Opinie o Dr Max Drogeria (Dr. Max Sp. Z O.O.) w Wrocław

Holding Dr.Max zarządza największymi sieciami aptek w Czechach i na Słowacji oraz największą niezależną od hurtowni siecią aptek w Polsce. W sumie w skład grupy wchodzi ponad 850 aptek zlokalizowanych w 3 krajach.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Max Sp. z o.o. w Wrocław

(usunięte przez administratora) Co chwile robi ogloszenia i próbuje wymieniać ludzi. Myśli, że tym coś zmieni. Pracuje się źle odkad nas przejęła. Praca jest niepewna. Nie polecam tej sieci ze względu na nią. Zwalnia magistrów, techników. Wszystkich pokolei. Później nikt nie chce przyjść do pracy. Zespoły sa małe i przychodzi ewentualnie ktoś na zlecenie zapchać dziury.

Kornela
@Marta

Hm, a jest tu jakaś opcja zgłaszania swoich wątpliwości do HR ale głównego, a nie do regionalnego? Jest jakiś system właśnie dla pracowników pisania o takich sytuacjach do centrali?

Bułka

Pracuje tu od jakiegoś roku z hakiem. Niektóre opinie mnie zaskakują, ale no dobra, zakładam, że co człowiek to opinia, nie każdy musi być zadowolony, tylko dlatego, że ja jestem. Ale mi się dobrze pracuje. Warunki są zupełnie okej, jestem w takich lokalizacji, że faktycznie jest spory ruch i czasami się ma serdecznie dość, plus wiadomo - pacjenci są różni i wymaga to cierpliwości, ale to dla nikogo z tej branży nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Dla mnie jest zupełnie w porządku, nie będę wypisywać peanów pochwalnych, ale też nie mam co narzekać. Pracowałam wcześniej w małej "rodzinnej" aptece na obrzeżach miasta i szczerze mówiąc nie ma porównania - wolę pracować w sieciówce, gdzie wszystko jest ustandaryzowane.

@cameo

Zależy od godzin pracy apteki. U mnie zmiana poranna i popołudniowa.

Bloom

Witam, interesuje mnie praca w centrali. Czy ktoś mógłby powiedzieć po jakim czasie firma w razie zainteresowania odzywa się do kandydata?

wiszczon
@Piknik

o ile jest miejsce w punkcie to nie ma problemu to też w sumie plus dla nich jak kogoś do pomocy za półdarmo znajdą

Mgr farm

Polecam pracę w Drmax to najlepsza obecnie firma w Polsce dla branży farmaceutycznej -jeśli chodzi o zatrudnienie w aptekach, można się wiele nauczyć polecam wssystkim mgr farm tym na staż jaki po stażu. Place adekwatne do wyników pracowników, jak jesteś dobry w rym co robisz na pewno będzie to docenione.

Oslo

Dużo tam macie tych stażystów? Często trzeba kogoś koordynować?

Tola

Jakie zarobki w tym roku może mieć sam kierownik ds. CRM? Niedawno pojawiła się oferta bez wskazanych widełek z oznaczeniem opcji na tryb zdalny, który byłby dla mnie dość wygodny. Zastanawiam się tylko od jakiej podstawy zacząć rozmowę

Raulka Nowy wpis
@Tola

Heej gdzie taką ofertę można zobaczyć? Z chęcią sobie poczytam co takiego oferują.

szlaba Nowy wpis
@Raulka

wszystkie oferty masz na ich stronie w zakładce kariera, więc jeśli dalej jest aktualna to ją tam znajdziesz

drozen Nowy wpis
@Tola

To oni chyba podadzą pierwsi kwotę nie?

mango loco

cześć podzieliłby się ktos informacją z jakiej firmy macie tutaj ubezpiecznie zdrowotne? z góry dzięki!

zapytanka

i czy ten luxmed jest od początku, czy po okresie probnym?

sałatka
@zapytanka

pewnie po okresie próbym, ale to zależy czy firma podpisuje umowę z góry na jakiś czas. bo jak tak to pomyśl sobie, że nie opłacałoby im się przed przedłużeniem umowy tego robić, jeśli potem musieliby to zrywać, a może jeszcze płacić jakąś karę. to takie moje logiczne myślenie.

