FPHiU Bernard Łabich

Kowalewo Pomorskie

Opinie o FPHiU Bernard Łabich

Dawno temu 2013-03-12 22:41:08
Pracowałam jakiś czas temu w tej firmie i szczerze uważam ja za najlepszą firmę w powiecie G-D. A parę zakładów już zaliczyłam. Właściciele ok. Niestety innym przedsiębiorca z naszego powiatu pieniądze za bardzo uderzyły do głowy. Kosztem pracowników dorabiają się nowych samochodów, domów czy wczasów za granica. Nie potrafią z szacunkiem odnieść się do pracownika, lub są przez nich manipulowani. Widac stara szkola. Kapitalizm piekna sprawa dla przedsiębiorców dyrektorów itp. A zwykły pracownik pracuje za 1100 i musi mu wystarczyć. I na koniec propozycja dla co nie których pracodawców z Kowalewo Pomorskie czy Golubia postawcie się na miejscu pracownika, na ile wystarczyło by wam 1100pln?[usunięte przez moderatora]pozdrawiam i byle więcej takich firm jak PANA [usunięte przez moderatora]
anonim 2013-07-07 17:34:03
Witam, czy po tych kilku miesiącach jakie minęły od ostatniej opinii coś się zmieniło w pana [usunięte przez moderatora] czy nadal wszystko jest tam w porządku?
Zostaw swoją opinię o FPHiU Bernard Łabich - Kowalewo Pomorskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPHiU Bernard Łabich