Opinie o Almar w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Almar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Almar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar w Jastrzębie-Zdrój

Magda Nowy wpis

Faktycznie nie płaca za nadgodziny czy to pisze konkurencja ?

romek Nowy wpis

gdyby mi za nadgodziny nie płacili, to bym z pracy zrezygnował. Widocznie tutaj problem jest nieco naciągnięty :)

koniec firm bez dofinansowania z fron Nowy wpis

12 zł za godzinę pracy jednak od września Rząd chce ukrócić zastępowanie umów o pracę umowami cywilno-prawnymi. Od września ma obowiązywać stawka 12 złotych brutto za godzinę pracy na umowę-zlecenie i ewidencja czasu pracy - powiedział w radiowej Jedynce wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Nowe zapisy mają dotyczyć głównie firm ochroniarskich, sprzątających i budowlanych, w których stawki godzinowe są często dużo niższe. Przepisy nie obejmą na przykład całodziennych opiekunów w rodzinnych domach opieki społecznej. Dodatkowo ministerstwo chce, by w ramach umowy-zlecenia ewidencjonowano czas pracy. Ma to sprawdzać Państwowa Inspekcja Pracy. Stawka 12 złotych za godzinę przy umowach-zleceniach ma być także uwzględniona w przetargach w instytucjach publicznych. Wiceminister poinformował, że zmiany wejdą w życie prawdopodobnie od września, a nie od lipca - jak wcześniej zapowiadano. Dłuższy czas ma służyć lepszemu przygotowaniu przepisów. Problem umów-zleceń o niskich stawkach może dotyczyć od miliona do półtora miliona osób. Kara za nieprzestrzeganie przepisów ma wynosić 2 tysiące, a przy recydywie - 5 tysięcy. Jeśli pracownik wystąpi na drogę sądową, w razie wygranej może mu być przyznane do 30 tysięcy złotych.

kosmos Nowy wpis

WEJDZIE USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE , FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik". Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister. Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki. Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Almar? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
weteran

dlaczego usuwane są negatywne wpisy, boicie sie prawdy o tym swoim DGP???

kopidol

Pozdrawiam "przemila" Pania kierowniczke z KWK Krupinski.Przyjdzie czas ze sie spotkamy i rozliczymy,

Luśka

to teraz nie jest Dozorbud tylko DGP i mimo ze czasem przesadzają to jest ok i kasa na czas, paski są chociaż, ja akurat wczesniej miałem 10 razy gorsze firmy za 4 i 5 zł, masakra. w Almarze się wam fajnie robiło, bo nic nie trzeba było robić, teraz cokolwiek trzeba zrobić a nie kase brac za spanie jak kiedyś było. To już nie jest rok 95 tylko 2014 i Unia.Tylko stawki by ,mogły być większe, warunki socjalne i umowy o prace bo to akurat jest do bani. Tylko niech stawek nie obniżają, bo będę musiał wrócic tam gdzie wcześniej tam ostatnio podwyżzają a nie obniżają.

Szarak

Dostaliśmy wypłaty? Śmiechu warte. Jedynie to Pan Dyrektor zarobił na tym interesie. Chodzimy w mundurach Almaru. Posterunki puste, nieobsadzone. 6 dniowy dzień pracy - Sobota - czarny dzień. Czekam kiedy się dobiorą kontrole i to padnie na pysk. Banda [usunięte przez moderatora]!

normalny

Przyszła nowa firma i jest ok. Stare zasady przestały obowiązywac. Szef ochrony trzymaj tak dalej bo do tej pory nic nie robili.

byly almarowiec

Człowieku na Zofiówce nigdy nie było zgrania. Gdyby tak było to szef dawno byłby już wywalony.Wywalili go z Ekotrade, zawiesili w Almarze, a mimo to koordynatorom z Zofiówki odpowiada taki człowiek. Chore a jednak prawdziwe. Prawo koordynatorzy tak trzymac, nie ma to jak szef co na niczym sie nie zna, nic nie umie, mozna mu wciskać kit. Szkoda tylko zwyklych pracowników, pozostaje nam tylko szukac pracy na innych kopalniach, bo dopóki na Zofiówce będą tacy przełożeni to nigdy tu nie bedzie normalnie tak jak na innych kopalniach, chyba że ktoś wreszcie zainteresuje się tą chorą atmosferą jaka tu panuje. Może z przyjściem Dyrektora P. na Zofiówce cos wreszcie zmieni się na lepsze.

