Podium Karolina Rychter

Czerwonak

Opinie o Podium Karolina Rychter

pracownik 2011-03-17 17:35
Nigdy więcej pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)ODRADZAM PRACE W FIRMIE PODIUM W CZERWONAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-04-10 18:52
ooo ja również miałam wątpliwą przyjemność pracy w tej \\\"firmie\\\".
potwierdzam wszystko co pisano powyżej.
(usunięte przez administratora) nie radzę nikomu, kto chce mieć do siebie szacunek, podejmować jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!
anonim 2011-07-20 14:44
(usunięte przez administratora)!najgorszy okres w moim życiu zawodowym. totalni prostacy w roli przełożonych.
tera 2016-05-19 08:44
może po prostu nie mają aż tak dużo zleceń i realizacji. czy jest na serio wielki popyt na puchary teraz?
Jakub. 2017-03-29 21:27
Szanowni Państwo, byłem pracownikiem tej firmy i mam dobre mniemanie o ludziach, którzy mnie zatrudnili. Niewielka rodzinna firma, która sobie nienajgorzej radzi dzięki pracy i zaangażowaniu tak pracowników jak i pracodawców, którzy bynajmniej nie spędzają czasu na batożeniu swoich podwładnych.
Nie rozumiem, jak można tolerować tego typu anonimowe wpisy, pozbawione wszelkiej merytorycznej treści. Obraźliwa treść - moim zdaniem naruszająca dobra osobiste osób, nie poparta ani jednym argumentem poza wulgaryzmami po których pozostał nawias z napisem, że zostały usunięte. Czy to jest portal, którego istnienie służy zasięgnięciu informacji o działalności potencjalnego pracodawcy, czy miejsce w którym można sobie bezkarnie porzucać inwektywami?

Proszę sobie wyobrazić sytuację, w której znajdujecie państwo gdzieś wpis na temat swojego portalu:
"odradzam wszystkim korzystanie z tego serwisu robionego przez kompletnych lamerów. nikt szanujący się nie powinien kijem dotykać tego beznadziejnego (usunięte przez administratora). same bzdury, a do tego design jakby krowa (usunięte przez administratora) na ( to też usunięte przez administratora)".

Dostrzegacie Państwo wartość tej opinii? Chyba nie. A to dokładnie taki sam merytoryczny poziom, jak tych opinii powyżej. Proszę się nad tym zastanowić.
Zostaw swoją opinię o Podium Karolina Rychter - Czerwonak
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podium Karolina Rychter