Opinie o Sertop w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sertop. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sertop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sertop w Tychy

Czy nowo zatrudnione osoby w Sertop otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

dziwne pytanie, a co tam zatrudniają bez umów? To dopiero byłaby pożywka dla PIP. Przepis stanowi, że masz otrzymać umowę w pierwszym dniu pracy. Jeśli tak nie jest to ten zakład nagina wszelkie przepisy

Dorota
@ja

Hmm dałeś mi do myślenia, bo zastanawiałam się nad pracą w tym miejscu.... Ty też planowałeś się zatrudnić? Stąd wizyta na tym forum?

@Dorota

padło dziwne pytanie i stąd odpowiedź. Jednak uważam, że żadna firma nie zatrudnia bez umowy. pracownik musi ją otrzymać, więc i tu tak jest. Każda szanująca się firma daje umowy o pracę więc bez obaw, ta firma do takich należy

Cooooo?
@ja

Szanującą firma? Żarcik. W tej firmie szanuje się tych co gnębią innych

ing
@Dorota

a są tu w ogóle jakieś przyjęcia. Bo gdzie się coś pojawia to zaraz ta osoba się zwalnia i nowe ogłoszenie wstawiają. Duża rotacja

@Cooooo?

Jeśli dobrze pracujesz i wywiązujesz się ze swoich obowiązków to nie sądzę abyś nie był doceniony przynajmniej przez majstra.

Izabela
@ja

No wiesz różnie bywa, szczególnie z tymi kierownikami właśnie. A ten majster to on przyznaje premie, czy jednak ktoś wyżej od niego a on tylko nadzoruje?

WIEŚ
@Izabela

TU KIEROWNIK RZADZI A JAK MU NIE ODPOWIADA TO NA SKARGE DO PREZESA

Mariolka
@WIEŚ

jak dobrze skaczesz koło kierownika to i premia będzie. Nie ważne co umiesz, ważne jak nadskakujesz

Zadowolony
@Mariolka

Ludzie co Wy wygadujecie, premia jest jasna dla każdego, po co tyle jadu w Was. Tylko nakręcacie się nawzajem, ręce opadają

byłem
@Zadowolony

Nie polecam! Omijać szerokimi łukiem. Stawki żałosne . Podwyżka na miseczkę ryżu. Do tego kwestia starych pracowników, którzy myślą, że skoro pracują tutaj to nowy pracownik będzie za nich wykonywał pracę. A kierownicy, ciągle pretensje i obraza majestatu jeśli nie chcesz pracować jak oni chcą naginając przepisy. Zresztą ich wiedza to porażka

HM...

CO TAM SŁYCHAĆ? CZY DALEJ NA PRODUKCJI PRACUJĄ SZEFOWIE?:) LUDZI POZWALNIALI A KADRA KIEROWNICZA PRACUJE ZA NICH... COŚ MOŻNA DODAĆ LUB UJĄĆ?! CO TO ZA FIRMA???!!!

ech
@HM...

szefowie pracują? Oni tylko do wydawania poleceń tylko szkoda, że te polecenia nie dotyczą prawidłowej pracy a potem jęki że źle zrobione. Wyzysk na maxa

och
@ech

Praca dla tych co mają dużo wolnego czasu i chcą niewiele zarabiać, zero możliwości rozwoju, brak szkoleń, brak wiedzy tych, którzy zarządzają, śmieszne wynagrodzenia, obiecanki cacanki o podwyżkach. Zapomnij że ktoś tu doceni, kierownictwo to krętacze ładnie gadać albo krzyczeć w zależności od humorku a efektów brak. Ale co się dziwić, papierek to nie wszystko. Trzeba coś mieć jeszcze w głowie a łazić i pokazywać palcem każdy potrafi.

Edyta
@och

To ile godzin dziennie pracujecie jak mówisz że trzeba mieć dużo wolnego czasu? :P

Ja.
@och

Ludzie a gdzie będzie lepiej???? Na linii taśmowej? Aby wyjść na chwilę mówisz błagać by ktoś Ciebie zastąpił ,a jak nie to (usunięte przez administratora) w gacie,więc nie narzekaj.Bo w innym zakładzie masz 15 min na sranie sikanie i śniadanie.Zastanow się o czym piszesz?

on
@Ja.

tak tu dobrze, ze nikt robić tu nie chce a kasa starczy na miseczkę ryżu.

