Opinie o BUDOKRUSZ w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BUDOKRUSZ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BUDOKRUSZ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDOKRUSZ w Grodzisk Mazowiecki

Oliwka Nowy wpis

Hej. ;) chłopak widział, że operator wózka widłowego jest teraz potrzebny. od jakiegoś czasu już jeździ, więc jakieś tam doświadczenie już ma. zastanawiamy się jednak czy to praca na samej podstawie czy może będą jakieś premie? nie ma o nich wzmianki w opisie a potrzebujemy się zorientować w zarobkach

Młody Nowy wpis

Czy może ktos podpowiedzieć jak atmosfera na gruszkach w Białymstoku ?

Irek Nowy wpis

Każda firma która preferuje samozatrudnienie = (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Emilia Nowy wpis
@Irek

Samozatrudnienie tzn trzeba założyć własna działalność? Szaleństwo jeśli to prawda w życiu bym na to nie poszła, chyba że się opłaca?

NIck

jest tu wcześniej opisana cała prawda o WIELKIM malutkim KIEROWNIKU... przed podjęciem pracy nie uwierzyłem, że to może być prawda - teraz potwierdzam - niestety komlepksy kadry kierowniczej są nie do zniesienia w dłuższej perspektywie, a krzyki, naciski, lekceważenie, wmawianie winy, nadmiar obowiązków (czyli MOBBING) są tu na co dzień do yego paskudna atmosfera wśród współpracowników i donosy do KIEROWNIKA

Pracownik Biurowy

Sama rozmowa przebiegała względnie normalnie. Potem umowa zlecenie a następnego dnia zakończenie współpracy. Bo jest już następny kandydat. Totalna paranoja albo totalna niekompetencja w procesie rekrutacji i wdrażania pracownika w obowiązki

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Specjalista ds. Marketingu I Błonie
DTH Selection
logo firmy Inżynier Budowy - Energetyka, Teletechnika
Jarex Sp.z.o.o
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

Jakie wartości są cenione w BUDOKRUSZ?

Kinga

Brak poszanowania człowieka oraz (usunięte przez administratora). To jedyne wartości.

Aleksander
@Kinga

Czemu tak sądzisz? Powiesz co takiego się tam dzieje? Brzmi niepokojąco, czekam na więcej info!

Ebru
@Aleksander

A po co jak usuną i tak?

Ogólnie byłoby spoko, gdyby nie działalność. Nowy ład sprawi, ze dadzą 4 zł więcej z kursa i orać.

fra

Wszystko OK - płaca na czas

Yeti

Sama forma samozatrudnienia wiąże się z tym że idziesz na urlop to nie zarabiasz czy zwolnienie lekarskie gdzie ZUS płaci tyle że na waciki ledwo wystarcza. Oczywiście jak jesteś młody i piękny to wchodzisz w rytm wyścigów szczurów (szczególnie na Grodziskiej). Masz płacone za kurs więc w pewnym momencie robisz wszystko by objechać kogo się da byle więcej cugów zrobić co wiąże się z tym że samochody są zabetonowane A odkuć musisz bo 500 na widoku ????. Sama forma zarządzania kursami to inna bajka, zdarza się że na jedną budowę przyjeżdża kilkanaście gruszek które blokują okolice no i oczywiście wtedy przyjeżdża policja reszty nie dopowiem a oczywiście siedzący za biurkami mają wywalone. Generalnie możesz zarobić jak będziesz zap....ć ale jak nie będziesz chodzić powyżej lamperji bo jak podskoczysz to dostaniesz takie kursy że w pięty Ci pójdzie. No i jeszcze jedna kwestia nigdy nie wiesz o której skończysz A kiedy zaczniesz następnego dnia nawet grafik jak ustalają na następny dzien to mają wywalone po ilu godzinach pracy jesteś danego dnia. Sama forma komunikowania się z kierownikiem to jakaś groteska nie wiesz czy gadasz z człowiekiem czy z zombie NIIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Thh

UWAGA NA NITO TRANS te graty na WS lub WCI obiecanki jazda po 17 godzin na dobę za 2500 zł

Trzmiel

Nie polecam tej firmy!!! Kierowca jest traktowany jako zło konieczne, ktoś musi wywieźć towar. Począwszy od właścicieli, a kończąc na kierownikach oddziałów dno ludzkie! Jesteś przydatny tylko wtedy kiedy jest pełno roboty, no i jak pracujesz bez ograniczeń. Auta jeżdżące na obrzeżach miasta przeładowane i oczywiście albo pasuje albo dziękujemy. Każde upomnienie się o cokolwiek równoważy się z przeniesieniem na oddalony oddział lub rozwiązaniem umowy. Warunki socjalne tragiczne(zwłaszcza oddział Mysiadło). Z czystym sumieniem nie polecam tego obozu pracy!!!

