Opinie o NuOrder Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NuOrder Group. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NuOrder Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NuOrder Group w Warszawa

Sebastian

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji, byłem na spotkaniu- bardzo profesjonalnym, rzetelnym. Zaproponowany zakres pracy jak i wynagrodzenie nie różniło się od proponowanych w innych niesieciowych agencjach, warunki zatrudnienia i samej pracy- bardzo dobre. Ostatecznie zdecydowałem się na pracę poza Polską, jednak polecam Nuorder jako potencjalnego pracodawcę.

Jakoś nie widzę zbyt wielu bieżących opinii a właśnie znalazłem ofertę dla Junior Digital PMa. Jest już wygasła ale myślę czy by i tak nie złożyć CV, jest tu może ktoś kto teraz zajmuje takie stanowisko albo na nim pracował jeszcze niedawno i by mi mniej więcej opisał warunki? jaka ocena ze współpracy? i czy są jakieś widełki może?

Co wchodzi w socjal NuOrder Group?

Michał Siejak Nowy wpis

Cześć! Mamy skromny Social MEdia i nie jest on naszą docelową specjalnością. Skupiamy się na możliwie dużych kampaniach zintegrowanych, gdzie też, siłą rzeczy, pojawiają się działania SoMe

Sebastian Nowy wpis

Solidny pracownik

Nuorder, to agencja dla zdyscyplinowanych i kreatywnych ludzi. Ambitne projekty, pensja na czas, przyjazna atmosfera.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czyli już zostało wyjaśnione dlaczego nowe osoby nie mogą pracować tutaj w trybie zdalnym. czyli można liczyć na naprawdę dobre przyuczenie? można więc dowiedzieć się jak wyglądają takie pierwsze miesiące? raczej występuje wdrożenie na stanowisko ale co dalej? na jakie ogólne szkolenia można się nastawiać? i po jakim czasie przestaje się być uznanym za juniora?

@Monika

Moniko - zasady są bardzo proste: Intensywnie szkolimy ze wszystkich obszarów pracy project managera tak długo aż osoba osiąga podstawowy poziom samodzielności. Zanim to nie nastąpi praca zdalna nie ma najmniejszego sensu - taka osoba nie dostarczyła by nam żadnej wartości. Juniorem przestaje się być gdy osiąga się samodzielność w skutecznym w prowadzeniu projektów i umie się je z sukcesem zamykać - czyli szybko i z zadowoleniem klienta. Po osiągnęciu tego etapu można układać pracę hybrydowo.

@Michał Siejak

Dziękuję. Co do tych projektów i zadowolenia klienta to czy zdarzało się, że ktoś na stanowisku Juniora sobie nie poradził i trzeba było zakończyć współpracę? Jak może zostać tu oceniony poziom trudności? I co z dalszą ścieżką kariery? Ile średni staż pracy tu wynosi?

@Monika

Tak, zdarzało się - ale to były osoby, które nie poradzą sobie również w innych firmach w rozumieniu poważnych awansów, rozwoju kompetencji i zostania prawdziwym seniorem. My nie wypuszczamy z firmy utalentowanych i ogarniętych;) Staż pracy - raczej długo i parę, paręnaście lat - szczerze mówiąc nie jesteśmy zainteresowani tzw. skoczkami, którzy chcą pracować w firmach np. jedynie rok - w praktyce inwestycja w taką osobę nie ma sensu

Pracowałem w NuO niecałe dwa lata jako Social Media Specialist. Z całą pewnością w tej pracy nauczyłem się najwięcej, miałem możliwość pracy z dużymi klientami i pozwoliło mi to na opierzenie się w zawodzie. Pracę wspominam bardzo dobrze, zwłaszcza ludzi — super ekipa! Można było dużo się nauczyć, kasa była zawsze na czas, jak miałem potrzebę pracy zdalnej, to zawsze można było się dogadać — zasada jest prosta, jeśli wnosisz jakąś wartość do firmy, to będziesz zadowolony. Na pewno nie ma miejsca dla osób, które zamierzają prokrastynować przez 8 godzin.

Robert

Potwierdzam jako aktualny pracownik, nic się nie zmieniło pod kątem tego, o czym pisał kolega - jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej, pieniądze na czas, praca dla dużych klientów.

Jak warunki pracy na tym stanowisku mogą się zmieniać poprzez ten przytoczony okres stażu pracy? Zwiększany był zakres obowiązków? Albo może wynagrodzenie za nie? Po jakim okresie była na to perspektywa?

