logo Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań

Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań

Bielsko-Biała

Opinie o Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań

admin 2015-07-31 21:36:14
Pracowałeś już w firmie Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
Andrzej 2015-10-11 09:17:56
pracuję od 3 miesięcy , super warunki , po 2 miesiącach wypracowałem auto służbowe , karta flotowa na paliwo , dodatek finansowy i wynagrodzenie z kilku " widełek " gdzie w 4 miesiącu zaczynam zarabiać juz b. dobre pieniadze ..Buduję silną grupę sprzedażową .
Polecam każdemu szukającemu niezależności finansowej tym z doświadczeniem i tym bez doświadczenia , służe porada jak wystartować andrzej.frontczak@arbitersa.pl , tel 798201032
Ja 2015-12-17 13:46:10
No to rzeczywiście nieźle ci idzie @Andrzej :) Jak po tak krótkim czasie pracy już otrzymałeś jakieś dodatki i stawka się o wiele podniosła. Widocznie ta firma jest serio taka dobra jak o niej mówią.
Zostaw swoją opinię o Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arbiter S.A Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań