all works

Wassenaar

Opinie o all works

anonim 2011-03-17 13:19:54
JEZELI SZANUJESZ SWOJA OSOBE TO DAJ SOBIE SPOKOJ DLA NICH JESTES TOTALNYM SMIECIEM CO DO PRACY TO MAJA TRZY FIRMY W JEDNEJ TOTALNY BRAK GODZIN PRACUJESZ PO 5 GODZ Z DNIEM WOLNYM W TYGODNIU NIE TRZEBA BYC MATEMATYKIEM BY WIEDZIEC ILE ZAROBISZ ALE TAK PO KROTCE JEDYNY CYWILIZOWANY ZAKLAD TO INTER CHICEN NO ALE NIE MA TAM GODZIN WIEC JESLI ODPOWIADA CI 100 euro TYG TO WYBOR NALEZY DO CIEBIE Z TEGO CO WIEM TO DO TEJ FIRMY WLASNIE SCIAGAJA LUDZI BO NAWET MLODZI NIE CHCA SIEDZIEC ZA TE PIENIADZE. ALE WIECIE CO JEST NAJLEPSZE ZE ZDARZAJA SIE SOLARISY NA MINUSIE I NIE SA TO POJEDYNCZE PRZYPADKI..CO DO PANI KOORDYNATOR KTORA TAM SIEDZI TO DZIEWCZYNA NIE OGARNIA KOMPLETNIE NICZEGO JEST POSMIEWISKIEM CALEGO ZAKLADU OSTATNIO WYMYSLILA SOBIE NOWE MOTTO CYT ONA NIE JEST DLA NAS CZYLI PRACOWNIKOW ALL WORKS TYLKO DLA PRACODAWCY.NIC DODAC NIC UJAC A TEKSTY TYPU TYSIACE W POLSCE CZEKA NA TWOJE MIEJSCE ITD STALY SIE TAK OKLEPANE ZE JUZ NIKOGO NIE RUSZAJA. DLA CIEKAWOSTKI POWIEM ZE KIEDYS BYLI TAM LUDZIE GLOWNIE Z SLASKA OBECNIE CHYBA KAZDY REJON POLSKI WIADOMO GDZIES TRZEBA TYCH NAIWNYCH SZUKAC ALBO WSZYSCY Z POD SLASKICH BIEDRONEK WYJECHALI DO NIEMIEC ALBO OMIJAJA SZEROKIM LUKIEM TA FIRME CO DO UMOWY NIE MA NA NIE NIC A CO DO KOSZTOW TO TAK MIEJSE DO SPANIA 75e ubezpieczenie 19e dojazd do pracy w zaleznosci ile dni pracujesz okolo 40e oczywiscie tyg stawka na godz 8.22 brutto przelicz sobie i zastanow sie. CO DO DRUGIEJ FIRMY TO TO SZKODA MOJEGO CZASU BY O TYM PISAC TYPOWY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .KONCZAC ZAMKNE WSZYSTKO W KROTKIM ZDANIU ' TOTALNA PORAZKA'
beduin 2014-09-24 16:13:12
jest gorzej niz tu ludzie pisza pracowalem tam jeden dzien 14 godzin w jednym miejscu stoje i zrywam skure wolal bym gnuj wywalac za 50 zl miesiecznie niz tam jebac za 170 euro tygodniowo nie warto mieszkalem w jakiejs dzungli wsrud orangutanow nie polecam oszusci dali mi 2 pary rekawiczek na caly dzien brud smrud i ubustwo jak tam by wpadla kontrola to tego zakladu nie ma jakis lysol o imieniu ben lata jak nacpany poklepie cie po plecach i powie ci gut a ja ledwo zywy porazka jeszcze pauzy po 5 minut jak ktos chce sie podjac tej pracy to jest glupi dziekuje dowidzenia
angl 2016-05-03 09:57:12
loka' ja zastanawiam się jak to jest bo skoro idziesz do firmy podpisać domkumenty to raczej zoastajesz poinformowany o tym ,że czasem może byc jakis postuj, raczej 14godzin w tygodniu to jakies nieporozumienie
Zostaw swoją opinię o all works - Wassenaar
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie all works