Opinie o Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie w Warszawa

Wiktor

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Dyrekcja to pomyłka. Finansowy sknera jakich mało na wszystko żydzi. Administracyjna stać na baczność i unikać konfliktu bo mściwa rura rotacja w jej dziale ogromna każdy normalny odchodzi a idioci zostają. Zatrudnia sąsiadów, sąsiadki i rodzinę. Naczelny udaje, że nic nie widzi, nic wie albo jest totalnym imbecylem. Danka GK rodzina finansowego też nie lepsza. Dział Kadr totalna pomyłka. Co nie zapytasz nic nie wiedzą. Co się dziwić skoro kierowniczka nie posiada żadnego tytułu nawet studium ????Na Oddziałach nie lepiej. Kierownicy tylko nastawieni na przedstawicieli medycznych i bonusy. Budynek rozpada się, ciągłe awarie. Nie zaznasz tu nic dobrego jedynie wyzysk. Czarny murzyn nic więcej tak cię potraktują.

Basia
@Wiktor

Witam serdecznie , dobrze że Pan zaczął tę rozmowę. To jeden wielki bałagan , który trzeba gdzieś zgłosić. Pacjenci traktowani są jak zło konieczne. Jedynie na Planowej Izbie była Pani, która miała serce do pacjentów i ludzkie podejście do nas. Miła, serdeczna osoba. Dusza nie człowiek. I co te łajzy zrobiły, nie przedłużyli jej umowy już jej nie ma. Dziś jak byłam nie mogłam w to uwierzyć. Oboje z mężem byliśmy w szoku. A na miejscu tej przesympatycznej dziewczyny jest jakaś nadęta dziewucha co nic nie wie. O niczym nie ma pojęcia. I jak ta placówka ma funkcjonować na poziomie jakimkolwiek? Dużo by pisać, dowiedzieliśmy się różnych ciekawych rzeczy również na temat pani koordynator która tam pracuje a że oboje z mężem jesteśmy ludźmi na poziomie i wykształceni to uznaliśmy że to dno totalne.

Konrad

praca jak na taśmie, za najniższe wynagrodzenie w mieście złe traktowanie pracowników przez dyrekcję- czas na zmiany w tym zakresie kadrowa to mściwa i zazdrosna baba interesująca się nie swoimi zarobkami- ta osoba na tym stanowisku to pomyłka ale przynajmniej jest się z kogo pośmiać zmiany zmiany zmiany

@Konrad

Najniższe wynagrodzenie w mieście, czyli minimalna?? I tak na każdym stanowisku tu w firmie się zarabia? Nie ma perspektyw na więcej, nawet za staż pracy? Może chociaż jakaś szansa na premie jest? Trafiłem tu z ogłoszenia, bo szukają pracownika technicznego. Niby wspominają tam o socjalu, co w niego wchodzi? :)

Cześć. : ) czy możecie mi opisać sytuacje informatyków w szpitalu? Dopiero wstępne przeglądam pobliskie opcje dla siebie, placówki szpitalne także biorę pod uwagę, widziałem nawet ofertę z tamtego roku, co ciekawe nie było w niej wpisane, że trzeba mieć koniecznie doświadczenie, chyba ze to kwestia domyślna? Opiszecie jak pracuje się na dziale? jakie zarobki w IT?

Witam, jak może wyglądać aktualna sytuacja względem pracy pielęgniarek w szpitalu? Szukam pracy w swojej okolicy, nie mogłam odszukać aktualnych ofert, a pewna Pani kiedyś wspominała o przyjęciach do pracowni endoskopowej. Gdzie najczęściej prowadzone są nabory? i który obszar polecacie, gdzie się zgłosić?

pektus Nowy wpis

Uwaga na ten szpital tam leczą nogami do przodu .Byłam pacjentką na sorr w szpitalu z bolącą i spuchniętą dlonią to mnie odesłali do domu do swojego lekarza i nie mam urazu nie mogą mnie przyjąć.Z tego wynikało ze powinnam najpierw młotkiem stuknąć z pięć razy rękę i dopiero do uczonych lekarzy przyjechać .Niewiem czy to byl lekarz z którym rozmawiałam ale taki się po (usunięte przez administratora)odzywać to nawet nie przystoi na lekarza właśnie to jest państwowa służba zdrowia.Wielką łaske robią

witam, jaka może być ocena z pracy jako inspektor ds. zamówień publicznych? Od paru dni na stronie szpitala widnieje taka oferta, nie widzę wśród opinii bezpośredniego odniesienia, wiec proszę o opis warunków. w jaki sposób prowadzone są rozmowy kwalifikacyjne?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Edyta Golonka