Entliczek Pentliczek
@zapytanka

orientujesz się czy jest jakaś różnica pomiędzy luxmedem a medicoverem? do tej pory korzystałem tylko z tego jednego i nie za bardzo się orientuję jak to wygląda w praktyce. Są podobne terminy przyjęć albo? nie czeka się dłużej? lekarze podobni?

damsel
@Entliczek Pentliczek

generalnie to jest praktycznie to samo, ja miałem swego czasu i to i to więc mam porównanie i szczerze nie wiem za bardzo w czym się to różni

Ważniak
@damsel

Chyba zakres specjalistów się może trochę różnić pomiędzy pakietami, ale nie wydaje mi się żeby to były jakieś znaczne różnice, ogólnie to sa chyba dwie firmy, które oferują zbieżne usługi

Geolog
@Ważniak

Terminy oczekiwania na konsultację nie są dłuższe ani nic?

Shau

Doplacacie cos za to czy koszty calkowicie pokrywa pracodawca?

Gosia Nowy wpis
@mango loco

Warta

Beata

Czy przyjmują tutaj bez problemu osoby w średnim wieku? Wiem, że teraz często wolą młode osoby, ale mam naprawdę spore doświadczenie i nie zmieniam pracy co miesiąc. Czy w centrali, a konkretnie w księgowości myślicie znalazło by się miejsce?

Hepo
@Beata

Najlepiej sprawdzić sobie ogłoszenia, będzie chociaż pewność że są akurat przyjęcia.

Afryka

Chyba bez różnicy przez co. Jak znajdziesz ogłoszenie, które cię interesuje to tam zazwyczaj przekierowuje cię do formularza, w którym możesz załączyć cv i wysłać do pracodawcy.

Gilf

A tutaj o co chodzi? Chyba to nie temat o pracy tutaj...

sbli
@Afryka

myslisz ze jakby do nich napisac to odpisza?

Cześć, czytam ofertę dla magistra i w benefitach piszą o kursach językowych. Jakie konkretnie można wykupić, z lektorem? One są w 100% finansowane i samemu wybiera się język? Po prostu nie piszą by jakikolwiek znać, więc zastanawiam się jaka dowolność dają

etutor

to jest platforma językowa etutor i jest tam możliwość nauki angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i chyba ukraińskiego za opłatą raz w roku cos między 50 - 250zł

Mumia
@etutor

Ale w sensie że to się płaci jednorazowo w roku? dobrze rozumiem?

czytanie
@Mumia

no przecież napisał że raz w roku

max
@etutor

tylko jeden język można wybrać?

aurora
@max

ależ się ambitny kolega trafił

Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

macie wystawione ogłoszenie na księgową ds. zobowiązań kosztowych, po jaką cholerę skoro nie wyświetlacie nawet aplikacji?

Bułka

cameo
@Bułka

a na ile zmian się pracuje?

@cameo

Zależy od godzin pracy apteki. U mnie zmiana poranna i popołudniowa.

Cześć, jaka jest dalsza kariera po (usunięte przez administratora) jako asystentka biura zarządu? jest teraz dostępna oferta w treści której nie zostało zawarte by wymagali doświadczenia. do tego podkreślono rozwój, interesuje mnie jego ewentualny kierunek.

RalpH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy wiecie w jakich godzinach pracuje się na magazynie i czy zarobki są ok . Otwierają nowy magazyn w Teresinie , może macie jakieś informacje ? Pozdro

Olo

Czy ktoś wie jakie są zarobki na magazynie?

petite
@Olo

z tego co widzialam to tutaj niechętnie się informacjami o zarobkach dzielą :/

agila

mysle ze nikt sie chetnie stanem konta dzielic nie bedzie, to troche nie na miejscu a nie ze ktos sie wstydzi XD

Hej ja w sprawie oferty pracy na technika stażystę, czy można aplikować jeszcze, może znowu się zwolnił taki wakat? Wiem, że w listopadzie było takie ogłoszenie i chciałabym wiedzieć, czy warunki uległy zmianie. No i czy aktualnie są pracujące weekendy? Wtedy wspominali cos o pomocy aptecznej, ale nie wiem, czy to się równa z pracującymi świętami i weekendami?

chuda

podasz namiar na to ogłoszenie?

