CZF EUREX

Gliwice

Opinie o CZF EUREX

lili 2009-10-02 23:16:45
Ja pacowalam jako przedstawiciel marki "x" .Obiecali zlote gory .a ja wtopilam spora kase(praca na dzialalnosc gosp.) .Na dodatek w pewnym momencie bylo tylu przedstawicieli ze zaczol sie "wyscig szczurow" kto wiecej sprzeda niewazne w jaki sposob wyeliminuje konkurencje(kolegow z pracy) totalne chamstwo. Jesli ktos ma za duzo kasy i chce leczyc depresje to...POLECAM
ja 2009-11-03 16:00:17
popieram ! kazde słowo to prawda. nikomu nie polecam tej firmy
byly pracownik 2015-01-04 16:20:39
Z tej firmy odchodzi sie tylko z dlugiem .. tak firma robi.. oszukuje pracownikow. Jak chcecie komornika to zacznijcie prace w tej firmie:(
pikant 2016-05-04 22:15:55
były, myślę, że inni nie są aż tak negatywnie nastawieni. Jeżeli tylko ma się łeb na karku i smykałkę do biznesu to można jakieś pieniądze wykręcić. Jeżeli uważasz, że jest inaczej to proszę dać znać czemu i na jakiej podstawie. Wiem, że są osoby zadowolone z pracy u nich.
Zostaw swoją opinię o CZF EUREX - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZF EUREX