Hotel Olimpia

Wrocław

Opinie o Hotel Olimpia

anonimek 2009-05-28 09:25:09
Słowa kojarzące się z Hotel Olimpia Wrocław: stresująca, odpowiedzialna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni
Atmosfera i ludzie tam pracujący są często zmieniający się
Najbardziej podobało mi się w Hotel Olimpia Wrocław: kiedyś rodzinna atmosfera, młody zespół
Najbardziej nie podobało mi się w Hotel Olimpia Wrocław: niesolidność pracodawców, niesnaski wsród pracowników
żaden 2009-09-03 04:22:07
Praca straszna. Właścicielka [usuniete przez admina] !!! Nie POLECAM !!!! Często zmieniający się pracownicy, trująca atmosfera. Nie płacą !!!! Uwaga na nich. [usuniete przez admina]
kelnerka 2014-03-11 14:18:31
Pracowałam tam dość długo bo ok. 1 rok. Nie polecam, a wręcz odradzam starania o pracę w tym miejscu. Personel zmienia się z tygodnia na tydzień. Szefostwo to parka chamów, którym słoma z butów wychodzi. Ich zachowanie względem pracowników jest karygodne, szef wulgarny, agresywny, nie liczy się z niczym i nikim, kelnerka dla niego to dodatek do tacy i na dokładkę wieczne podteksty seksualne nawet przy gościach. Jego dziewczyna, kochanka czy może już obecnie żonka ()identycznego pokroju, bez kultury, wiecznie zła, nic jej nie pasuje i wyrzuca ludzi bez słowa, uważa że każdy powinien być jej wdzięczny za pracę w tak cudownych warunkach i za takie pieniądze.Jeśli chodzi o personel ( kelnerki, kelnerzy i kucharze)to nie jest źle, każdy oczywiście ma inny charakter i bywało nerwowo ale z każdym dało się pracować. Najgorsi oczywiście byli Ci co lizali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefostwu bo byli na wyższym stanowisku i po awansie zmienili się strasznie w stosunku do niedawnych koleżanek i kolegów z pracy. Kończę chociaż mogłabym napisać jeszcze pewnie wiele powiem , że moje zakończenie pracy w tym hotelu polegało nie na tym, że zrezygnowałam czy, że zostałam zwolniona o czym mnie poinformowano lecz na przypadku. Przy odbiorze wypłaty dowiedziałam się,że nie ma mnie już w grafiku i czy nie chce odebrać książeczki sanepidowskiej. To mówi wszystko o stosunku pracodawców do personelu w HOTELU OLIMPIA
maga 2014-09-15 10:46:22
a pensja?
cewrt 2016-04-22 19:29:27
czy w hotelu mają może jakieś aktualne oferty pracy wie ktoś może? Szukam jakiejś pracy sezonowej teraz na wakacje i zastanawiam się nad nimi ale chce wiedzieć czy opłaca się jeśli chodzi o zarobki wie ktoś
Zostaw swoją opinię o Hotel Olimpia - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Olimpia