Robert

Jako aktualny pracownik mogę napisać to, co najważniejsze dla potencjalnych kandydatów - wypłaty są zawsze na czas (co nie jest standardem w agencjach niesieciowych) i pracuje się dla marek rozpoznawalnych na rynku (co jest ważne zarówno dla juniorów, jak i seniorów). Projekty są zróżnicowane, więc nie ma nudy, a jednocześnie trzeba mieć dobrą samoorganizację pracy. Każdą firmę tworzą ludzie, więc naturalnie mamy na to wpływ i samemu trzeba wnosić coś od siebie. NuOrder to nie korporacja, więc jest bardziej kameralna atmosfera i można się skupić na pracy zamiast na "procesach", jak to bywa w korpo.

Emilia

Super, że piszecie, że można się tu dużo nauczyć pracując nawet 2 lata. Extra wiadomość. Obecnie jest ogłoszenie na Project Managera. Ciekawi mnie jedno, w ogłoszeniu jednocześnie jest napisane, że praca stacjonarna, a w benefitach praca zdalna. Wiecie jak to wygląda? Od czego zależy czy to stacjonarnie czy zdalnie?

@Emilia

Cześć - mamy dość proste założenia: Seniorzy, czyli osoby całkowicie samodzielne i rozliczające się cześciowo prowizyjnie mogą pracować cześciowo zdalnie Juniorzy,których zadaniem jest się przede wszystkim uczyć we własnym interesie powinni pracowac stacjonarnie, by móc czerpać doświadcznie od bardziej kompetentnych PM'ów - zdalnie ich nauka jest prawie niemożliwa.

NuOrder Group poszukuje kandydatów na stanowiska Project Manager. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Michał Siejak

Cześć! Obowiązki są dośc dokładnie opisane w ogłoszeniu - gdyby jednak były jeszcze pytania zapraszam do kontaktu z nami

Piki

Pracowałem w Nuorder przez 2 lata jako Web Developer i muszę przyznać, że jak do tej pory była to praca, w której nauczyłem się najwięcej. Ogromnym atutem pracy w NO są ludzie, zdecydowana większość pracowników cechuje się ogromną wiedzą oraz chęcią do jej przekazywania. Na tle innych agencji mieszczących się w Warszawie Nuorder wyróżnia się bazą klientów oraz zdolnością do ich przyciągania z różnych stron świata. W trakcie pracy miałem możliwość współpracować z klientami z Polski, Wielkiej Brytanii a także Stanów Zjednoczonych. O samym pracodawcy muszę powiedzieć, że ma ogromne doświadczenie w branży i niezwykłą umiejętność do zatrudniania ambitnych ludzi, którzy w swoją pracę wkładają całe serce. Serdecznie pozdrowienia dla całej ekipy Nuorder.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w NuOrder Group?

@@@

Tak, za czasów kiedy pracowałem organizowane były wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Pracowałam w NuOrder przez kilka lat. Nie da się temu miejscu odebrać wiedzy i doświadczenia jakie się tam zdobywa. . Własną wartość ukazujesz dzięki własnej pracy- dla siebie i innych. Pensje w NuOrder są adekwatne do doświadczenia, system prowizyjny jest klarowny. Polecam NuOrder osobom, które chcą pracować i są oddane pracy. NuOrder jest elastycznym pracodawcą.

Czy w NuOrder Group są szkolenia zewnętrzne?

Michał Siejak

Unikamy szkoleń zewnętrznych, ponieważ w naszej ocenie są drogie i nieefektywne. To co robimy, to wynajmujemy zaawansowanych specjalstów do konsultacji poszczególnych projektów - wiedza praktyczna, wielokrotnie bardziej cenna niż standardowe szkolenia. Pomijamy oczywiście takie sprawy jak szkolenia np. Google'a, Facebooka i innych kluczowych dostawców. Szkolimy również oczywiście wewnętrzenie.