W dniu 25.11.2016r., Rutkowska Beata wykonała bez mojej zgody mierzenie tętna mojego dziecka metodą dopplera pulsacyjnego. Dziecko zmarło wewnątrzmacicznie następnego dnia. Oceniam bardzo negatywnie wizytę u tej osoby gdyż użyła metody o wysokiej energii bez mojej zgody i bez monitorowania wskaźników bezpieczeństwa Dopplera pulsacyjnego. Ponadto nie poinformowała mnie o ryzyku uszkodzenia zarodka ta metodą. Wykonała świadczenie sprzeczne z Rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego które w punkcie h mówią: „ Użycie techniki dopplerowskiej w badaniu przed 10 tygodniem ciąży, także do oceny FHR jest niewskazane". W mojej opinii nie należy korzystać z usług tej lekarki. Rzecznik Praw Pacjenta orzekł, że ujawniała moją tajemnice lekarską mimo obowiązku jej zachowania. Orzekł, iż wykonała świadczenie z nienależytą strannością oraz bez uzyskania zgody. Napisał: "Jednocześnie biegli stwierdzili, iż posłużenie się metodą Dopplera w przypadku Edyty Golonki nie było konieczne, a wręcz miało nieracjonalny charakter w sytuacji, gdy wykonujący je lekarz mógł skorzystać z innych form badania”. Ponadto Sąd Apelacyjny w Warszawie wyrokiem z dnia 29.12.2020r., syg.V ACa 382/20 ocenił negatywnie postępowanie Rutkowskiej Beaty. Potwierdził, iż Rutkowska Beata wykonała bez mojej zgody Dopplera pulsacyjnego oraz nie posiadała certyfikatu FMF w zakresie Dopplera. Stwierdził: „ zdaniem Sądu Apelacyjnego należy zgodzić się ze skarżącą, że Beata Rutkowską przeprowadzając badanie USG pozwanej w dniu 25 listopada 2016r., posłużyła się metodą Dopplera pulsacyjnego bez jej zgody. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie dowodów przeprowadzenie tego rodzaju badania jest co do zasady niewskazane w przypadku wieku zarodka nie przekraczającego 10 tygodni (…) posłużenie się tą metodą w przypadku badania Edyty Golonki nie było konieczne, a wykonujący je lekarz mógł skorzystać z innych form badania. W uznaniu Sądu Apelacyjnego w tej sytuacji z uwagi na okoliczności, że przedmiotowa metoda badawcza nie jest co do zasady zalecana na tym etapie ciąży na jakim była pozwana, a pulsacyjny Doppler generuje wyższą temperaturę tkanek niż inne techniki badania USG, do zastosowania tej metody konieczne było uzyskanie wyraźniej , świadomej zgody pacjentki. Z materiału dowodowego, a w szczególności dokumentacji medycznej pozwanej, nie wynika , żeby taka zgoda została przez nią wyrażona. Przyjąć bowiem należy, iż pozwana nie została poinformowana o zamiarze włączenia opcji badania metoda Dopplera pulsacyjnego podczas badania jej za pomocą USG, ani o ewentualnych zagrożeniach związanych z zastosowaniem tej metody badania i nie wyraziła na nie świadomej zgody. (...) dr Beata Rutkowska przystąpiła do przeprowadzania badania USG metoda Dopplera bez uprzedzenia o tym pozwanej i bez poinformowania jej czy i jakie mogą być ewentualne negatywne następstwa zastosowania tej procedury” . Celem potwierdzenia swojej negatywnej opinii zwróciłam się do wykładowcy międzynarodowej organizacji IUSOG zajmującej się bezpieczeństwem usg prof. Torvida Kiseruda. W skrócie odpowiedział, iż niewskazane było wykonanie mierzenie tętna dopperem pulsacyjnym oraz, że istnieją dowody naukowe, iż doppler uszkadza zarodki. Wskazał również, iż lekarz nie monitorował wskaźników bezpieczeństwa Dopplera na zdjęciach to znaczy MI i TI i jest odpowiedzialna za uszkodzenie zarodka. Opinia to: „Pragnę powtórzyć, że istnieją mocne podstawy teoretyczne by twierdzić, iż zogniskowany Doppler wykorzystywany w USG Dopplera pulsacyjnego ma wpływ na wczesne stadia rozwoju płodowego człowieka, (...). Z tego powodu, wytyczne międzynarodowe zalecają, by nie wykonywać badania USG Dopplera pulsacyjnego na rozwijającym się zarodku w pierwszym trymestrze ciąży (...). Tętno zarodka może być wykryte za pomocą obrazowania w trybie M-mode, dzięki czemu badanie Dopplera w tym okresie nie powinno być wykonywane. Istnieją dane naukowe sugerujące, że USG Dopplera pulsacyjnego ma wpływ na budowę epigenetyczną struktur płodu poddanych badaniu USG Dopplera pulsacyjnego. Nie ma powodów, by sądzić, że taki skutek nie może wystąpić we wczesnym stadium rozwoju embrionu. Zgodnie z wytycznymi nie powinno być przeprowadzane badanie USG Dopplera pulsacyjnego udokumentowane w przesłanych twoich dwóch załącznikach. Obrazowanie w trybie M-mode powinno być wystarczającą alternatywą. Na załączonych przez Ciebie skanach nie uwidoczniono także wskaźnika termicznego (TI) i wskaźnika mechanicznego (MI) na ekranie. Jest to poważny błąd aparatu ultrasonograficznego i generalnie odpowiedzialność operatora ultrasonografu, jako że bez takiej wizualnej kontroli ustawienia przepływu energii, operator ryzykuje uszkodzeniem płodu w całym okresie ciąży”. Reasumując, uważam, że ocena negatywna mojego osobistego doświadczenia z korzystania z usług lekarza Beaty Rutkowskiej to łagodne określenie sprawy, które ma oparcie w faktach i stanowiskach tak Sądu, Rzecznika Praw Pacjenta i eksperta międzynarodowej organizacji IUSOG.