Berx

Polecam wejsc sobie na oficjalna strone, tam mozna szukac ogloszen na podstawie lokalizacji lub stanowiska.

imka
@Berx

Ile trzeba czekać na kontakt z ich strony jak się już zgłosiłam?

Ucho
@imka

Jak ja kiedyś aplikowałem to jakoś w okolicach 3tyg dostałem telefon z propozycją spotkania na rozmowie rekrutacyjnej

Piksel
@Ucho

Później po takiej rozmowie jak jest pozytywna decyzja to jak szybko można zacząć pracę?

salata
@Piksel

ja zaczęłam po około trzech tygodniach jeśli mnie pamięć nie myli, ale mysle, ze to zalezy od tego jak sie dogadasz i na jak szybko kogos potrzebują

Blue

W moim przypadku to było trochę dłużej, ale też ze względu na to, że mnie tak było wygodniej, bo miałem jeszcze okres wypowiedzenia w poprzedniej firmie. Także wydaje mi się, że to jest kwestia w jakimś tam stopniu możliwa do dogadania się :)

Dance
@imka

Ktoś z was się przypadkiem orientuje czy firma daje znać nawet w przypadku negatywnej decyzji?

lupa
@Dance

z tego co ja sie orientuje to podobno dają znać, ale jeśli już jesteś po rozmowie

nob

no o ile nie wyjedziesz z jakimś nieracjonalnym żądaniem to powinniście się dogadac

Mewa

Jak masz okres wypowiedzenia z poprzedniej pracy, bo tak tez sie zdarza, to tez raczej bezproblemowo.

Hiob
@Mewa

Pewnie też zależy jak szybko chcą kogoś zatrudnić, ilu jest kandydatów itp ale wydaje mi się że o ile ten termin nie będzie jakiś z kosmosu to zawsze jest opcja się dogadać jak człowiek z człowiekiem

Aleksandra

Masz na myśli umowę o zastępstwo, która potem przywraca osobę z danego stanowiska a ty zostajesz bez wakatu? Chyba, że wtedy ogarniają komuś inne stanowisko o ile się faktycznie sprawdził?

Seria
@Aleksandra

Szczerze nigdy nie słyszałam o czymś takim jak umowa na zastępstwo, ona działa na zasadzie normalnej umowy o pracę?

yinka
@Seria

ja to nawet nie wiem na jakiej podstawie miałoby to działać. chodzi o takie sytuacje jak ktoś jest np na macierzyńskim?

mucha
@yinka

Ale taka umowa działa normalnie na prawach umowy o pracę czy jak z tym jest?

Marla

C(usunięte przez administratora)Ja już dawno odeszłam i mam spokój. Żeby nie można było usiąść to już przesada. Dodatkowo ciągle wycinanki, zmiana cen, towar obsługa pacjenta i ze (usunięte przez administratora) najlepiej jedzcze. Wszystko w tym samym czasie najlepiej robić. Ja odeszłam i mam spokój. Nie warto się męczyć:)

@Marla

Ja zrobiłam to samo <3. Mam święty spokój . Zero sztucznej fałszywości współpracowników na ustach , a tak to tylko rzucali się na klientów byleby im wcisnąć markę własną . Obgadywanie ,bo Tobie idzie lepiej . Wycinanki , zmiana non stop cen , wszystko na akord. Moja głowa odpoczęła . Również polecam zmianę pracy :)

ino

KP gwarantuje przerwe 15 min. po 6 godz.i kolejną po 9 godz. pracy, ponadto 5 min./1 godz. pracy przy komputerze 2/3 kierowników jakich spotkałam też było nieludzkich- brak taborecika za 1 stołem, grafiki -12 godz. kilka dni z rzędu, bez limitu 40 godz. tygodniowo-czas urlopów to (usunięte przez administratora) technik pracuje fizycznie jak w markecie - I LEPIEJ JUZ NIE BĘDZIE..... Warto zastanowić się nad zmianą....i zadbać o siebie póki są na to siły NIE POLECAM

Majka

Ciekaw mnie ta praca do godzin nocnych. A czy jak pracuje się do późna, to firma zapewnia jedzenie? Jakiś catering? Czy wyżywienie dla zespołu?? Pod tym kątem firma zapewnia warunki do pracy właśnie do późna?

