logo knk kanaka

Opinie o knk kanaka

anonim 2011-09-03 12:12:53
Polecam w 10000% wszystko ok
anonim 2011-09-12 22:48:54
Fajna atmosfera mili ludzie polecam.
anonim 2011-10-31 07:05:05
Ludzie którzy pisza ze jest tam dobrze sa na wyzszych stołkach a co niestety nie idzie w parze z pieniedzmi ( usunięte przez administratora ).Nie polecam W 100% Ci co tam siedzą sa poprostu ( usunięte przez administratora )
krys. 2012-11-19 12:59:56
Nie polecam. ( usunięte przez administratora ) Nie polecam. Szkoda nerwów.
ciekawy 2014-10-29 11:56:17
jak wyglądają zarobki/czy praca trwa 8h i jak wyglądają weekendy
Piczek 2015-01-29 01:28:16
KNK zajmuje się dosyć specyficzną działką barwienia, prania. Posiadają na dobrą sprawę swoje kolekcje ubrań, które chyba ze współczesną modą nie mają nic wspólnego, ale mają własny konkretny styl. Wiecie może coś odnośnie zatrudniania w knk, będą coś planowali, czy firma raczej stoi w miejscu i nie planuje zwiększania zatrudnienia?
bambus 2015-02-13 23:33:36
Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna ever! Pod wzgledem profesjonalizmu oczywiscie :)
2 panie, jedna powiedziala jedno zdanie o firmie, druga zadala 2 krotkie pytania i koniec. Panie obiecywaly skontaktowac w okreslonym czasie i nawet nie zadzwonily podziekowac za udzial w rekrutacji i poinformowac o zatrudnieniu kogos innego, co wydaje sie byc oczywiste w przypadku ''wyzszych'' stanowisk. Warunki tez smieszne(usunięte przez administratora)najnizsza krajowa haha warunki idealne dla specjalistow :D
Kasia 2015-05-12 16:42:12
Też miałam okazje być na rozmowie-masakra, jakieś 2 dziewczyny pytały czy znam angielski, a mizernie się nim posługiwały, śmiech na sali!!!!!i do tego pensja sprzątaczki:):)strata czasu:D
ela 2015-05-13 10:50:27
Szkoda nerwów (usunięte przez administratora)
ela 2015-05-13 10:58:04
Najniższa krajowa i nieraz wypłata po10 szkoda nerwów omijać z daleka taką firmę i broń boże nie choruj i patrz co podpisujesz bo cię w konia solidnie zrobi pani Kasia lub pan Patryk
Wesoła 2015-05-27 18:09:21
Ja byłam kilka dni-masakra totalna!!!Wynagrodzenie najniższa krajowa. Stanowczo odradzam.
Wesoła 2015-07-06 17:51:35
Widzę Kermit, że mało ci do szczęścia brakuje i satysfakcjonuje cię głodowa pensja:D:D:D
ela 2015-07-06 20:45:48
Małe mniemanie masz o sobie ja tam pracowałam żenada!!!!!!
Jaga 2015-07-06 21:12:36
Ja pracowałam w kanace odeszłam a teraz żałuje tamtej decyzji - praca jak praca czasem ciężej czasem lżej ale pensja zawsze na czas praca na umowę a nie na czarno warunki socjalne oceniam na wysokim poziomie tak czytam te wasze wpisy i myśle ze bzdury piszecie albo nie wiecie o czym piszecie chyba ze was wyrzucono z Kanaki bo takich tez z tego co wiem jest nie mało. Polecam ta firmę pomimo ze już w niej nie pracuje wiem teraz co straciłam.
ela 2015-07-07 08:42:19
Chyba jednak tam nie pracowalas bo bzdury piszesz warunki socjalne ????ją też odeszłam i nie żałuję!!!!
Jagoda 2015-07-07 17:52:34
Do Eli a na jakim ty tam stanowisku pracowałaś chyba sprzątaczki i wyrzucili cię bo pijana przychodziłas do pracy he he miernota z ciebie która płacze na forum.
ela 2015-07-07 19:21:31
A ty zawsze lizalas dupsko jednej pani brzydalu ja nie mam nad czym płakać. Ty powinnas raczej nie sądzisz
Robin 2015-07-07 20:08:58
(usunięte przez administratora) ta pijaczka i alkoholiczka która płacze nad swoim losem bo pracy nie moze znaleźć widziałem cię Ela ostatnio na rynku widzę ze od handlu skarpetkami trochę ci sie poprzestawiało i nie pisz tu takich głupot bo i tak ci nikt nie uwierzy. Pracowałem w rożnych firmach i uważam ze Kanaka jest na wysokim poziomie ale tu potwierdza sie fakt ze wpisy negatywne robią pajace które nie pracują w naszej firmie bo sa za ciency i to was boli nie każdy moze tu pracować a ty Ela przestań płakać nierobie i nieudaczniku życiowy. Ja polecam Kanake w 100000 %
ela 2015-07-07 22:22:36
Nie jestem Ela Pluskota,nie wiesz nie używaj nazwisk dla Ciebie był raj dla mnie zmarnowany czas
Robin 2015-07-07 22:46:40
Do Eli Pluskoty która pisze ze to nie ona żal mi ciebie żal ci widzę tez Kanaki boli cię widzę strasznie ze tu nie pracujesz bo cały czas o tym tu bzdury piszesz takich jak ty tu nie zatrudniają daj sobie spokój jak jesteś taka mocna to sie ujawnij napisz to ja Ela Pluskota a nie. Pozostało ci tylko pisanie - pisanie pisanie nic nie jesteś w stanie więcej zrobić żal mi ciebie. Pozdrawiam cała pralnie i wzory. Kanaka is The Best tak trzymajcie i gońcie takich leszczy właściciele.