witam, ile osób jest w zasadzie potrzebnych w dziale księgowości? Na stronie szpitala moja uwagę zwrócił komunikat dotyczący konkursu dla głównego księgowego jeszcze z początku grudnia. Posiadam doświadczenie i zastanawiam się czy praca byłaby jeszcze opcjonalna? Jak wygląda atmosfera w działach niemedycznych?

Konrad

@Konrad

Inga

Przy tej ostatniej opinii pacjentki zaciekawiła mnie bieżąca atmosfera pomiędzy samym personelem, jak widać nie ja jedyna się nią interesowałam. Aktualnie na głównej stronie widnieją oferty dla pielęgniarek do pracowni endoskopowej. Czy możecie proszę omówić mi ten obszar pod względem właśnie samej atmosfery ale także zarobków? co wpływa na nie w przypadku stanowisk pielęgniarskich?

Wiktor

Basia
@Wiktor

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie na stanowisko Koordynator? Podziel się swoją opinią.

Edyta Golonka

Halina

@Danuta super, że wspomniałaś, że można liczyć na dobrą atmosferę bo właśnie to mnie najbardziej interesowało. Drugą kwestią dla mnie bardzo ważną jest stabilne zatrudnienie. Czy w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym można się tego spodziewać? :)

Danuta

W służbie zdrowia nigdzie nie ma zbyt wysokich zarobków ale ważne jest to, że mamy dobrą atmosferę dla mnie jest ok!

Co prawda kokosów tutaj nie zarobicie to według mnie dobrze jest tutaj trafić. Co do atmosfery w pracy to wszystko zależy od współpracowników oraz przełożonych, jedni są fajni, bardzo życiowi i w ogóle są świetnymi ludźmi a niektórzy to tylko pod mur....

admin

Czy firma Międzyleski Szpital Specjalistyczny działa tak jak kiedyś? Trochę martwi mnie ta cisza na w opiniach. Może ktoś podzieli sięswoimi spostrzeżeniami tutaj?

Zostaw merytoryczną opinię o Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie?

Międzyleski Szpital Specjalistyczny W Warszawie
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Bursztynowa 2
    04-749 Warszawa