Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o.

Żory

Opinie o Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o.

LOLO 2015-03-26 06:58:27
W DOZORZE SAME TRUPY 3/4 ZALOGI TRUPY MLODZI TYLKO DO CIEZKICH ROBUT
GÓRNIK 2015-08-29 12:00:46
A coś pozytywnego?
ryl 2015-11-05 13:41:58
nie polecam zarobki do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w większości poniżej 2000 tys na rękę żadnych paczek na święta i nawet wczasy pod gruszą zabrali
obiektywny 2016-02-11 10:10:36
Ta firma to DNO i trzy metry mułu! Nie polecam największemu wrogowi. Zarobki osiągnęły pułap najniższej krajowej - 1350zł na rękę za cały przepracowany miesiąc (to nie żart!). Jeśli zrobisz wszystkie soboty w miesiącu dostaniesz 1800zł. Atmosfera w firmie tragiczna, kierownictwo stare, wredne. Czekają tylko jak powinie się komuś noga i straszą zwolnieniami. Dozór to w 90% emeryci, gonią młodych bo boją się kierownictwa. Omijać tę firmę szerokim łukiem i szukać pracy gdzie indziej!
Pracownik 2016-03-18 09:54:31
To prawda co piszą pracuje już tu kilka lat i to co było kiedyś dobre zarobki, fajna atmosfera to przeszłość. Na dzień dzisiejszy zarobki w tej firmie to dno na taśmie to zarobki w granicy 1240zł + 400y bon do 1400zł+bony, atmosfera di ban,i a nie którzy kierownicy to starej daty górnicy którzy uważają że poniżaniem i obrażaniem nie których pracowników polepszą sobie humor i sytuacje na chodniku. Jedynie załoga to w większości fajni młodzi ludzie oczywiście są emeryci i są przydupasy kierownika ale to jak wszędzie.
Pracownik 2016-03-18 10:00:03
Zarobki w przodkach to różnie zależy od metrów to koło 2100 zł + bony do 2600 zł + bony ale chętnych do przodka jest wielu na taśmach większości siedzą górni, górnicy kombajniści chłopaki z dużym stażem nie raz głównie ze stażem w przodkach różnego typu, szanse wskoczenia małe.
EKOBZDURA 2016-04-16 21:23:02
Bo w przodku same emerytowane trupy dlatego tak ciężko się tam wbić a tak w ogóle to ciekawe jak kierownik S przechodzi badania bo raczej ma coś z głową
EKOBZDURA 2016-04-24 22:35:49
myślisz że te 2600 w przodku to jakaś rewelacja, taka kasa jest tylko dla wybranych a nie dla wszystkich bo na kopalni za tą samą robotę mają 4000, rotacja jest duża ostatnio się pozwalniali więc jak jesteś chętny to złóż podanie a otrzymasz swą wymarzoną wypłatę netto 1280 + bony. CZEKAMY NA CIEBIE ( Łosiu )
EKOBZDURA 2016-06-15 21:31:19
jak jesteś emerytem co ma 4tyś. emerytury to możesz wymyślać ale jak byś nie miał innego wyjścia i rodzinę na utrzymaniu to nie masz co gadać, a poza tym emeryci zarabiają więcej niż młodzi pracownicy a robią mniej, nawet dostają dodatkowe bony regeneracyjne!!!
Pytanko 2016-06-22 22:42:28
Witam, napiszcie mi jak wygląda obecnie sytuacja i jakie prace wykonujecie głownie na kopalni. Chodzi mi czy głównie to są przodki czy jesteście rzucani po całej kopalni do najgorszych prac tam gdzie tego potrzeba i jak z kasą na początek bo za 1300 na dole to raczej kpina więcej dostają Panie w Tesco na kasie, czekam na odpowiedź i pozdrawiam.
Jastrzębiok 2016-07-31 09:39:21
Stary dziad Pazdzior sprawia wraźenie jak by był naćpany osioł Stary nie wie źe go robią w konia dziad jeden powinien zająć się bawieniem wnuków a nie biznesami a firma to trup koniec EkoŹor pada nie płaci za robote
były pracownik 2016-08-07 14:42:25
Pracowałem tam 5 lat i to czego tam doświadczyłem to masakra. Zaczynając od tego ze sztygar każe wkładać czujniki metanometri do lutni gdy wybijał metan, nie uwzględnianie wypadków na wypłacie kończąc. Ludzie jebią za marne grosze, pod kopalnią za te same prace dostają ponad 1tys więcej. Najgorsze jest to że pracuje się cały miesiąc to pod koniec miesiąca lub przed wypłatą przyjeżdża brygada z "pentagonu" (bo tak się określa biuro w żorach) i szanownie informują że jest kryzys w górnictwie i wypłaty będą mniejsze, albo że na innej kopalni przodek nie wyrabia i trzeba pokryć koszty. Jeżdżą i tak mówią na wszystkich kopalniach gdzie akurat się pracuje. A gdy wchodzisz akurat w tym samym czasie na profil dyrektora ujrzysz jak on się świetnie w dubaju bawi a Ty jebaj za 1400zł na dole. Tak to nie jest żart, kolejkarze ludzie na taśmach tak dostają a w przodku ? max 2 tys. Kierownictwo? jeden porządny to Rambo z którym zawsze się szło dogadać a reszta sami idioci pan S. kierownik z jankowic kwestia czasu aż ktoś go za bramą dopadnie, chodzi i ryczy pyskiem jak byłby bogiem. Jak chcecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na dole i mieć płacone gorzej niż baba w tesco na kasie to proszę bardzo, naprawdę nie warto tam pracować i si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Elo Melo 2016-08-07 19:33:02