@Majka

Nic Tobie nie zapewniają żadnego wyżywienia . Musisz mieć własne jedzonko :).

Czarna

A jest tu jakieś miejsce na tę przerwę 15sto minutową? Jest kantyna czy pomieszczenie socjalne? Jest miejsce do jedzenia? Jak to wygląda?

ma

to jest jakiś socjal wspólny gdzie wszyscy zostawiają swoje rzeczy? czy jak to wygląda?

@ma

O szatni przy tym myślisz? Czy wszystko jest pozabezpieczane i tak dalej? a co z telefonem w trakcie samej pracy? Ciekawe czy można mieć go przy sobie?

Malina

Jak wygląda przebieg rekrutacji do centrali? Ile trwa, jak sie kontaktują i czy w przypadku nieprzyjęcia też dostanę informacje zwrotną?

noname
@Malina

Zalezy na jakie stanowisko, ale np. na asystenta czy mlodszego specjaliste masz 1 etap rozmowy. Ja mialam rozmowę z managerem rekrutującym i z kimś z hr, podobno zawsze są obecne 2 osoby. Nie dostalam tej pracy i odp zwrotną dostalam po 2/3 dniach wiec w przypadku nieprzyjęcia mozna liczyć na szybki feedback.

Agnieszka
@noname

Hejka, a jak ten cały feedback u Ciebie wyglądał? czy powiedzieli Ci wprost co im nie podeszło? Zastanawiam się czy są osoby, które startowały po kilka razu po prostu i miały szanse na jakaś poprawę błędów / tego czego brakuje?

Stres
@Agnieszka

feedback bardzo szybki, dają info po rozmowie po 2/3 dniach nawet osobom ktore sie nie dostaly

Stres
@Agnieszka

a drugiej czesci pytania za bardzo nie rozumiem, zazwyczaj jest tak ze jak sie nie sprawdzisz na rozmowie to ci podziękują i tyle, a nie dają kolejnych szans xd

Raeo
@Stres

Tez sie nigdy nie spotkalam z tym zeby ktos sie zglaszal kilka razy do firmy liczac ze moze tym razem go jednak przyjma. Nie to nie i szukasz wtedy dalej...

milll
@Stres

również dostałam informację, że w razie negatywnego wyniku rekrutacji mnie poinformują. wiadomo jednak się udało, ale mówię to kandydatom, którzy się martwią że zostaną bez odpowiedzi zwrotnej.

Jagoda
@milll

rozmowy rekrutacyjne na ogół stacjonarnie przeprowadzają czy online?

feliks
@Jagoda

standardowo stacjonarnie

Syrop
@feliks

pamiętasz jak wyglądała twoja rozmowa? albo chociaż jak wspominasz atmosferę?

Cudak
@Syrop

nie do mnie pytanie, ale się wypowiem, że niestety samej rozmowy jakoś szczególnie nie zapamiętałem przynajmniej samych pytań, ale nie było żadnych dziwnych sytuacji ani napiętej atmosfery, raczej taka standardowa rekrutacja jak na moje stanowisko :)

Nada
@Cudak

z kim była przeprowadzana chociaż kojarzysz? był tam od razu jakiś kierownik, ktoś pod kim będziemy pracować czy tylko hry?

ikx
@Nada

tak z kierownikiem regionalnym, przynajmniej do aptek tak jest

Maya

Często się tak zdarza, że przez to jest więcej lub mniej etapów rekrutacji. Dlatego najlepiej poczekać aż sami ci potwierdzą jak będą ją przeprowadzać.

Bahamy

pewnie zależy od kategorii stanowiska interesuje cię jakieś konkretne?

rachel
@Bahamy

mnie interesuje stanowisko pomocy aptecznej, wiesz jak tam jest?

