FHU GOMEZ Ryszard Pyrk

Swiętochłowice

Opinie o FHU GOMEZ Ryszard Pyrk

anonim 2011-03-17 14:59:38
chcialem powiedziec tylko tyle ze ten koles to totalne dno pracowalem u niego troche i mowie wam na poczatku mnie oszukal ze chlopaki robia u niego po 2 lata a firme mial miesiac co za zenada. pracowalo nas tam od poczatku 27 i wszyscy ktorzy zemna zaczynali juz tam nie pracuja. mowi ze bedzie lepiej a pozniej kasy nie widac narobilem se przez niego kupe dlugow a chlopaka na swieta dal 800 zl hahahahah menda.robi w na spole z kolega zatartym koksikiem ( usunięte przez administratora )sa po jednych pieniadzach nie warto im ufac.
oszukany 2011-10-22 08:58:01
Zwykli oszusci, nie płaca, mają kupę długów, oszukują ludzi...nie zaturdniajcie się tam, chociaż z tego co wiem to już firmy nie ma...NIE MA MIEJSCA DLA OSZUSTÓW NA TYM RYNKU
borni 2011-10-22 20:41:56
ten człowiek to zwykły naciągacz,żenada.......NACIAGACZ i wyłudzacz pieniędzy.........
ramzes katowice 2012-03-15 13:31:42
Firma nigdzie nic nie płaci, ma tysiące komorników, długów tyle że szok, niszczą roboty, ludzią nie płacą i z tego co wiem to ci dwaj Panowie juz prawie wogóle mieszkań nie opuszczają a nawet podobno się przeprowadzili bo komornicy i ludzie pościg za nimi robią...ale jak sobie pościelesz tak się wyśpisz Panie [usunięte przez moderatora] i panie [usunięte przez moderatora]. chociaż do Panów Wam daleko buhahahahaha
Pdz 2014-07-03 16:44:53
Nie słuchaj opinii wbijaj a kasę bd miał na czas pozdrawiam
Antyspam 2014-07-04 14:51:51
Znam jednego ze współwłaścicieli, nie znam bardziej uczciwej osoby. Pamiętajcie, że kij ma zawsze dwa końce więc dla ludzi, którzy nie mają wiedzy, bądź ją mają, na temat sytuacji: zamknijcie mordki albo piszcie prawdę czemu nie było kasy na wypłaty!!!
pyrkacz 2015-01-29 07:53:59
ludzie ten pyrk to tępa pała oszust kręt a do tego konfident przestrzegam
Nowy 2015-02-26 21:38:15
Mam pytanie. Chciałbym podjąć pracę jako kierowca w tej firmie. Czy ktoś może coś więcej wie na ten temat.
Krasnal 2015-03-02 19:51:06
Witam ja osobiście uważam ze wypowiedź pyrkacza to cwaniaka który jest niezadowolony z tego ze się wogole urodził. Ja pracuje jako kierowca i jestem zadowolony bo kasa zawsze jest na czas zwrot za paliwo zaraz po powrocie do firmy i nikt mnie nie pogania. Polecam jeśli ktoś chce to sobie poradzi i będzie zadowolony.
Pyrkacz 2015-09-08 21:02:22
Ty pajacu komu wyszlo pyrkowi stary nie oslabiaj mnie kupa gnoju resztta dziada
Oszolom i juz aty jak cos piszesz to najlepiej bajki na dobranoc
Pyrkacz 2015-09-08 21:02:47
Ty pajacu komu wyszlo pyrkowi stary nie oslabiaj mnie kupa gnoju resztta dziada
Oszolom i juz aty jak cos piszesz to najlepiej bajki na dobranoc
08 2015-09-29 14:54:13
Po pierwsze, nie mylcie dzialnosci budowlanej i obecnej, czyli gastronomicznej ! W obecnej firmie Pan Pyrka może się nie przelewa, ale 1) Wypłaty są na czas, a jeśli się podzieje coś złego, to z maxymalnie 1-2dniowym opoznieniem. 2) Pieniazki na paliwo są ZAWSZE pod koniec dniówki. 3) Jesli auto nawali, zawsze jest mozliwosc skorzystania z auta zastepczego. 4) Mila atmosfera, zero presji i darmowe sniadania. Jesli dla kogos praca za 13-15zł/h zadowala, z cala odpowiedzialnoscia moge polecic.
Sannoskr 2016-08-24 15:54:46
Pracuje tam od dwóch miesięcy po 3 h dziennie i zarabiam jakbym tyrał po 8 w hucie albo na magazynie i na paliwie jestem do przodu ze aż 2 auta tankuje za to . Wypłaty są terminowo po robocie raz się zdarzyło ze dzień był pózniej .
Terra 2016-09-01 12:33:08
Sannoskr... szkoda że firmy do których wywozicie jedzenie nie płacą
jak 2016-09-03 09:46:11
Sannoskr' najważniejsze, że w yplatami nie ma żadnego problemu wlasiciel pilnuje terminów
Zostaw swoją opinię o FHU GOMEZ Ryszard Pyrk - Swiętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU GOMEZ Ryszard Pyrk