Rikka
@och

To dlaczego sami jeszcze tam pracujecie. Czytam te komentarze i od grubych miesięcy biadolicie jedno i to samo. Skoro kadra kierownicza jest taka zła i nieudolna, to co tam jeszcze robicie. Skoro ten zakład w waszym mniemaniu to aż takie dno, to czemu nie poszukacie sobie innej, lepszej pracy. Chyba poprzeczka nie jest zawieszona zbyt wysoko, skoro Sertop tak krytycznie oceniacie. Może po prostu jesteście grupką niespełnionych frustratów bez większym ambicji, których nie stać na taki krok jak zmiana pracy i tylko jęczycie po kątach na innych, szczególnie swoją drogą widać to na hali automatów i z pewnością większość tych komentarzy piszą ludzie właśnie z tego działu. Macie kierownictwo za takich obłudnych, a sami się obgadujecie i donosicie na siebie na potęgę za plecami, a potem w swoim towarzystwie zachowujecie się jak wielcy koledzy i koleżanki. Wszyscy młodsi, nieco ambitniejsi, którzy nie odliczają już miesięcy do emerytury dawno opuściła dział produkcji lub całkiem ten zakład i pozostały już z paroma wyjątkami takie oto "gwiazdy", automaty są tego idealnym właśnie przykładem na przestrzeni ostatnich lat.

@ech

nie do końca to prawda.dobrze o tym wiesz.

@Rikka

No ,więc Co tu robicie!!!!!

@on

skoro jest aż tak zle to znajdz leprzą pracę.nic prostrzego

Miki
@ja

Większość szuka i jak rzucimy papierami to się przemarzały kierownicy obudzą bo będzie trzeba tylko z biura ruszyć i samemu pracować, a wtedy wyjdą wszystkie ich braki

pluto
@Miki

też słysze, że ludziska szukają czegoś lepszego. Tu marna kasa i tylko widać że kierownicy tu zarabiają. Może faktycznie, jak nikt tu już robić nie będzie chciał a kierownik sam ruszy do roboty to prezes zobaczy jaka jest ich wiedza i umiejętności. Bo gadać przed prezesem swoje mądrości, które usłyszy kierownik od pracownika i przywłaszcza jako swoją wiedzę to nie problem. Ale jak sam będzie musiał coś zrobić to już wyjdzie co potrafi

robolek
@pluto

juz widze nasze gwiazdy jak z biur wychodzą i ruszają do prawdziwej roboty

Dawid
@robolek

Powiesz ile tu płacą skoro wszyscy tak narzekają że jest słabo. Bo chyba nie najniższą krajową, co? Chciałem przyjść tu do roboty a po tych komentarzach to się zastawiam.

były
@Dawid

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, SZUKAJ GDZIE INDZIEJ. za chwile to wypłata w deputacie a te serki to wiadomo z czego

Szakirka

Zakład (usunięte przez administratora)...pensje jak na Filipinach..unikać jak ognia

JO
@Szakirka

Powinno sie wymienic wszystkich kierownikow, przez nich za chwike nikt nie bedzie chcial tu pracowac. Nie dosc, ze placa marnie to jeszcze kierownicy (bez wyjatku) umilaja nam zycie

Ziomal
@Szakirka

Pensje to tylko dla kierowniczkow, co to mają kolanka powycierane. Same pustaki. No ale na wiedzy swoich podwladnych potrafią sie wybijac. Moze kiedys ktoś sie pozna na ich beztalenciu.

Piotr 77
@Szakirka

Pensje pensjami,gorzej z traktowaniem pracownikami

@Piotr 77

a jak ma się kierowniczek zachować jak ważniejsze jest zaimponowanie prezesowi

Krzychu

Ta „firma” to totalne (usunięte przez administratora) A ludziom, którzy tam pracują brakuje tylko skośnych oczu, bo (usunięte przez administratora) to już robią. Wyzysk, kumoterstwo i obluda taka, ze szok. Ale byle, ze w ogłoszeniach o prace napisane - „firma z rodzinna atmosfera” … atmosfera taka jak w rodzinie.. ale (usunięte przez administratora)

Papay
@Krzychu

Ja bym został ale za mało płacili to się zwolniłem...sorki...nie będę spełniał marzeń prezesa tylko swoje...????

takie tam
@Papay

marzenia spełniają kierownicy, kolanka zakurzone od klękania na spotkankach. no ale taki to potem premie dostanie, zarobi, domek kupi albo samochodzik zmieni i to wszystko jak to gadaja innym za te ich marne wypłatki. Bo nam wmawiają że też tak licho zarabiają. Ale za chwilę sami tu zostaną bo z nimi nikt pracować nie będzie chciał.