Yall
@rachel

Standardowe obowiązki wynikające z tego stanowiska. Nic co miałoby wykraczać ponad normę. Masz rozpisane zadania w ofercie pracy

@Bloom

I tak ogólnie ile czasu mniej więcej trwa cała rekrutacja? Z góry dziękuję

Takayan
@Bloom

Kojarzysz może czy w centrali są jakieś benefity dla pracowników?

anubis
@Takayan

dosc duzo benefitow jest wymienione nawet w samych ogloszeniach jak zjedziesz nizej

toire
@anubis

Myślicie, że na stażu też oferowane są jakieś benefity czy raczej na to nie liczyć?

Dejko
@toire

W ogłoszeniach o tym piszą też, jak ja patrzyłem odnośnie technika farmaceutycznego na stażu to proponują benefity ;)

mgll
@Dejko

jak już tak piszecie o tych benefitach to chociaż wymienić byście od razu mogli a nie się trzeba domyślać..

Muibene
@mgll

jest MultiSport dofinansowany ale nie w całości, wystepuje Lux Med ale chyba nie na wszystkich stanowiskach, zależy w co celujesz. Z takich dla wszystkich i bardzo fajne to masz ubezpieczenie warta i coś takiego jak e-tutor tam możesz się języków uczyć

knut
@Muibene

jeszcze zapomniałeś o świadczeniach zfsś i dofinansowaniach do np. vision express i innych firm współpracujących, czasami bardzo przydatne

clin
@Muibene

jakie dokładnie języki są dostępne do nauki na tej platformie etutor?

clin
@Muibene

pozostałe benefity oprócz multisporta są w pełni finansowane? mam na myśli głównie właśnie ten etutor

Morg
@clin

możesz sobie wejść na ich stronę i zobaczyć co tam mają, nie wiem czy wszystkie są dostępne ale poglądowo

wella
@Morg

a oprocz benefitow to cos wiecej moze? np czy jest mozliwosc premii raz na jakis czas?

wella
@wella

albo czy sa organizowane szkolenia tak aby pracownik mogl sie caly czas rozwijac bez zmieniania miejsca pracy?

Mądrość
@Bloom

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz, na niższych idzie szybciej, bo jest tylko jeden etap rekrutacji, do mnie zadzwonili po 3 dniach od rozmowy

Tuba
@Muibene

aaa wiesz może w jakim konkretnie stopniu jest dofinansowywany multisport?

kipiel
@Mądrość

rekrutacja moim zdaniem w ogóle trzyma akurat spoko poziom, ja przynajmniej miło wspominam

kiwi
@Muibene

mógłbyś powiedź coś więcej o tym e-tutorze? nigdy nie korzystałam, a w sumie wydaje się się to fajną opcją. Tam jest sporo języków do wyboru czy jest to w jakiś sposób ograniczone?

fregata
@Muibene

a jak wypada to ubezpieczenie akurat z tej firmy? ma jakieś nieoczywiste fajne elementy? jest w czymś lepsze od innych czy raczej taki standard?

atom
@knut

wizja dofinansowania do visiona jest bardzo motywująca, duże jest dofinansowanie? warto się pokusić?

Digel

No czyli ile jest tej dopłaty?

Fiji
@atom

najpierw może niech cię przyjmą i potem się tym interesuj.. ale powiem tak, na pewno wystarczające, będziesz raczej zadowolony

Malwa
@Fiji

Sugerujesz przy tym taka kolejność, ponieważ może jednak wyjść, że ktoś się nie dostanie? jest to faktycznie tak trudne dla co niektórych? Z jakimi kwalifikacjami masz gwarancje ze otrzymasz propozycje podpisania umowy?

ontologiczny
@Malwa

podbijam pytanie! sam bym się chciał dowiedzieć jak tutaj jest rozpatrywana kwestia wcześniejszego doświadczenia

joł
@ontologiczny

na pewno macie w ofertach wszystko opisane, tez zalezy wszystko od tego na jakie chcecie stanowisko aplikowac

miligram
@ontologiczny

doświadczenie i tak jakieś musisz mieć, chyba że dopiero stażu szukasz?