Jaki jest styl zarządzania w BUDOKRUSZ?

Buszon

Praca na działalności zarządzanie najlepsze na oddziale Księżnej Anny tam kierownika interesuje żeby kierowca zarobił. Broń Boże Warszawa ul. Grodziska tu najważniejsze jest aby wywieźć beton nieważne jest czy kierowca zarobi. Im więcej metrów tym mniej kursów zrobisz. Bo kierownik ściąga pomoc z całej Warszawy. Niedługo sami ukraińce i wynajmy bedą jeździć

Błysk

Dyspozytor robi magazyn na kołach i idzie do domu. A ty stoisz 10 albo 15 do rozładunku dwie godziny albo i dłuzej żeby się pozbyć betonu. Dolewkę wysyła z domu na telefon. Powinni siedzieć do końca. Myślą że jak metry im zejdą z komputera to już jest po robocie ! A kierowcy stoją w kolejkach na budowach lub pod biurem. Jest za mało roboty a za dużo samochodów nawet na dźwigi wysyłają po dwa auta na raz. Nie przejmują się że ty zamiast jeździć stoisz i nie zarabiasz. Dodatkowo narażają firme na straty bo samochody spalają najwięcej paliwa podczas postojów. Dziwie się prezesom że nic z tym nie robią. Przy takiej flocie i przy takiej ilości roboty nawet dziecko by mogło zarządzać kierowcami. Przy 12 godzinach pracy zrobisz 3 loty jak się uda 4 to już pełen sukces.

Kierowca bombowca

Witam jak się kształtują zarobki w tym roku na księznej anny? Ile kursów wypada w miesiącu? Wiem że stawki są od 50-70zł za kurs. Zastanawiam się czy przychodzić do pracy bo widzę cały czas poszukują.

Zenek

Coraz mniej pracy dla kierowców do tego własna działalność jedna wielka pomyłka urlopy bez płatne poprostu na budowach Ukraińcy lepiej maja

Kuzynciotki
@Zenek

Zapraszamy na budowę do Ukraińców. Zwolnij się i przestań skamlec

Ktos jeszcze miał problemy z płatnościami?

Stary

Sorry ale nie polecam problemy z płatnościami, chcieli by żeby robić za darmo

Kamil
@Stary

Możesz trochę jaśniej. . . Na jakie stanowisko nie warto iść?

Edward
@Stary

Problem z płatnościami dotyczy wszystkich stanowisk? Jak myślisz, z czego może on wynikać? A inne warunki jak chociażby rozwój czy stabilne zatrudnienie oceniasz dobrze?

Nie wiem kto
@Stary

Pracuje tam już jakieś 7 lat i ani razu się nie spóźnili z wypłata i tak jest u wszystkich wiec nie wiem czemu piszesz ze problemy z kasa

Alan
@Nie wiem kto

Jak Ci się pracuje? Można zarobić?

FIRMA POLSKI PRYWACIARZ...... TO JUŻ POŁOWĘ WIEM!!...... ALE JAK WYGLĄDA REJESTRACJA.. NAJNIZSZA RESZTA KOPERTA?.... PO ILE GODZIN TYRASZ?.. JAKA KASA ZA KURS?........ BARDZO PROSZĘ O LUXUSACH U POLSKIEGO KAPITALISTY...... Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ!

Hej, czy w firmie BUDOKRUSZ płacą za nadgodziny?

kierowca

jako kierowca - zapomnij

Czy w BUDOKRUSZ zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zuza

Teraz to zwalniają bo kryzys

kierowca
@Zuza

A potem jak zwykle będzie płacz, że nie ma komu jeździć hehe

Jak wygląda praca na węźle betoniarskim? I jak z kasą Social itp itd?

Kamil

Witam Podobno szukają kierowców na gruszki w Budokrusz Warszawa Podpowie ktoś jak wygląda sytuacja na tym stanowisku? Ile godzin się pracuje? ile kursów się robi ? jaka kasa i czy warto Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o BUDOKRUSZ - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w BUDOKRUSZ?

Zobacz opinie na temat firmy BUDOKRUSZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDOKRUSZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDOKRUSZ?

Kandydaci do pracy w BUDOKRUSZ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDOKRUSZ
2.1/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Osowiecka 47
    05-825 Grodzisk Mazowiecki