MNI Telecom

Poznań

Opinie o MNI Telecom

byly pracownik 2011-03-17 11:12:37
Witam. Chciał bym ostrzec każdego kto dostanie propozycje pacy od Mni Telecom w poznaniu lub szczecinie. Są to zwykli [usunięte przez moderatora], będą ci obiecywać góry złota a tak naprawdę cie oszukają. Osoby prowadzące tą firmę to ( usunięte przez administratora ) Uwaga także na TELENET i wszystko co związane z tymi dwoma paniami...
anonim 2011-03-26 09:19:51
Miej odwage powiedzieć kim jesteś. ciekawe dlaczego tylko ty dałeś taki komentarz, inni pracują i odnoszą sukcesy. widocznie tobie nie jest to dane.
komornik 2011-04-04 16:32:19
jestescie banda oszustow i tak jest prawda naciagacie ludzi niby na tanszy abonament a tu pozniej lipa jakas i ludzie tam pracujacy to naciagacze i walkarze a do tego za [usunięte przez moderatora] kase
anonim 2011-05-27 10:56:50
no witam witam chcialem sie krótko i zwięźle wypowiedzieć na temat firmy mni telecom... pracują tam fajni ludzie naprawde... ale cały ten szef [usunięte przez moderatora] to zwykły łajdaj, peber i idiota... robi ludzi w jajo... wiecej stracuilem niz tam zarobilem... obiecywal ze wylozy ji na mieszkanie zebym nie musial dojezdzac a do dzis nie mam wypłaty...
pixi dixi 2011-12-22 17:42:50
szkoda że firma żyje z [usunięte przez moderatora] ludzi ,- uważajcie , nie podejmujcie tam pracy i nie wpuszczajcie przedstawicieli do domów
Mania 2013-05-23 10:33:59
Potwierdzam, że to oszuści. Rozmowy telefoniczne miały być tanie, tymczasem rachunki są coraz wyższe, firma pobiera za nie połączone rozmowy, tzw. sygnały nie odebrane. Reklamacji nie uwzględniają ! Płaz i płać !
NATALIA 2013-06-16 15:53:33
NIE PODEJMUJ TAM PRACY, CHYBA ŻE CHCESZ PRACOWAĆ ZA DARMO I ZOSTAĆ OSZUKANA. POZDRAWIAM
nick_pra 2014-04-01 22:22:46
TAK ZA DARMO, PRACODAWCA NIE PLACI W TERMINIE,(BARDZO DUZE OPOZNIENIA)MA OGOLNA ZASADE NIE PLACIC NIKOMU W TERMINIE.
AAzzbb 2014-04-16 14:31:24
Witam. Pracowałem w MNI Telecom ponad 2 lata i to był najgorszy okres w moim życiu.
Brak informacji o czymkolwiek, brak materiałów do pracy, brak wypłat na czas i ZERO informacji o terminach wypłat - nikt nic tam nie wie.
To najgorszy możliwy pracodawca. Uważajcie na nich.
Wykorzystują, oszukują, zwodzą i podcinają skrzydła.
Ważne dla nich sa tylko tabelki na giełdzie, nie pracownicy a juz na pewno nie klienci.
PRAWO 2014-05-02 13:42:12
TO DZIWNE JA MAM NA CZAS I NIE MIAŁAM NIGDY PROBLEMU A WRĘCZ PRZECIWNIE NA CZAS I PLUS PREMIE. Chyba zalezy jak spółka z grupy stoi. Ja nie narzekam i polecam pracę w MNI SA.
Były pracownik 2014-07-01 12:19:33
Nie wypłacają pensji na czas, nie ma żadnych informacji kiedy będzie, tak naprawdę pracownik może zdychać z głodu bo nie wie kiedy dostanie pensję. Radzę sprawdzić pracownikom czy mają odprowadzane składki do ZUS, bo ja nie miałam od stycznia. Brak słów nimi powinien zająć się też UKE
koleś 2014-09-22 11:04:28
Niestety potwierdzam - nie płacą wynagrodzenia ... a kto będzie dobrze pracował jak nie będzie dostawał kasy ... Ludzie są OK, niestety firma jako całosć już nie.
były pracownik 2014-09-28 21:30:03
Firma nie płaci poborów w terminie już około 2 lat, poślizgi są nawet 2 miesięczne w wypłacaniu wynagrodzeń. Maile do zarządu trafiały w próżnie więc postanowiłem wypowiedzieć umowę z art. 55 w trybie natychmiastowym. Była ty chyba najlepsza decyzja w moim życiu bo dla tej firmy czas się zatrzymał jakieś 5 lat temu i nic nie inwestuje w infrastrukturę. Abonenci odchodzą masowo i tylko żal mi tych ludzi, którzy jeszcze tam pracują bo nie ma widoku na zmiany a po jakimś czasie i pracę stracą jak nadal będą klienci odchodzić. Szkoda bo to wspaniali ludzie, dzięki którym to się jeszcze kupy trzyma a zarząd tego nie docenia bo dla nich liczy się tylko target...
speed 2014-11-29 22:09:29
Witam,
ja jestem zadowolony płacą na czas zależy kto gdzie pracuje w MNI Centrum Usług można zarobć netto 3000 zł Polecam jest ok nie ma co narzekać w innych firmach jest gorzej a nawet masowe zwolnienia,
O ironio 2014-12-07 14:44:49
Hehe teraz opóźnienie zwiększyło się ponoć z 2 do 3 miesięcy,strach pomyśleć co będzie za rok,chyba będzie już 6 miesięczne opóźnienie?Mój brat pracuje w MNI Telecom od 5 lat i nigdy nie narzekał i był zadowolony,w gruncie rzeczy to nadal jest zadowolony tyle że mamy grudzień i mówił,że teraz czekają na wypłatę za wrzesień kiedy wszystkie inne firmy wypłaciły już wypłaty za listopad hehe.Aha i mówił też o ironio,że dostali bony na święta,że bony są ale wypłat za wrzesień nie a skoro są bony to wypłata za wrzesień będzie dopiero po nowym roku ale jemu to i tak wszystko wisi bo dorabia w weekendy jako barman i w zasadzie w ostatnim czasie żyje tylko z rozlewania drinków więc się nie martwi.Ja osobiście na pewno nie przyjąłbym się do MNI bo czekać 3 miesiące na pierwszą wypłatę to przegięcie.
kutala 2014-12-11 22:04:21
na pół etatu w mni centrum usług się opłaca.
były pracownik 2015-04-22 18:25:42
teraz firma zalega już czteromiesięczne pobory więc nie pisz kutala głupstw, że się opłaca... oczywiście idąc tropem, że lepiej nie dostawać połowy poborów niż całości to jest się tylko mniej w plecy lecz opłacalności w tym żadnej nie widzę.
FRAJER 2016-08-11 11:57:08
Poczytaj sobie aktualnych opinii o mni telecom Radom ,ciekawe ilu jeszcze frajerów zechciałoby korzystać z ich usług.Biura obsługi chwilowo nieczynne lub do odwołania.
FRAJER 2016-08-12 10:38:45
To czytaj te opnie o MNI Radom, ze zrozumieniem.Może czytasz tylko te,które CI odpowiadają?
rt 2016-08-13 10:48:11
wiadomo ze tyle ile ludzie tyle będzie tez opinii..e
Zostaw swoją opinię o MNI Telecom - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MNI Telecom