brak logo

Zalesie Mazury Active Spa

Barczewo

Opinie o Zalesie Mazury Active Spa

misia 2012-07-02 19:20
Praca ciężka i jak za starych dobrych czasow pańszczyźnianych!! Minimum 12 godzin ale tak naprawdę więcej.
Państwo Hrabiostwo lubi zmieniać decyzje. Ponadto tam nie ma jednego szefa jest trzech a może nawet pięciu. Interes rodzinny. Jeden wydaje decyzje drugi je zmienia.Najgorszy wściekły A[usunięte przez moderatora] ktorego dość łatwo oskarżyć[usunięte przez moderatora]. Szkoda, że jeszcze nikt się nie odważył! Źycze mu tego z całego serca! Nie polecam choć płacą!
3
kukuz 2015-06-24 22:41
praca bardzo ciężka zarobki min krrajowa
1
anna 2016-03-07 15:10
Witam. Zastanawiam się nad praca w Zalesiu. Proszę opinie, uwagi, jaka panuje atmosfera? Wpis misi mnie niepokoi, właśnie zrezygnowałam z pracy ponieważ były pracodawca, przekroczył wszelkie granice, np. straszenie nie wypłaceniem pieniędzy, od ścierki po wydawanie posiłków- nie muszę wspominać o reakcji gości, którzy jak pracownicy byli na końcu listy priorytetów. Praca po 20 godzin na dobę była czymś normalnym itd.
Zależy mi na uwagach pracowników!
1
Siem 2016-11-11 16:53
Szkoda zdrowia psychicznego żeby tam pracować. Płacą jak im się podoba i kiedy im się podoba. Idziesz wyprać ręczniki,a tam wiszą majtasy państwa A i K. Brak jakiejkolwiek komunikacji między szefostwem. I jeszcze genialna pani I. , która jest wypisz wymasujesz kierownikiem zamieszania a nic nie wie
4
wujo 2017-04-05 17:29
nie polecam- jeden z najgorszych pracodawców (i ludzi...).... nieuczciwi, kłamią i NIGDY nie przyznają się do winy... atmosfera mobbingowa!
3
potencjalny klient 2017-08-26 19:49
jestem potencjalnym klientem...stronka wygląda zachęcająco..., trochę poczytałem..., oferta wydaje się atrakcyjna..., cóż, jak to potocznie mówią "francja elegancja" - ja bym z ich usług chętnie skorzystał i możliwe,iż tak uczynię - pozdrawiam całą ekipę ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA.
1
Zostaw swoją opinię o Zalesie Mazury Active Spa - Barczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zalesie Mazury Active Spa