Zakład Mechaniczny

Chocianowiec

Opinie o Zakład Mechaniczny

pracownik 2012-12-11 12:48:38
zapowiadało się miło i przyjemnie a wyszło zupełnie odwrotnie. ( usunięte przez administratora ) serdecznie NIEpolecam!
Super Mario 2013-01-08 17:20:50
Ludzie zamiast wykonywać swoje obowiązki to zbierają ziemniaki w polu szefa. To jest profesjonalna firma??
były pracownik 2013-01-15 20:12:54
dokładnie, robią sobie [usunięte przez moderatora]z pracowników a później ucinają premię za to że pracownik wykonuje polecenia przełożonych którzy specjalnie wprowadzają go w błąd. Księciuniu momentami przechodzi samego siebie.
xxx 2013-03-17 22:30:49
Widzę nic się tam nie zmienia. jak spytałem o umowę którą miałem dostać 3 tygodnie wcześniej t mi zefowa odpowiedziała "Pan niech się pracą zajmie" i umowy jak niebyło tak nima. Strasznie olewają pracowników.
taki 2014-03-10 19:56:55
od ponad roku wystawiają jedno i to samo ogłoszenie w urzędzie pracy
anonim 2014-08-18 09:23:42
Bo każdy kto przyjdzie tam do pracy po 3 miesiącach ucieka, co do zarobków to najniższa krajowa plus premia, wprawdzie jak nie podpadniesz to możesz nawet ok 2000 zarobić, ale jak podpadniesz to najniższa krajowa.
pracownik 2014-10-30 20:19:13
Ja tam pracuje juz przeszlo 15 lat i takich jak ja jest wielu w tej firmie.
Jak ktos chce pracowac to pracuje.
pracownik 2015-09-21 09:17:03
Jest normalnie: wypłata na czas, z socjalu - urlopowe, z urlopem nie ma problemu,
praca jak praca, ci co tak opisują to najczęściej zwolnieni kombinatorzy, szef ma pole ale tam nie pracował nikt z nas pracowników, nie wiem kto. Jest nas około 20 osób, a połowa pow. 10-12 lat pracy w tym zakładzie.
co robić 2016-01-23 17:44:15
no po próbnym okresie zatrudniają cię na umowę o pracę, więc myślę, że jednak na dłużej zagrzewasz miejsca w firmie, poza tym szukają teraz teraz specjalisty ds. kadr i płac w sośnicowicach
Zostaw swoją opinię o Zakład Mechaniczny - Chocianowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniczny