Opinie o AP Grupa w Opole

Firma AP GRUPA (nr certyfikatu to 6883) specjalizuje się w realizacji procesów rekrutacyjnych dla pracodawców holenderskich działających w branżach produkcyjnej, logistycznej i metalowej. Pracownikom zapewniamy miejsca pracy w sprawdzonych i rzetelnych firmach, odpowiednie pod względem kwalifikacji. Pracodawcom zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta oraz wykwalifikowany i solidny personel.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Grupa w Opole

mario

Witam. Mam pytanko czy w zakładach przetwórstwa mięsnego w Lekkerkerk czy Oudewater rzeczywiście jest się w stanie wycisnąć około 280 euro netto/na rękę tygodniowo?

Pawel
@mario

Duzo wiecej zarabiam w tydzien ponad 400 euro na reke albo i wiecej. Jak jade na urlop to jeszcze urlopowe dostaje.

asdf Nowy wpis

Mam pytanie co do tej pracy przy kontroli jakości części samochodowych w Neuburgu. Każą mieć samochód, przynajmniej jeden na parę. A nie można jechać i dogadać się z kimś na dojazdy płatne przez firmę? Jaki ma sens, żeby każdy pracownik, czy para pracowników brała samochód i woziła powietrze. Nie może firma pośredniczyć w tym i dobrać kontrolerów w grupki?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w AP Grupa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

odp do mario
@mario

tak, można. Jak przepracujesz więcej godzin, to takze wiecej zarobisz.

@odp do mario

A mam pytanie czy wymagają zaświadczenia o niekaralności?

odp do mario
@mario

nie pamietam czy mnie pytali, ale chyba nie

Grzesiu
@mario

mozna wyciagnac wiecej nawet tutaj, ja mam dodatki ale pracuje do pozna

JA

wiecej sie zarabia tam zarabia na miesie, tak około 300 euro

Pawel Nowy wpis

Elwira

Warunki zgodne z opisem, pracuje na produkcji miesnej. Moge polecic firmę.

@Elwira

Hej. Gdzie konkretnie pracujesz przy mięsie? bo ja się wybieram do Lekkerkerku lub Oudewater i mam pytanko czy rzeczywiście są godziny pracy tak jak agencja twierdzi i czy realnym jest tygodniówka około 280 euro netto/na rękę. I co z językiem?

Malwa Nowy wpis

ech...czyli najgorzej tam mają nowi? trzeba się w takim razie nastawić na to, że na nowego pracownika są zrzucane obowiązki? a jak tam w takim razie z atmosferą? jak starzy pracownicy przyzwyczają się do nowego to można liczyć na relacje koleżeńskie?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zastanawiamy się z dziewczyna czy nie jechać na kontrolera części samochodowych. Wisi ogłoszenie do Czech. Nie wiem czy dobrze rozumiem z ogłoszenia. Transport we własnym zakresie ale zwrot za paliwo tak?? Umowa jest czeska? Bo zastanawiam się czy są składki odprowadzane na emeryturę

Beata

Na oficjalnej stronie internetowej agencji AP Grupa znalazłam wiele ciekawych ofert pracy: http://ap-grupa.pl/dla-pracownika.html Mam jednak sporo wątpliwości. Może ktoś z Was powie mi na początek, jak w ogóle wygląda tam cały proces rekrutacji?

@Beata

Szanowna Pani Beato, Celem rozwiania wątpliwości, najlepiej aby kontaktowała się Pani z biurem.

Tomasz

Fajnie by było gdybyś jednak podzielił się swoim doświadczeniem i napisał jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i jak długo trwa okres próbny? Będę wdzięczny za informacje.

Przemek80
@Tomasz

Jaka umowa/okres próbny...umowa podpisana na tydzień...a później sobie dopowiedz...koordynacja między apgrupa a srs znikoma... dojeżdżasz na miejsce lokacji a tam przez pół dnia musisz czekać aż ktoś łaskawie wpuści cię na lokum...patologia goni patologię...NIE POLECAM

Aneta
@Przemek80

Chodzi o to, że po tygodniu próbnym zwalniają? A jest on chociaż płatny? (Mam nadzieję że tak...)

@Aneta

Nie, nie zwalniają po tygodniu, możesz pracować ile chcesz. No chyba że w pierwszym tygodniu nie pojawisz się w pracy ze dwa lub trzy razy, to wtedy mogą zwolnić. No ale to sprawa wiadoma.

Obawialam sie bardzo pracy w zakladzie w holandii, wyjechalam do pracy na miesie.Jest w miare dobrze i daje rade. Moge polecic.

