Opinie o Farbpral Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Farbpral Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Farbpral Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farbpral Sp. z o.o. w Łódź

@K, piszesz, że w pracy w firmie Farbpral można wiele się nauczyć, czego konkretnie? Czy prowadzone są tam jakieś szkolenia dla pracowników? @Pozdro, co konkretnie masz na myśli? Możesz rozwinąć trochę swój komentarz?

Były pracownik. Nowy wpis
@Karolina

Jakie szkolenia? Handlowcy nie wiedzą do końca jak wygląda proces produkcyjny i często wprowadzają klientów w błąd bo właśnie nie ma szkolenia początkowego.... Bo nauczysz się w praniu hehehehehheehe

Poinformowany Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie zamieszczane są przez ta sama osobę. Pozdrawiamy cię

Yes yes yes lubimy to Nowy wpis

Wszystkie negatywne wpisy robi ta sama osoba - pozdrawiamy cię serdecznie anonimie i życzymy ci wszystkiego najlepszego.

Poinformowany Nowy wpis

Wszystkie negatywne wpisy robi ta sama osoba Pozdrawiamy cię

Pracownik Biurowy

Wydaję mi się że rozmowa przebiegła ok z mojej strony. Raczej tak, bo udało mi się dostać pracę. Na rozmowie zostały mi jasno i konkretnie przedstawione warunki umowy i uważam że zaproponowano mi dobre warunki. Jestem zadowolony.

Czy odpowiadają mi warunki pracy? Czego oczekuje ood pracodawcy?

any

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Farbpral Sp. z o.o.: ci ludzie się nie zmienią. szkoda im cokolwiek radzić. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: jeśli jest właścicielem, to musiałby sprzedać firmę, lub właściciel firmy musiałby go zwolnić

Poinformowany
@any

Wszystkie negatywne wpisy robi ta sama osoba pozdrawiamy cię serdecznie i życzymy wszystkiego najlepszego P.S. Najlepsze są anonimy - tylko w teorii - pozdrawiamy

Zdecydowanie odradzam

Zdecydowanie odradzam

Tak Tak Tak

Wiemy ze wszystkie negatywne opinie robi cały czas ta sama osoba - cieszymy się ze cały czas o nas myślisz pozdrawiamy cię serdecznie i życzymy ci wszystkiego najlepszego.

@Tak Tak Tak

proszę o kontakt d tej firmy

@Zadowolony, mógłbyś w takim wypadku napisać coś więcej na temat tego jak pracuje się w Farbpral? Czemu cenisz sobie tę firmę, co ma na to największy wpływ? Interesuje mnie również to czy do firmy poszukiwane są nowe osoby? Kto będzie w stanie polecić tę firmę? Jak wygląda sprawa związana z benefitami?

Zadowolony

Najlepsze są anonimowe wpisy nie odzwierciedlające prawdy tak niestety jest ze ludzie którzy odeszli lub zostali zwolnieni nie mogą się z tym pogodzić - wiemy kto robi te negatywne wpisy i pozdrawiamy życzymy wszystkiego najlepszego mamy niezły ubaw

Pani M

Pracuję już kilka ładnych lat i nie mam zastrzeżeń.. czasami trafi się osoba która będzie chciała zatruć atmosferę ale sama po jakimś czasie rezygnuje z pracy :) Ja mogę polecić..

Zainteresowana
@Pani M

Czy możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Zastanawiam się o zmianie pracy i chciałam iść właśnie tam.. jak jest z godzinami pracy?

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Zainteresowana

Jaka macie atmosferę w pracy? Chciałabym aplikować.

LOL!!!
@Karolina

Nikt sie na to nie nabiera

jestok

jest w porządku, ja nie narzekam, wiadomo jak to w pracy czasami się pośmiejemy.. pracodawca wypłaca na czas więc nie ma co gadać, że jest źle

Moral z tej bajki...
@jestok

NIKT W TO NIE WIERZY. Zwiekszona aktywnosc z fejkowymi postami ewidentnie (usunięte przez administratora)

Pracuję
@Moral z tej bajki...