ela 2015-07-08 08:06:28
Żal to mi was pracują tam same nie wykształcone osoby traktują was wszystkich jak wielkie nic i wam to pasuje szkoda że tak dużo osób odeszło np. Z prasowania jak bybylo tak dobrze to by tak osoby nie odchodzily. I nie obrażaj osób bo pokazujesz twój poziom. NISKI!!!!!
Robin 2015-07-08 19:07:48
Ela nie obrażaj ludzi to tylko świadczy jaka jesteś prymitywna po za tym popełniasz błędy ortograficzne w pisowni kogo to obchodzi co piszesz wywalili cię z prasowalni i żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska nie chce mi sie z tobą pisać każdy kto pracuje w Kanace wie jak jest a ty możesz sobie popisać i to potwierdza jak bardzo cię boli ze tu nie pracujesz. Polecam Kanake w 100000% a Ela niech wraca na rynek do handlu tam jest jej miejsce no i warunki naprawdę super praca na świeżym powietrzu można sie opalic szczocha pod drzewem i do przodu tak trzymaj Ela.
ela 2015-07-09 20:29:12
Robin gdzie ty pracujesz ?? Że polecasz tą firmę ! Jaki socjal?
obowiązki pracownika po za obsługą maszyn,stanowisk pracy !!
1 Sprzątanie Łazienki
2 Sprzątanie Stołówki
3 Pensje na konto zawsze z parodniowym poślizgiem
4 Pracownicy w biurze myją okna,sprzątają pomieszczenie
5 Aroganccy właściciele
6 Brak premij
7 Kary finansowe za błedy głównie przełożonych
8 Brak szacunku dla pracownika , chyba ze liżesz właściciel [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> 9 wynagrodzenie najniższa krajowa
Jak możesz polecać tą firmę
Pracowałam tam zwolniłam się bo nie mogłam wytrzymać,omijajcie szerokim łukiem tą firmę.
Praca głównie dla zdeterminowanych Ukraińców
Robin 2015-07-09 21:08:56
Ela powinnaś książkę napisać pod tytułem ostatnia pokrzywdzona przez los hejtowanie to twój sposób na życie naucz sie ortografii bo znowu popełniłaś sporo błędów ortograficznych jeżeli jesteś taka mocna i piszesz takie brednie to sie podpisz bo jesteś mocna w gębie ale słaba w życiu. Kanaka 100000 % polecam.
ela 2015-07-10 07:24:09
Robin a co ty się tak tych błędów czepiasz każdy może je popełniać a w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie każdy może pracować prawda ty to masz szczęście :-)
Robin 2015-07-10 20:14:16
Ela nie jestem lekarzem ale diagnoza moze byc tylko jedna nieuleczalnie chora brak możliwości wyleczenia. Przykre żal mi cię. Pozdrawiam i polecam cała Kanake.
ela 2015-07-11 08:36:02
Nie będę dyskutować z tobą Robin Nie polecam kanaki !!!omijać szerokim łukiem
ktosiek 2015-07-14 22:48:07
Ela whatever, jesteś hejterem i tyle twojego.
ela 2015-07-15 07:56:11
Ok twoja racja mój spokój pozdro!!!!
olek 2015-07-21 23:41:42
pozdro, jest dobrze, praca jak praca
Fotograf 2015-12-09 15:20:08
Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wierzycie, sprawdźcie sami:):):)
Fotograf 2015-12-10 10:51:09
Mana, prawdopodobnie w biurze jest troszkę inaczej, ale z tego co zauważyłem to dziewczyny zmieniają się z prędkością kosmiczną, nie polecam zaczynać tu kariery, szkoda tylko czasu, bo zarobki maaaaaaarne
Alaina 2015-12-10 11:38:16
Śmieszne rzeczy piszesz fotograf chyba należysz do tych którzy pracowali i nie pasowali do tej firmy i zostałeś wyrzucony a teraz boli ale cóż pozostaje ci tylko pisać i pisać i pisać nic innego. Ja tylko mogę napisać ze zarobki rosną jest miła atmosfera wystarczy porozmawiać z ludźmi którzy pracują w Kanace ale tak jak tu ktoś wcześniej napisał nie każdy może tu pracować i to boli. Ludzie nie rezygnują z pracy w Kanace takich nie ma to Kanaka rezygnuje z ludzi. Ja jestem bardzo zadowolona ze tu pracuje. Pozdr
Kozack 2015-12-10 22:56:05
Tez polecam praca w Kanace to dla mnie zaszczyt. Ci co pracują tu ze mną wiedza jak tu jest wszyscy co robią tu hejty na nasza firmę robią to z czystej zazdrości. Pozdrawiam i zapraszam do naszego zespołu wszystkich tych którzy chcą pewnej i stabilnej dającej rozwój i sarysfakcje pracy.