Wyzwolony z Dozorbudu

Uderzajcie do KOKu. Ja przed tą szopką się zwinąłem. Mam spokój i to przeczekam. Pozdro dla wszystkich na Zoście. Nie dajcie się. Skrzyknijcie się!!!! A z tym panem to nie chce mieć nic wspólnego - mówię o waszym szefie. Wyrazy współczucia... Czekam na Was.

E.

Kto jak może niech ucieka stąd. Za chwilę będą kary za wszystko, żeby wyszli na swoje, a nam ucinać będą wypłaty ile tylko będzie można. To jakaś chora firma ten Dozorbud. A wracając do sprawy to popytajcie w Ekotrade za co wyleciał p. [usunięte przez moderatora] - kombinatorstwo, przekręty. Każdy Wam to powie. Na razie naszym nowym pracodawcom to pasuje. Dziwie się tylko, że kiedyś byliśmy zgrani, a teraz? Odebrali nam resztki godności?

mały

brawo [usunięte przez moderatora] za konkretna kase wszyskto da sie zrobic.To ze szef Zofiowki to kombinator juz wiemy od listopada.Dziwic sie nalezy tylko koordynatorom,ze takiego czlowieka akceptuja.Ale lepiej mieć tępaka za szefa co na niczym się nie zna niż kogoś kto ma swoje zdanie i pomoże pracownikom.Bo to co teraz jest na Zofiowce to horror.Już nie ma kto robić w takim cyrku a dopóki będą tacy koordynatorzy i szef to będzie jeszcze gorzej.

Edyta

Narzekaliśmy na ALMAR. Co teraz mamy? Zatrudnieni w trzech firmach? [usunięte przez moderatora] Już słyszałam rozmowę, że na początku musimy to rozkręcić, a potem wszystkich wymienimy. Koordynatorzy kopalni dogadani. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno. Dogadali się sprzedawczyki. Zobaczycie, że w niedługim czasie zatęsknimy za Almarem. Ja się urywam. Nie chcę pracować dla Dozurbudu. Wpisani są ludzie fikcyjni. Szef ochrony (Zofiówka) kryje już wszystkie niedociągnięcia i brudy - ciekawe za ile.Najbliższa kontrola i są wyłożeni. [usunięte przez moderatora]

cytrynka :)

To nie jest firma ochroniarska, to jest zakład pracy chronionej dla emerytów! rządzą i robią karierę eliminując młodych bo pewnie brakuje im na suchary...nie polecam, ta firma to farsa i śmiech na sali...

ziom

haha ja bez zwrotow za paliwo zaduwalem na Suszec na usmolony smierdzacy posterunek za 4,5 netto z Pawlowic wg was to jest normalna firma?to gratulacje.Nigdy wiecej. Pozatym jak firmy obnizaja stawki to teraz moze byc juz tylko gorzej.Zadna firma nie jest idealna na to nie liczcie,dlatego zawsze beda pracowac tan emeryci rencisci bo ci co potzrbuja grosz na chleb.Nie widze szans na poprawe.

almarowiec z Zofiowki

Dyrektorzy Dozorbudu` Nie zatrudniajcie obecnego szefa ochrony z Zofiowki na wygranych kopalniach! Juz teraz nie ma kto robic a ten czlowiek potrafi tylko zwalniac ludzi`

alm

za dozorb. bylo ok ale mieli stawke 12,49 a teraz wygrali za 9,95 [usunięte przez moderatora]

almarowiec

[usunięte przez moderatora] serwis jest na Jasmosie teraz.Ale ja mówię jak było za . Dozorbudu,czyli tej firmy co teraz wygrała z Almarem , już mniej zarabiać nie możemy, a za Dozurbud było o.k.

almarowiec

bzdury piszesz człowieku. Na Jasmosie pracowałem za Dozurbudu , wypłata była na czas, umowa o pracę, można było nieżle dorobić w ramach nadgodzin 8zł20gr na rękę.Szkoda że teraz przegrali.A w Almarze co miałeś- na każdym pasku dopłata do minimum.

Zostaw merytoryczną opinię o Almar - Jastrzębie-Zdrój

Almar