Atmosfera jest dobra, tylko niestety jeden były mocno sfrustrowany pracownik chcę nam zaszkodzić :p taki jest minus anonimowych portali, ktoś myśli że może pisać wszystko ;p co do pracy jest wszystko w porządku i dobre pieniądze za zlecenia, ja jestem tu od dłuższego czasu i trochę sytuację znam :)

hahaha

czytając niektóre komentarze aż słabo się robi, bo ludzie którzy zrezygnowali przez swój brak chęci do rzetelnej pracy teraz piszą, a nie wiedzą jak jest w chwili obecnej.. haha.. dobry kabaret tu w pracy mamy.. Możecie żałować swoich decyzji, ale wydaję mi się, że to lepiej bo chociaż atmosfera jest spoko teraz

Igor

Idealnych firm nie ma. Zamiast narzekać zmieńcie pracę i może będzie dobrze?

Re:Igor
@Igor

Idealnych nie ma, za to jest wiele które najzwyczajniej na świecie (usunięte przez administratora)

Lolek

Jesteście pewni, że dobrze nie można napisać?

K
@Lolek

Można napisać i to wiele dobrego.. pracuje tam już jakiś czas i z doświadczenia wiem , że są grupki którym nic się nie podoba, bo najlepiej chcieliby nic nie robić. No ale nie oszukujmy się chyba w każdej firmie tacy się znajdą. Ja się ciesze, wypłata jest na czas, a w pracy można sporo się nauczyć

Pracowanik

Ja pracuję i nie mam zarzutów. Niestety opinie jednego niezadowolonego pracownika nie zniszczą dobrej opinii o tej firmie czy ktoś chce czy nie .... Moim zdaniem samemu trzeba być dobrze nastawionym do innych a atmosfera zawsze będzie ok.. ja nie narzekm

Iza

Niestety praca w dobrej firmie przerasta niektóre osoby i teraz oczerniają?

tydzień

Wysyłają na badania, za które musisz najpierw sam zapłacić, potem zwracają pieniądze... NIBY. Oto rada, którą warto wziąć sobie do serca: domagajcie się zwrotu kasy za badania od razu i do ręki, bo jeśli zgodzicie się na ich rozwiązanie (zwrot kasy przy pierwszej wypłacie) to już nie zobaczycie tych pieniędzy. Smutne, ale prawdziwe :(

W-wa
@tydzień

Czytajcie dokladnie umowe, i czytajcie dokladnie forum, ja osobiscie bym tą firmę mijal szerokim lukiem

tydzień
@W-wa

Czytajcie dokładnie wszystko co wam podają do podpisania i nie podpisujcie jeżeli coś Wam nie pasuje. U mnie umowa o pracę i rozwiązanie umowy podpisywane było 2 razy z powodu błędów w papierach :/

Tomasz

Może podpowiecie czy warto starać się o pracę. Firma potrzebuje pracowników?

E
@Tomasz

Unikaj jak ognia, poczytaj troche opinii tutaj i w necie.

No Woman no cry
@E

Nie słuchaj Michalaka on ma problemy z emocjami.

Aga
@Tomasz

Byłam na rozmowie jakiś czas temu, bardzo potrzebują. Ogłoszenie o pracę wisi od dłuższego czasu ale te warunki, które proponują ... myśle, ze jeszcze długo będę szukać. Mi zaproponowano na stanowisko laboranta najniższą krajową a za zerwanie umowy kare 10 tys :D Powodzenia życzę

Stary pracownik

Cześć polecam pracowałem pare lat u nich ale musiałem wyjechać do innego miasta - nie słuchajcie tych bzdur co tu niektórzy wypisują wypłaty zawsze na czas atmosfera przyjacielska oczywiście firma zwalnia nierobów bo tacy za mojej kadencji byli tez a później hejtowali Pozdro wracam do Łodzi niedługo i będę aplikował.

Michalak ogarnij się wszyscy wiedza ze to ty wypisujesz wszystkie negatywne komentarze

Bzdury
@Stary pracownik

Bzdury. Każdy, kto pracował tu chociaż trochę, wiec jaka jest atmosfera....i jaka jest rotacja pracowników...

Zostaw merytoryczną opinię o Farbpral Sp. z o.o. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farbpral Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Farbpral Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farbpral Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 91 ocen.
  • Stanisława Przybyszewskiego 176/178
    93-120 Łódź