Becton Dickinson

Opinie o Becton Dickinson

zuzannam 2016-03-19 18:44:13
Mam pytanie odnośnie zarobków w BD, czy ktoś mógłby mi powiedzieć na jakie zarobki można liczyć jako Supply Base Compliance Specialist nie mając większego doświadczenia w tym temacie?
ruda 2016-06-16 07:38:35
organizują, na grasz o staż były oferty. ja mam dziś rozmowę przez tel na central lidership internship
Kajetan 2016-07-03 21:42:12
Przez telefon to na pewno pierwszy etap. Jakoś trzeba przesiać zgłoszenia, a przez telefon HR z pewnością odrzuci kandydatów niespełniających wymagań.
Co do Wrocławia to zatrudniają dlatego, że we Wrocławiu powstało centrum HR/IT/zakupy firmy na całą Europę.
Zatrudnienie w firmie stabilne. Co do wysokości wynagrodzenia, to pewnie zależy od stanowiska. Na pewno nie jest najgorzej. Natomiast rozmowy przed podpisaniem umowy są praktycznie jedynym momentem, kiedy możesz wynegocjować większą kasę. Później (oprócz corocznej, symbolicznej podwyżki) jest to raczej niemożliwe.
eews 2016-07-03 22:12:29
oo to dziwne ze jest rozmowa taka przez telefon przeciez wlasnie tak jak napisales to ciezko ejst kogokowiek w ten sposob ocenic przeciez..ale powiem Wam ze zauwazylem ze maja tutaj dyzo ofert dla ososb ktore znaja dobre obce jezyki np. niemiecki lub szwedzki
Zostaw swoją opinię o Becton Dickinson - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Becton Dickinson