Zalesie Mazury Active Spa

Barczewo

Opinie o Zalesie Mazury Active Spa

misia 2012-07-02 19:20:52
Praca ciężka i jak za starych dobrych czasow pańszczyźnianych!! Minimum 12 godzin ale tak naprawdę więcej.
Państwo Hrabiostwo lubi zmieniać decyzje. Ponadto tam nie ma jednego szefa jest trzech a może nawet pięciu. Interes rodzinny. Jeden wydaje decyzje drugi je zmienia.Najgorszy wściekły A[usunięte przez moderatora] ktorego dość łatwo oskarżyć[usunięte przez moderatora]. Szkoda, że jeszcze nikt się nie odważył! Źycze mu tego z całego serca! Nie polecam choć płacą!
kukuz 2015-06-24 22:41:40
praca bardzo ciężka zarobki min krrajowa
anna 2016-03-07 15:10:21
Witam. Zastanawiam się nad praca w Zalesiu. Proszę opinie, uwagi, jaka panuje atmosfera? Wpis misi mnie niepokoi, właśnie zrezygnowałam z pracy ponieważ były pracodawca, przekroczył wszelkie granice, np. straszenie nie wypłaceniem pieniędzy, od ścierki po wydawanie posiłków- nie muszę wspominać o reakcji gości, którzy jak pracownicy byli na końcu listy priorytetów. Praca po 20 godzin na dobę była czymś normalnym itd.
Zależy mi na uwagach pracowników!
Siem 2016-11-11 16:53:04
Szkoda zdrowia psychicznego żeby tam pracować. Płacą jak im się podoba i kiedy im się podoba. Idziesz wyprać ręczniki,a tam wiszą majtasy państwa A i K. Brak jakiejkolwiek komunikacji między szefostwem. I jeszcze genialna pani I. , która jest wypisz wymasujesz kierownikiem zamieszania a nic nie wie
Zostaw swoją opinię o Zalesie Mazury Active Spa - Barczewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zalesie Mazury Active Spa