Jaro 2016-10-03 09:08:25
Cały czas dają ogłoszeni, że zatrudnia kierowce, magazyniera i nie wiem jeszcze kogo. Przestrzegam przed tą firmą. Zatrudniają na najniższą krajową, nie ma co marzyć o podwyżce... Firma jak to mówią jej pracownicy nikogo się nie boi. Robią co chcą, umowy nie można się doprosić....Nie polecam
Jaro 2016-10-05 12:43:10
Na stanowisku kierowcy zatrudniają na najniższą krajową.. Ostatnio miałem bardzo wiele przeżyć z tą firmą.. podaj mail priv, to napisze dokładnie jak tam jest.
Jaro 2016-10-07 12:04:32
Szukają cały czas.. i nie polecam, bo nie są godni uwagi..I radzę pamiętać żeby pod żadnym pozorem nie robić badań wstępnych na swój koszt (tam tak jest). bo wtedy już firma wam tego nie zwróci. Mnie nie zwróciła i jeszcze nakłamali.
Jaro 2016-10-07 12:05:49
Jaro 2016-10-07 14:53:32
A ty co? boisz się przedstawić? Napisałem tylko prawdę...zabolało?
Jaro 2016-10-07 14:54:23
I nie zwolniony...bo nie mogłem się doprosić umowy o pracę...
Jaro 2016-10-07 15:00:16
Taka strona jest po to, aby móc wyrazić swoją opinie o fimie , więc nie rozumiem czemu Wyrocznia jest taki zdziwiony. W opinii nie ma wulgaryzmów, są tylko fakty ,a ty za ujawnienie danych osobowych możesz mieć problemy...
Jaro 2016-10-07 15:35:03
Cyt: "Nie wolno nam nigdy znieważać osób (np. poprzez popularne wulgaryzmy, epitety) i publikować ich prywatnych zdjęć lub danych osobowych (bez ich zgody), ponieważ w taki sposób naruszylibyśmy ich dobra osobiste...."

i proponuje poczytać: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
Jaro 2016-10-07 15:52:39
A Wyrocznia jak już wiem pracuje w tej Firmie i się domyślam kim tam jest.. I dlatego bardzo się dziwię, że robi na forum takie rzeczy. Komu jak komu ale ...........to po prostu nie wypada. A potem się wszyscy dziwią, że opinie są negatywne i nie zachęcają do podjęcia pracy....
Super Jaro 2016-10-07 17:10:58
Wszystkie pozytywne opinie wpisuję właścicielka firmy ,to żadna tajemnica Jaro
Jaro 2016-10-07 18:31:56
Domyślam się, ale to jest przecież..takie mało fajne....Jak tak można oszukiwać ludzi? Wyraziłem tylko swoja opinię, przedstawiłem tylko fakty, a ....prawie wywołałem burzę..... coś w tym chyba musi być.....
Jaro 2016-10-17 20:21:26
Dzięki Super Jaro... w końcu ktoś miał odwagę, aby napisać jak jest w tej firmie..
Same 2016-10-18 06:39:43
To czemu tam już nie pracujesz.? Napisz jakie maja zarobki i za ile godzin....
obecny pracownik 2016-10-25 21:11:31
Heh, ciekawe czemu Ci nie zwrócili? Może dlatego, że NIE CHCIAŁO Ci się pracować... Doskonale wiemy kim jesteś JARO... Pensja taka, na jakim poziomie wykonywana jest praca. Ja po kilku miesiącach mam premię wysokości drugiej pensji bo naprawdę pracuję a nie wymagam, ze ktoś da mi cos za nic...
Firma ma profesjonalną atmosferę, ludzie są w porządku, szefostwo też ok. Jak się pracuje to nikt się nie czepia nawet jak popełni sie jakiś błąd tylko potrzebne są chęci i motywacja do pracy zamiast wyciągania łapska po kasę, która sie nie należy za patrzenie na wszystkich z góry i ocenianie zamiast robienia, tego co trzeba zrobić.
również obecny pracownik 2016-10-27 10:08:06
Nie gadaj głupot , dobrze wiemy jakie są u nas zarobki i od czego zależą. Ludzie pracują, bo nie mają zbytnio wyboru. Pracować trzeba. Jednak zachwycać się nie ma czym.Praca jak praca. "Ludzie w porządku, szefostwo ...." daj sobie spokój , możesz tak pisać, ale więcej ci za to nie zapłacą....
Nick 2016-10-27 11:01:47
Oj widzę,że posty nam coś poginęły..brakuje opinii Same i Wero. Ciekawe dlaczego ?????
Zostaw swoją opinię o knk kanaka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie knk kanaka