Doradca człowieka
@ontologiczny

do pracy pewnie w zawodzie potrzebujesz jakiegoś wcześniejszego doświadczenia, na praktyki może szybciej bez doświadczenia?

Znawca
@miligram

Za multisport wiem że trzeba zapłacić kilka dych z 40-50 zł może zależy też od zarobkow. Luxmed tez jedt platny zależy jaki pakiet wybierzesz ten najniższy w granicach tez 40 zł musisz dopłacić. A na okulary zniżka z 15-20% nie pamiętam. Czasami ta promocja nic nie daje bo w salonie mają lepsza opcje. A z platformą etutor nie wiem jak jest ale pewnie też w całości niedofinansowuja i trzeba zapłacić za dostęp. :) Jeśli chodzi o rozwój to raczej szkolenia online, jedynie jak jesteś kierownikiem to raz na rok czy pół są wyjazdowe szkolenia. Tam też nie wiem czy ktoś się czegoś nauczy. Dużo osób ma dość słuchania szkoleń i niektórzy jakby mogli to by z tamtad wyszli. A że jak nie będziesz się rozwijała to będziesz chciała zmienić pracę. To się nie martw tam jest taka rotacja, że często zmieniają cochwile pracowników. Stażysta ma również premie i benefity. Tylko takie osoby rzadko w firmie są przyjmowane. Chyba, że po znajomości od kogoś lub juz sa takie braki, ze sa zmuszeni do tego. Tak to biorą z doświadczeniem.

francja
@Doradca człowieka

a jak tu jest z tymi praktykami? szukają teraz kogos?

fleabag
@francja

Hej! Słyszałam co nieco o tych praktykach u was i nie ukrywam, że jestem zainteresowana Czy ktoś wie, czy jest szansa sie dostać od lutego?

sushi

no wlasnie mozna w ogole na praktyki sie zalapac? bo ja nie widze nigdzie zeby o tym cos pisalo

sushi
@sushi

za to na staze widzialam ogloszenia nawet na ich stronie tez

Piknik
@sushi

wie ktoś może czy trudno się tutaj na taki staż dostać?

nikt
@Piknik

nie nie ma problemu ze stażami

wiszczon

Zainteresowana

Witam, Na jakie zarobki może liczyć technik farmacji z 9 letnim stażem pracy??? @Pracodawca

@Zainteresowana

Słabe. 3200 zł + plus premie co kwartał. Czyli to co sobie wypracujesz na marce własnej przez 3 miesiące jest wypłacane w kolejnym. Mój staż to 10 lat . Nikt nie patrzy na to ile czasu jesteś w zawodzie. Ponad to jest wielka bitka o klienta i wciskanie :). Nie polecam .

Nowa
@Xyz

Ja mam minimum jako technik stażysta. O jaką podwyżkę mogę poprosić po zakończeniu stażu?

Nea
@Zainteresowana

Ja również poproszę o podanie zarobków dla technika farmacji, że wskazaniem województwa. Najbardziej mnie interesuje województwo warmińsko-mazurskie. O co chodzi w tych poziomach premii za markę własną? Dobrze rozumiem że są premie na poziomie 3%, 6%lub 10% od tego co się sprzedaje z MW? Czy są jeszcze wyższe poziomy premii? Od czego zależy na jakiej premii/marży pracujemy? Czy za coś jeszcze można dostać premie niż tylko za MW?

Zosia
@Zainteresowana

3200 zł netto + co kwartał to co wypracujesz sobie z marki własnej . kujawsko pomorskie

Wacek
@Zosia

Przepraszam ale ja nie w temacie, bo żona jest farmaceutką. O co chodzi z tym wypracowaniem sobie z marki własnej? Trudna to sztuka, i czy satysfakcjonująca finansowo? Jakie wpływy zapewnia taki system premiowania?

@Xyz

A ja słyszałam że technik farmaceutyczny ma zarabiać 5 tys netto Czy to prawda ? Ciekawi mnie to hehe

@Zosia

Hej a słyszałam że technik farm zarabia 5 tys na rękę w kujawsko pomorskie.Csy to prawda ?