Boli
@takie tam

Oj kogos zabolalo.

Ziomal

Marzenia prezesa spelnia wiadomo kto. Bedzie sie trzymal pazurami. Miernota

Tadek
@Krzychu

Ma się rozumieć ze w rodzinie (usunięte przez administratora) Zgadzam się w 100%

Jaś
@Papay

Marzenia przy prezesie wiadomo kto spełnia. Cicha woda. No ale widać że korzysta jak może. Potem na nas się powyzywać i git

Elvis
@Krzychu

Tak sobie teraz czytam wszystkie komentarze i zastanawiam się gdzie ja żyje?? ???? Skoro okrągły pojemnik do którego możemy wsypać jakiś produkt, np. ryż lub mąkę lub możemy wlać do niej/niego zupę, albo rodzina żyjąca ,,inaczej” są określeniami obraźliwymi w mniemaniu administratora ????‍♂️

Aplikowałeś do firmy Sertop? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Niezadowolony

Miał być poprawiony wizerunek firmy,a tu z każdym tygodniem coraz gorzej ,ludzi coraz mniej , zarobki coraz mniejsze.Nie tylko nie polecam pracy w tej firmie wręcz odradzam.

A jak z nowa kadrowa? Znaleźli Wam kogos? Czy już zdążyła się zwolnić? :D

Chwila Moment

Powinieneś podpisać się Frustrat zamiast Niezadowolony

???
@Chwila Moment

odpisała pewnie pani kierownik jak mniemam

@???

Uuu pewnie tak. Nerwy pomału puszczają.. grunt usuwa się spod nóg, zostaje tylko tupnięcie nóżka i foszek. Standard

xxx
@Niezadowolony

poprawia się ale nie w tym kierunku. Poza kierownikami reszta nie zadowolona ale wiadomo kierownicy odpowiednio są wynagradzani więc im pasuje.

@Niezadowolony

Dlaczego nic nie robisz w tym kierunku by poprawić ów wizerunek???

HM...

PRZECHOWALNIA LUDZI, JAK SIĘ ZNUDZĄ TO IM PODZIĘKUJĄ NAJDŁUŻEJ NA PÓŁTORA ROKU PRZEZ AGENCJĘ BO TERAZ JUŻ DŁUŻĘJ NIE MOGĄ. PRACOWNIK ZA GROSZE NA KRÓTKI OKRES CZASU!!!

anka

witajcie tak poważnie pytam czy praca jest aż tak okropna jak tu piszą ?czy ludzie gnoja ?i jaka jest stawka zasadnicza

OLGA
@anka

MAŁA FIRMA I POWINNA BYĆ RODZINNA ATMOSFERA ALE TAK NIE JEST. MŁODZI SZUKAJĄ ROBOTY A STAŻY, CÓŻ TYLKO ZE WZGLĘDU NA WIEK CHYBA TU JESZCZE SĄ. DUŻA ROTACJA

@anka

Jest tak jak piszą. A nawet gorzej.

prawda, prawda
@Robol

a bedzie jeszcze gorzej. Szykują sie zmiany

@prawda, prawda

Jakie?

Ziom

Wystarczy posłuchać kierownika między wierszami

Edyta
@Ziom

Są tu też potencjalni kandydaci tacy jak ja, nie mam pojęcia o jakich zmianach możesz mówić. Przybliżysz temat?

@Edyta

Dobrze słuchaj gdy koło biura przechodzisz. Ktoś tu już wychodzi z siebie i nie panuje nad tym co mówi a idzie wiele usłyszeć

Czy w Sertop zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

umowa

sertop gdyby mógł to by zatrudniał społecznie za miseczkę ryżu. I gdy juz z tu trafisz to na nic wiecej nie licz

stary wyga
@umowa

święte słowa. Gdyby nie to, że jestem już w pewnym wieku i lata tu pracuję to rzuciłbym tą robotę. Młodzi juz maja dość i juz szukają roboty. Jeśli kadra kierownicza nie zacznie szanowac ludzie a ci w biurach nie zmienią swojego podejścia do ludzi na produkcji to może się okazać ża za chwilę sami przyjdą na nasze miejsce i zaczną pracować.

