Opinie o Exeles w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Exeles. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Exeles o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exeles w Chorzów

Jaki jest okres rozliczeniowy w Exeles? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Czy Exeles oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

LS Nowy wpis

Wyłącznie umowa o pracę.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Exeles?

LS Nowy wpis

Po okresie próbnym, 3-miesięcznym

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Exeles?

LS

Godziny pracy zależne są od stanowiska, zawodu i wymagań inwestora. O jakie stanowisko pracy chodzi?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Exeles? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ryszard

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje fachowców? Jakieś informacje o zarobkach?

@Ryszard

Firma zdecydowanie zatrudnia nowych fachowców. Najlepiej skontaktować się telefonicznie, aby być skierowanym do właściwej osoby.

Jaka jest kultura pracy w Exeles? Obowiązuje typowy dress code?

LS

Kultura (organizacyjna) i w dosłownym słowa znaczeniu, jest wyśmienita. Jeśli chodzi o kody, to tylko używamy do aktywacji alarmu w biurze ????

Madzia

Przeczytałam ze jest umowa o prace a istnieje jakiś okres próbny ? Czy od razu podpisuje się umowę ?

@Madzia

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, a potem ba czas nieokreślony. Pozdrawiam

Czy w firmie Exeles są regularne szkolenia pracownicze?

LS

Jeśli ktoś chce się uczyć zawodu albo dokształcać, to owszem.

Zuzanna

@JFKto dobrze, że firma zapewnia dobrą atmosferę oraz zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Co więcej możesz powiedzieć na temat tego jak teraz wygląda praca w exeles?

kemil

damianko, z tego co się orientuję to u nich zarobki nie są jakieś fantastyczne. Podobno podstawa to jakieś 1500 zł - pytanie tylko ile procent tego może stanowić premia i czy jest ona miesięczna / kwartalna / roczna ? Proszę o informacje i będę składał CV

JFK

Firma Exeles to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Płacą dobrze, atmosfera ok, nie zmuszają do nadgodzin, nigdy nie spóźniają się z wypłatami, dowożą na robotę, i wigilie firmowe są wypasione, nie ma tu umów śmieciowych ani pracy na czarno, tylko umowa o pracę. Pracuję tu już 6 lat i w życiu nie zmieniłbym!!!

Wojtek

Exeles zajmując się architekturą i budownictwem jest naprawdę w niezłym położeniu. O ile zatrudniają dobrych pracowników-specjalistów mogą liczyć na rynkowy sukces. Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że na rynku działa sporo firm o podobnym profilu, także konkurencja jest na pewno bardzo zacięta.

dziki

no w takim razie nie płaci tyle ile ludzie by chcieli, ale fakt jest taki, że to co mają zapisane w umowach to wypłacają

lambo

nikt przecież nie napisał na tym forum że exeles nie płaci. Ludzie narzekają na wysokość zarobków, a to co innego

?

Płacom tyle ile wyrobis. Jo dostoł za robota ok

xxxx

(usunięte przez administratora). Wstydz sie za te wypłaty .Depilator więcej kosztuje jak ty płacisz . Maciek to jest gość , troche mniej bierze dla siebie .

BLASZCZAK

ROBILEM W TEJ FIRMIE I (usunięte przez administratora) NIENARZEKALEM I NADAL ROBIE ALE JAK KTOS JEST CIEMNY I NIEPOTRAFI PRACOWAC W TEJ FIRMIE TO JEST TEPY A (usunięte przez administratora) JEST SZANOWANYM PRACOWNIKIEM BO POTRAFI ZROBIC CO DO NIEGO NALERZY I NIEPODPIERDALA PISAL (usunięte przez administratora) JAK KOMUS NIEPASUJE TA FIRMA TO NIECH ZADZWONI DOMNIE JA MAM DOBRA OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY (usunięte przez administratora)

Zadowolony

Jak nic nie potrafisz tylko nosić gruz to ile chciałbyś zarabiać? Ja pracuję w tej firmie jako podwykonawca i zarabiam na poziomie. Poza tym atmosfera jest super. Pracowałem gdzie indziej ale wróciłem do Exelesa i jest mi tu dobrze.

Tomasz

Firma ok. Dajom szansa na nauka i zarabia sie ok. Niema co kaprysic, w Chorzowie niema lapszyj firmy.

oszukany - 2011-05-30 13:24:33 Zgadam się z opinia \ Szanowny Panie, dziękuję za przestrogę i informacje. Ta firma niestety nie przyjmuje już nowych pracowników choć jest wielu kandydatów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Exeles - Chorzów

Exeles
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Armii Krajowej 27
    41-506 Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042