50/50

Miała być praca od środy. Była ale od tej za 2 tygodnie. Kiepski kontakt z koordynatorami na miejscu, wielkie zamieszanie (na parę dni przed pracą powiedziano mi że będę mieć jednak mniejsza stawkę) co się wyjaśniło po czasie i stawka wróciła do tej z ogłoszenia ale jednak sam fakt. Mieszkanie (usunięte przez administratora) Łóżko i ściany 2x2, z okna wieje, się nie zamyka. Na miejscu dzwonek nie działa koordynator nie odbiera telefonu trzeba się dobijać. Auta służbowe trupy. Na oudewater straszna atmosfera z Paniami na nożu. Do tego (usunięte przez administratora), ale praca sama w sobie nie jest ciężka i da się znaleźć plusy. (Ja podziękowałem) W miarę fajna lokalizacja. W skrócie- jak jesteś odporny na stres masz chęci i przecierpisz początki to można próbować. 280 na tydzień podobno wychodzi spokojnie oczywiście zależy od godzin. Dużo minusów ale patrząc na moją przygodę z agencjami tragedii nie ma.

Patrycja
@50/50

Jaką agencje polecasz?

Witam. Zastanawiam się nad wyjazdem do Lekkerkerk. Jak tam wygląda praca i zakwaterowanie ? Mieszka sie na mieszkaniu/bungale? Jeśli ktos tam pracuje to proszę o info.

@Nowy

Praca na produkcji jest fizyczna. Mieszkania normalne, nie ma bungali.

Przemek80
@Nowy

Jeżeli chodzi o zakwaterowanie w Lekkerkerk to jest jeden wielki...wprowadzają Cię na domek gdzie już jest komplet lokatorów i ostatecznie ktoś zostaje bez dachu nad głową...pan/i koordynator w SRS bo właśnie AP GRUPA odsyła Cię do tej agencji nie ma czegoś takiego

Sprzedawca drzwi

Warunki ok, praca ciężka, płaca jest ale ... urlopowe opodatkowane podwójnie, brak koordynacji, brak informacji, po słodkiej rozmowie masz szarą rzeczywistość na miejscu, nie wspominając o jakichkolwiek sprawach do załatwienia w biurze - bo cię zwolnią z miejsca.

Zainterwsowana

Czy na zakładach miesnych obowiązuje wiekowka?

Aga

Na poczatku trzeba bylo sie przyzwyczaic do pracy przy miesie, ale jest okej.Dziekuje za pomoc w znalezieniu pracy.

Jacek

Kontakt na plus. Na miejscu wszystko tak jak Pani Ania opisała podczas rekrutacji. Duża pomoc przy organizacji pracy zastępczej z racji koronaworusa.

Ela8

Polecam agencję. Profesjonalne podejście i miła obsługa:)

BasiaM

Polecam tą agencję pracy. Wszystko odbyło się bardzo szybko i w miłej atmosferze. Pani Ania rzetelnie przedstawiła warunki pracy.

Sylwia82

Ja serdecznie polecam , bardzo profesjonalna obsługa na wysokim poziomie ☺️

Betty

Szczerze polecam. na miejscu wszystko zgodnie z opisem . Super kontakt z agencja.

Asik

Ja tam jestem bardzo zadowolona. Pojechalam z chlopakiem, warunki były zgodne z opisywanimi a nie cukierkowa fikcja jak w innych agencjach. Najgroszy problem jak zwykle to Polaczki co to siedzą na mieszkaniach i narzekają.

Bruno

Firma dodaje ogłoszenia o aktualnych ofertach pracy, po czym dzwoniąc do nich kilka, kilkanaście razy w ogóle nie odbierają (meila też wysyłałam, bez żadnej odpowiedzi i kontaktu). Tak jakby firma nie istniała. A najbardziej wkurzające jest to, że po co dodają te oferty pracy jak i tak nie odbierają... Masakra. Ma ktoś taki problem? Jak się z firmą skontaktować?

ODPOWIEDŹ
@Bruno

Jak to każda firma rekrutacyjna kontaktują sie z wybranymi kandydatami. Skoro nikt do ciebie nie dzwonił, zapewne nie zostałeś wybrany i dlatego brak kontaktu.

Ona
@ODPOWIEDŹ

Przecież oni kazdego biorą wystarczy spojrzeć jaka jest rotacja hahahah codziennie ogłoszenia ze na mięso przyjmą (usunięte przez administratora)

Tomasz

Chwalisz agencję jednak warunki pracy Ci nie odpowiadały. Czy przed wyjazdem miałaś podpisaną umowę, w której były zawarte warunki zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia? Także pomoc koordynatora w załatwianiu ważnych spraw na miejscu jest nieoceniona, więc napisz, czy mogłaś na nią liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o AP Grupa - Opole

• Jak się pracuje w AP Grupa?

Zobacz opinie na temat firmy AP Grupa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AP Grupa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Grupa?

Kandydaci do pracy w AP Grupa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Grupa
  • Puławska 38