@stary wyga

Szukają mechanika czy warto i jaka stawka na start, czy lepiej dać sobie spokój?

mechanik
@Nowy

poczytaj sobie a dowiesz się czy warto, roszady tutaj non stop, no ale jaka "władza" taka robota. szukają pewnie jelenia który następny bedzie odpowiedzialny za niewiedzę by winę zrzucić Szczerze, gdyby nie to że część już jak to się mówi wiekowych to nikt by tu nie został. Co chwila szukają tutaj. Atmosfera tez do bani

gościu
@Nowy

poczytaj sobie co ci oferują bo na inne te lepsze stanowiska w tej firmie mają zapewnione już w ogłoszeniu: Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych Atrakcyjne wynagrodzenie !!!!!!. Tu tego BRAK A pakiety socjalne to w każdej innej firmie takie same więc co to za tzw. "marchewka" Tu masz tylko wymagania, co masz robić i najlepszy jest zapis mile widziane, czyli bez doświadczenia a potem za wszystko co źle zrobisz to kto oberwie. No ale widać jakie wymogi mają, mile widziane by ktokolwiek tylko zajął wolny wakacik.

@Nowy

Rotacja mowi sama za siebie. Jesli chcesz spokoju w robocie, szacunku i dobrej kasy to tutaj tego nie znajdziesz

Tyszanka

Mile widziane każde info dotyczące pracy w biurze, dokładnie w kadrach. Ukazało się ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds kadr, jestem zainteresowana ale chętnie dowiem się z bezpośredniego źródła czy warto aplikować.

Pracownica
@Tyszanka

Pracuje w sertopie od wielu lat na produkcji i powiem tak…Od pewnego czasu kadrowe zmieniają tu się non stop. Jedna przychodzi i zaraz odchodzi, po niej następna itd. Ciężko nadążyć za tym i za chwile nie będzie wiadomo jak wyglada ta nasza kadrowa. Nie świadczy to chyba najlepiej o zarządzaniu w tym dziale.Ludzie z produkcji dużo widza. Za starych czasów było dobrze, stała kadra była przez wiele lat, i wszystko działało jak należy a teraz szkoda gadać, ale jak to mówią ryba psuje się od głowy. Pozdrawiam

Tyszanka
@Pracownica

@Pracownica, dziękuję. Tzn, że na ten moment nie ma nikogo w kadrach? Ile osób w ogóle było zatrudnionych do tej pory w kadrach? Jest tam kierownik HR?

@Pracownica

rotacja w tym dziale ogromna. Jeśli chcesz tylko tu popracować chwilkę to zapraszamy, ale przy takim zarządzaniu długo nie wytrzymasz jak poprzednie kadrowe. Czy polecam pracę w SERTOP - NIE Zresztą (niestety) są tu inne działy, gdzie też ciągłe rotacje i kolejne nabory. To świadczy o kadrze tych naszych kierowników. Ty robisz, zaharowujesz a oni tylko się pod tym podpiszą i premie dostają. Jak na taki mały zakład to rotacja ogromna a ogłoszenia o naborach tylko z działów, gdzie ludzie mają dość zarządzania pewnych osób.

@Tyszanka

A znowu szukają? Boże, juz nie nadążam ! Nie warto, popracujesz kilka miesiacy tak jak poprzednie i uciekniesz w popłochu. Takiego czegoś jeszcze u nas nie było żeby co pół roku inna kadrowa była

Była

Jak sie kierowników wymieni to i ludzie uciekać nie będą i to nie tylko w tym dziale. No ale jak się wysługuje ludźmi a potem przypisuje sobie sukcesy przed prezesem to tak wygląda. Porażki na siebie nigdy nie przyjmie i do błędu nie przyzna.

Obecny pracownik

Moim skromnym zdaniem, szacownemu panu Prezesowi powinno dać to do myślenia i powinien zainterweniować w tym temacie. To nie jest normalne, że w tak ważnym dziale rotacja jest na takim poziomie. Świadczy to tylko i wyłącznie o złym zarządzaniu tym działem. Może warto w końcu pomyśleć o rekrutacji na stanowisko kierownika działu osobowego?

Prawda
@Obecny pracownik

Pewnie jakiemuś kierowniczkowi nie podobają się słowa prawdy.

Xxx
@Tyszanka

Czemu zniknęły odpowiedzi na ten post?

Produkcja

O co chodzi z tymi ‚bezpieczeństwem’ na produkcji? Nowy bhp? Chyba słaby … skoro to tak wygląda!!