Witam. Przepracowałem w dziadobudzie grubo ponad 5 lat i do roku 2013-2014 było ok a od tamtego czasu wszystko sie psuje. Zwolniłem sie kilka m-cy temu i nie żałuje bo pogorszyc sobie nie mogłem... W biedronce na kasie zarobi sie wiecej. W dozorze same leśne dziady co jebią młodych i świecą na recę i stały tekst ,,czemu tak dlugo" albo ,,czemu tak mało" i róbcie bo mnie zwolnią i co ja tam napisze w raporcie, zarobek podawany zawsze z bonami jak sie okazuje potem, mówia w przodku zarobisz 2500zl jak beda metry a dostajesz 2100zl + 400 bonow i sobota do tego lub dwie pomimo wykonanego planu na dany miesiac co daje 2500 na reke. W transporcie 3 lub 4 soboty 1800, na taśmach nawet niecałe 1300. Zarabiaja tylko dzieci kierownika co chodza na rano i robia po 4 soboty w miesiacu a jak nie przyjdziesz w sobote to z przodka wypad na taśme. Leśne dziadki co wyjeżdżaja prędzej i nikt im nic nie powie bo to ELITA i siedzą w norce i się bawią... A młody jak wyjedzie prędzej pomimo zrobionego cyklu to straszą zwolnieniami lub odpisuja godz. i jeb po premi której i tak prawie nie ma. Z urlopami wieczny problem nawet na zmianach sztygar odsyła do kierownika. A kierownik odmawia, na własnej skórze doświadczyłem problemu z urlopem na pogrzeb babci mojej żony, w srode poinformowałem sztygara, że potrzebuje urlop na piątek a ten odeslał mnie do kierownika, a kierownik na to ,,to nie była twoja babcia to nie musisz jechać" , dostałem urlop tylko dlatego, że nie przyszedłem do pracy ten dzień. Pozabierali juz wszystko ,,wczasy pod gruszą" , ,,bony na świeta" choć na pasku dalej widnieją potrącenia na fundusz socjalny a w rzeczywistości go nie ma. Firma dobra dla emerytów bo tylko oni się tam liczą. Mozna tam pracowac jak sie chce dorobić troche grosza do emerytury czy własnego bisnesu ale jako głowne źródło dochodu to nie przeżyjesz za tą jałmużnę miesiąca jak masz rodzine na utrzymaniu. Jedyny plus to to że jak narazie płacą w terminie choć wygląda to tak jakby to była pierwsza rata przelewu a drugiej już nie ma... Tyle w temacie choć można by pisać o tym bez końca. Nara
pracownik 2016-08-10 14:56:29
po tej wypłacie porządny strajk by sie przydał. a na sobote i niedziele to niech tych smrodów z pętagonu sobie zapiszą
DOZÓR TRUP HA HA 2016-08-11 11:31:43
...bo jak młodzi nie potrafią pisać bez błędów ortograficznych, to jak mogą dostać odpowiedzialne zadania!!??? LOLO ROBÓT SIĘ PISZE PRZEZ "Ó" A NIE "U"
górnik za 0,6 2016-08-11 12:13:58
4,5 roku w tej dziadowskiej firmie papiery na wszystko co tylko można prócz strzalowego. Wiecznie mało i mało metry i metry dziadowski SS'owski dozór panu S życzę wszystkiego co najgorsze - z natury jestem życzliwym człowiekiem ale w tym wypadku ten gość powinien przejść to co jego podwładni. Kto pracował ten wie o czym piszę. Ps: alkoholu w pracy proszę pana się nie pije a mobing jest również niedopuszczalny. Wielki mi kierownik po komunistycznym technikum. Komuna wam życie uratowała! To ostatnie tchnienie tej i innych firm podwykonawczych. Większość już ma zajęcia kont więc czym prędzej uciekać! Ps: " jako tam mocie sytuacyjo"?
były pracownik 2016-08-11 13:54:55
Ty się lepiej przeklęty emerycie nie odzywaj bo może Ci gibis z paszczy wylecieć
były pracownik 2016-08-11 15:15:06
Ty się lepiej przeklęty emerycie nie odzywaj bo może Ci gibis z gęby wylecieć...
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o. - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo "EKO-BUD" sp. z o.o.