@Zosia

A ja słyszałam że 5 tys na rękę ma technik farm .

Technik farmaceutyczny ile zarabia? Konkretnie chciałbym wiedzieć czy się opłaca taka praca bez studiów czy lepiej szukać czegoś innego nawet pomimo szkoły. Tak w porównaniu do osoby po studiach to jak to wychodzi, dużo mniej? Najlepiej poproszę o konkretne kwoty.

Mgr farm

barg
@Mgr farm

jak zgłosiłeś się an staż? bo też właśnie się przymierzam

Uncle Chester
@barg

To nie jest tak, że takie zgłoszenie załatwia się przez uczelnię? myślę, że powinna ci wydać skierowanie na praktyki, a prawdopodobnie ma w realizowanych miejscach praktyk tę firmę

7days
@Uncle Chester

staż i praktyki to nie są dwie różne rzeczy?

Oslo

Dużo tam macie tych stażystów? Często trzeba kogoś koordynować?

Krysia

Hej, myślę nad aplikacją do nich na Kierownika ds. Performance Marketingu i Analizy Danych, nie wiem czy aplikować widząc tutaj dość zażartą polemikę odnośnie pracy na chwilę, bo ktoś wrócił z macierzyńskiego, czy to jest odosobniony przypadek, czy może takie podobne sytuacje często mają miejsce? Praca hybrydowa we Wrocławiu w biurze, powiedzcie jak często wymagają pojawiania się w biurze oraz ile osób liczy dział marketingu?

KAŚKA
@Krysia

Według mnie często są takie przypadki jeśli chodzi o apteki. Wypowiadało się już kilka osób a nie jedna w tym temacie. Ja bym w to nieszla. W biurach tez czesto zmienia się obsada w takich firmach. Zależy od ciebie czy szukasz czegoś na stałe I stabilnego.

Byly
@Krysia

A to ciekawe, ze rozbudowuja marketing bo z tego co wiele razy mowili to na tym rynku aktywnosci marketingowe sa zabronione lub robione na granicy prawa i co jakis czas sie kary sypia.. chyba ze w tej drogerii, ale jeszcze za moich czasow tam sie bardzo zle dzialo wynikowo, wiec raczej beda mocno oszczedzac niz wydawac.. ale z tego co slyszalem to firma ma ogolnie mega klopoty, wiec tam chyba zaraz beda raczej zwalniac niz zatrudniać.. no ale to Twoja decyzja i zalezy jak bardzo nienawidzisz obecnej roboty, bo inaczej ja bym sie tam nie pchal.

Aaa
@Byly

Dr max to nie tylko apteki stacjonarne ale też drmaxdrogeria.

Byly
@Aaa

Tak, ale z tego co pamietam stanowila malutki ulamek calego biznesu i to taki mega problematyczny z kazdej strony, wiec pchac sie tam dla maxdrogerii to czysta desperacja, juz jakis czas temu byla mowa o potrzebie ograniczania kosztow

Raja

Przyjmują osoby na stanowisko pomocy aptecznej?

Raja
@Raja

Chodzi o Warszawę, słyszał ktoś o rekrutacji może? Najlepiej w okolicy Ochoty, ale najwyżej będę dojeżdżać jak trzeba. Jestem na wychowawczym, miałam kurs pomocy aptecznej ale nigdy nie przyszło mi w pracować na tym stanowisku, bo potem ciąża i wiecie jak to jest, a fajnie by sobie było dorobić...

tortowy

hej orientujecie się gdzie najlepiej szukać ogłoszeń? myślicie, że często są nabory?

kowboj
@tortowy

na stronie firmy w zakładce kariera polecam :)

Diana

Te staże tam to ogółem są organizowane przez firmę czy coś z urzedu pracy? Często się z takimi spotykam i średnio mi pasują, ze względu na stawki na tym "stażowym". A tu mi chodzi o te ogłoszenia typu "stażysta technik", tak jak było we wrześniu przykładowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Max Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dr. Max Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Max Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 229.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Max Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 22 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dr. Max Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dr. Max Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dr. Max Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 364 ocen.

Dr. Max Sp. z o.o.