Adrian
@Produkcja

W sensie co, nowe zasady wprowadzili? Jakie to zmiany?

@Adrian

tu wszyscy słabi a kierownicy to dopiero błyszczą. Tam gdzie takie roszady i ciągłe nabory to dopiero widać jaka bezmadzieja. No ale żyją pochwałami prezesa a ten nie wie co kierownik potrafi. Czas na zmiany

@Adrian

bhp a my na producji to wszystko widzimy i wiemy sodówa

J-a

Skoro jest tam tak mało ciekawie, to chciałabym zadać oytanie: ilu pracowników odeszło z firmy w ostatnich dwóch latach dobrowolnie a ilu zwolnił szef?

@J-a

A kto pyta? Nasz kierownik?

Qqq
@J-a

Oj oj oj Strasznie dużo, przy dziesieciu przestałam liczyć a było to w bardzo krótkim czasie:

@Qqq

A wszystko dzięki kierownikom, bez wyjątku. Potrafią zdeptać człowieka z uśmiechem. Niby tacy ludzcy i znają się na robocie

@Ziom

Znaja sie gdy pracownik wytlumaczy. Dyplomy to za jajka bo wiedzy niestety zero i szacunku

Robol

Za to wszystkie rozymy pozjadane gdy przed prezesem skaczą. Za chwile nikt robic tu nie bedzuee chcial i zostanie prezes ze swoja switą

Ja i Ty
@J-a

W obydwie strony o wiele za dużo:(((

Qqq
@J-a

Dostał byś szoku jak byś się dowiedział!!!

Chętny

Szukają jeszcze elektromechanika bo ogłoszenie nadal jest? Czy warto aplikować?

XYZ
@Chętny

Tu co chwila szukaja, taka rotacja ze hej i o czyms swiadczy.

Ty
@XYZ

Dziwisz się..płacą niska a (usunięte przez administratora) trzeba....nie tędy droga...????

Fakt
@Ty

Przelozony tylko stwarza pozory ze cos wie, glownie opiera się na wiedzy innych a i tak interpretuje to jak chce i potem wszystko sie sypie, a my robimy podwojnie bo decyzje "z gory" nie trafione. Dziwne ze jeszcze cokolwiek tu dziala. No ale prezes tylko poklepuje, takie towarzystwo wzajemnej adoracji az w koncu nie bedzie na czym i jak robic. Podejmujac nietrafne decyzje nie sluchajac tych co mają pojęcie kiedyś nasz kierownik poplynie bo wszystko sie rozleci i nie bedzie juz czego naprawiac

mechanik
@Fakt

bo wychodzi z założenia, że wszystko wie, ale braki wyjdą :)

@mechanik

Już wychodzą:)

DARO

Jak to mowia orzyklad idzie z gory. Jak gora tępa to nie przyzna ze pracownik wie lepiej. No bo przeciez nie da do zrozumienia najwyzszemu ze tylko stwarza pozory.

Witam. Czy kierownictwo wie jakie są normy dzwigania ciężarów dla kobiet ? Może przydałoby się szkolenie. Pozdrawiam.

Waga ciężka
@pracownik

A skad niby mają wiedzieć , wazne ze prezes ich poklepuje i premie wyplaci a ty dzwigaj

Grzegorz
@pracownik

Normy dźwigania? O co ty pytasz człowieku? Czy tam są jakiekolwiek normy? Masz zaiwaniać i się cieszyć ze łaskawca da ci na bochen chleba:/ żenada nie firma

Jol
@Grzegorz

Pracownik bochen chleba a kierowniczek drożdżóweczki i jeszcze kawusia z mleczkiem

@Grzegorz

Normy to widzimisię kierownika, kaze i masz robic, a norma? to pojecie jest im obce

Lola

Ludziska, a jak tam sprawa wyglada z działem kadr? Szukają znowu kogoś? Swego czasu non stop pojawiały się oferty

Ola
@Lola

Odradzam, nawet jakby blagali.

Lola
@Ola

Aż tak zle? Co się tam takiego dzieje?

Byla kadrowa

Wladza do golowy uderza. Wszystkim na stolkach. Nie polecam

Waldek
@Lola

Co się dzieje?? Staropanieństwo komuś mocno doskwiera i na głowę się dostaje i to bardzo. Potem jest wyżywanie się na swoich podwładnych i różne odchyły co bardzo przekłada się na prace… ludzie z produkcji wiedza wszystko.

Wlodek
@Waldek

Tu wszyscy kierownicy na łby dostali, ci co rodzinki maja również. Zona w domu rzadzi to sue kierowniczek w robocie wyżywa. Czes by cale kierownictwo wymienic,

Miś
@Waldek

Tu nawet kierownicy z rodzinkami wredni. Żona w domu rządzi to przychodzi taki do roboty i gnoi ludzi a przy prezesie udaje jak to ludzi szanuje

BitBayOfficial

Do wszystkich pracowników Sertopa....Ludziska uwierzcie w siebie ,niczym się nie różnicie od np - Elona Muska czy Billa Gatesa, wystarczy uwierzyć w siebie i w swój talent....czy godzina życia waszego jest warta 18zl netto?...umysł to potężne narzędzie ,skorzystajcie z niego a spełnicie swe marzenia ...wielkie rzeczy zaczynają się od małych...uwierzcie ????????????

Wiara
@BitBayOfficial

Jak uwierzyć w siebie jak tu tylko kierownik ma rację, a raczej racji nie ma a kasę odpowiednią dostaje.

Ja wierzę
@BitBayOfficial

I dzieki nam tym malenkim ta banda kretyniw jeszcze tu jest. Ale jak nas braknie to kierowniczek kim dyrygowac bedzie i kto jego nie trafione decyzje bedzue realiziwac. Jeszcze troche a nie bedzie kim i nie bedzie na czym tu oracowac. Zostana tylko basze gwiazdy

ZIOM
@BitBayOfficial

UWIERZYMY, ODEJDZIEMY A KIEROWNICY BEDĄ PRACOWAĆ. BRAWO WY. ZRESZTĄ ZA CHWILĘ NIE BEDZIE NA CZYM PRACOWAĆ WIĘC KIEROWNIK POBAWI SIE SWOIMI ZEPSUTYMI ZABAWKAMI SAM :)

Uwierzylem
@BitBayOfficial

A ja uwierzyłem w siebie, bylem juz na rozmowie i mysle ze ok. Jak tylko zadzwonia to rzucam papierami i tyle mnie tu widzieli.

Bitbayofficial
@Uwierzylem

W sensie byłeś w biurze i powiedziałeś im że odchodzisz?..... Czy jak ?.... Jak tak to brawo za odwagę....

Uwierzylem
@Bitbayofficial

byłem na rozmowie i wszystko na dobrej drodze, że za chwilę odejdę. Zdziwią sie jak papiery rzucę w kadrach bo na wypowiedzenie kierownik łaski nie robi i zgody nie potrzebuję.

Jol
@Uwierzylem

Ja tez bylem i czekam na odpowiedz, potem kierownikowi machne wypowiedzeniem i niech sam sobie pracuje. Mnie juz nie wykorzysta

Mirek

Szukają elektryka .Jakie zarobki? Atmosfera w dziale technicznym? Chcę wysłać CV.

Mirek2
@Mirek

zarobki marne i ciągła rotacja co źle świadczy o "władzy" w tym dziale ogólnie odradzam bo fałszywi ludzie. To mały zakład i powinna być rodzinna atmosfera a tutaj w każdym dziale tylko słychać jak ludzie chcą uciekać. gorzej niż w korporacji

KRZYCHU

NIE POLECAM NIE SZANUJĄ PRACOWNIKA

@Mirek

W tym dziale co chwila kogoś szukają i co chwila ktoś odchodzi bo tak tu "dobrze" a zwłaszcza w tym dziale. Ale jak podwójnie się robi to samo bo ktoś nietrafne decyzje podejmuje to długo tu nikt miejsca nie zagrzeje. I najgorsze że zdanie pracownika się nie liczy

Zbych
@Mirek

A czytałeś ogłoszenie – podstawowe zajecie to usuwanie awarii, bo u nas to nie dba się o park maszynowy na bieżąco. Wszystko się wali. Co za (usunięte przez administratora) wymyślił treść ogłoszenia, od razu reklama – „zapraszamy do nas bo nic tu nie działa”.

Elektryk
@Mirek

Szczerze, jak lubisz robic dwa razy to samo bo ktos podejmuje bledne decyzje, jak nie wiesz czy wrocisz do domu na czas bo wiecznie awarie i musisz byc dyspozycyjny i pod telefonem to zapraszamy.

ziomek
@Mirek

zarobki - jałmużna atmosfera - jeden donosi na drugiego a najwyższy do najwyższego

No no
@Mirek

Jesli chcesz(usunięte przez administratora) i sluchac ze ktos wie lepiej to zapraszam

Jak w Sertop wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

odpowiedź

awans? o co ty człowieku pytasz.

@odpowiedź

Awans to u nas przyklaskiwanie kierownikom i jak wyklaskasz rytm ktory im odpowiada a do rego cos jeszcze to awans murowany. Poklepanie po ramueniu przez kierownika to rez awans. On premia a ty ciesz sie ze kierownik cos sie od ciebie nauczy. Bo nie sztuka chodzic do szkół a cos z nich wyniesc ale tego kadra kierownicza nie pojela bo oni jak jest papierek to mysla ze wszystkie rozumy pozjadali. Powinni te swoje tytuly wytatuowac sobie na ....

Xddd

???????????????? nie wyglądają ! Nie ma możliwości awansu ani zarobku . Możesz robić za trzech . Nie masz stażu nie masz kasy !!!! Strikte komunistyczny zakład .

Lool
@Xddd

Kto awansuje to wszyscy wiedza, nasz klaskaczek. Kolanka wytarte gdy od prezesa wychodzi. Szybko sie dorabia

Nienie
@Xddd

Zgadzam się wiem bo tam pracował i nic z tego nie miała A osoby z pod firmy nie które oczywiście nie chciały się uczyć na automatach A z posredniaka uczyły się robiły za trzech. I nie miały nic z tego po za zjeb....iem. czemu tak mało wyjechałem.????????

@Nienie

Kto ma to widac. No ale jak sie kleczy u prezesa a innych gnoi z usmiechem udajac dobrego. Coz na podwojnym obliczu daleko nie dojedzie.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sertop? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

a co, nie płacą w terminie że pytasz

Młoda niedoceniona

Dzień dobry chciałam przestrzec wszystkie osoby udające się do Sertop Tychy przez firmę pośredniczącą jeśli osoby młode jadące na maszynie, starające się, nie biorące L4 nie mają przedluzanej umowy , nie mówiąc już o poszanowaniu i rozmowie na temat jakiegos ugodowego roztrzygniecia w dodatku na ostatni dzień obowiązującej umowy pozostawiając na lodzie to życze dalej takie organizacji. Ja już nie wrócę dzwońcie sobie do innych jeleni. A innych przestrzegam nie przychodzcie za marną wypłate i brak możliwości rozwoju szczególnie młodych osób. Nie pozdrawiam Kierownika, który nawet nie raczył o Nas powalczyć pewnie pieniążki się zgadzają. Ludzie!!! Zacznijcie myśleć przyszłosciowo bo Was zamkną ehhh Ave

Jan
@Młoda niedoceniona

bo tu się docenia tylko kierowników, którzy na plecach Pracowników się windują. Łazi taki jeden z drugim , głupio usmiecha a potem biegnie do prezesa i nadaje. Wszyscy kierownicy w Sertop to banda pustaków.

młoda
@Młoda niedoceniona

potwierdzam, tu dalej bez zmian. Mam nadzieję, że kadra kierownicza też zostanie kiedyś "doceniona".

Xddd
@Jan

Prawda !

ona

Przykro mi bardzo,że nasz "tatko"tak traktuje swoje dzieci.......

pan nikt
@ona

czego tu żałować???????Jak Co Sam będzię bronił "reduty ordona" zakasa rękawy i dalej do roboty......MAŁA PRODUKCJA,WIĘC DA RADĘ.....

Monia
@pan nikt

Za nim pobiegnie jego giermek AS i razem dadza rade. W koncu pan kierowniczek wczysto wie wszystko potrafi to zastapi nas wszystkich.

pan nikt
@Monia

być może ,ale liczyła bym na to iż pobiegnie za nim pani J przecież wie czego i kogo trzeba na produkcji,,,,,,

Gosc
@pan nikt

Oni wszystko wiedza, tylko gdyby nie my yo kim by byli. Miernoty

Widzimy
@pan nikt

I biega za nim. Chowaja po kątach jak dzieci w przedszkolu i robia do siebie te maslane oczka.

Obecny
@Widzimy

a ja widzę, że za nią ktoś biega :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sertop - Tychy

• Jak się pracuje w Sertop?

Zobacz opinie na temat firmy Sertop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sertop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sertop