Ag

Rekrutacja przebiegła okropnie i bardzo nieprofesjonalnie. W rozmowie brał udział tylko CEO firmy, którego zachowanie było dalekie od jakiegokolwiek profesjonalizmu. Brakowało kogoś z kadr... może gdyby ktoś uczestniczył w tej rozmowie, to przebiegła by ona inaczej. Zacznę od tego, że jaśnie szef ma głęboko w poważaniu Ciebie jako osobę. Nie interesuje go Twoje doświadczenie, umiejętności z poprzednich prac i jakim jesteś człowiekiem. Jedyne co potrafi to krytykować i doprowadzić uczestnika rekrutacji do ogromnego stresu. Czułam się na tej rozmowie, jakbym miała egzamin na studiach, a nie profesjonalną rozmowę o pracę. Zadawał pytania jak na jakimś ustnym egzaminie i ciągle krytykował uniwersytety, ale siebie za to wychwalał w niebiosa... jakim on to nie jest wykładowcą, inni to przy nim nic nie umieją i tylko on jest najlepszy. Usłyszałam również kilka słów o sobie- "widać kogo teraz uczą, same głupie osoby wychodzą z tych uczelni" itp. Pierwszy raz w życiu miałam doczynienia z czymś takim, bo nawet tego rekrutacją nazwać nie można. Pensja na start to 3500 netto, więc ktoś tutaj chyba głowy zapomniał i nie wie jakie są pensję. Usłyszałam również, że on nikogo uczyć nie będzie, bo ja jestem po to aby na niego zarabiać, a nie żeby on mnie szkolił.... z takim podejściem to ja od razu podziękowałam. Nie polecam nawet wysyłać do nich CV. Nie chce myśleć co by było, gdybym zaczęła tam pracę- pewnie to co piszą inni: (usunięte przez administratora) itp. Sam właściciel firmy to na prawdę człowiek bez skrupułów i zachwycony sobą i swoją wiedzą. Jest dużo więcej agencji kreatywnych, w których człowiek jest normalnie traktowany. Dodam jeszcze, że podczas rozmowy, z boku dobiegały "śmiechy i komentarze", a Pan Michał Siejak nie ukrywał komentowania komuś naszej rekrutacji... takie zachowania były modne w gimnazjum, teraz należy zachowywać się dojrzale i dorośle...

Michał Siejak - właściciel
@Ag

Ta pinia jest dla mnie osobiście przykra i zdumiewająca. Przykra, ponieważ pojawiają się w niej zupełnie nieprawdziwe, wymyślone stwierdzenia. W NuOrder nikt, nigdy nie nazwał i nie nazwie nikogo na rozmowie kwalifikacyjniej "głupim" - to zupełnie nie w naszym stylu. "Śmiechy i komentarze" - ja naprawdę się cieszę, gdy załoga śmieszkuje i zapewniam, że nie z Twojej osoby - przypominam, że rekrutacja odbywa się przy zamkniętych drzwiach i odpowiedzi kandydatów nie słychać. Jednocześnie potwierdzam - sprawdzamy kandydatów możliwie gruntownie - dla niektórych jest to świetna informacja zwrotna i polecam takie spojrzenie na zagadnienie. A zdumiewająca, ponieważ osoba, kóra na WSZYSTKIE (!!!) 20 pytań w teście podstawowych kompetencji obszaru digital odpowiada "Nie wiem" i nie zna pojęć tak fundamentalnych jak CTR jest zdziwiona, że nie otrzyma u nas wynagrodzenia na poziomie 3500 na ręką na umowę o pracę, w dodatku z założeniem, że będzie się uczyć i nie zarobi nic dla firmy... Szczerze życzę więcej realizmu, samokrytyki i oczywiście znalezienia pracy z której będziesz zadowolona. PS. W 30 osobowych firmach z regułu nie ma "działu kard";)

Kamil

Witam. Mamy rok 2021 a ja nie mogę znaleźć informacji na temat tego, ile firma NuOrder Group oferuje zatrudnionej osobie na start? Ile można zarobić i czy zarobki są adekwatne do posiadanego doświadczenia przez danego pracownika. Jak widzicie mam sporo pytań, wiec liczę, że dzięki Wam uzyskam na nie rzetelne odpowiedzi. Będzie mi bardzo miło to właśnie ustalić.

M.
@Kamil

Hejka, parę lat temu pracowałam tam kilka miesięcy - nie wspominam za dobrze współpracy. To było jedno z pierwszych moich doświadczeń zawodowych i zaproponowano mi na stanowisko juniora 1600 na rękę. Niestety nie miałam wyboru i podjęłam pracę. Było dużo stresu, miałam wrażenie, że brakuje mi wsparcia ze strony zespołu, spotkałam się nawet z mobbingiem, którego skutki odczuwam do dziś. Może i agencja robi fajne rzeczy, ale to, co dzieje się wewnątrz to inna bajka. Ja odradzam.

metro

Dzieje sie tam co Ktos cos podpowie z bylych pracownikow bo widze ze rekrutuja?

Pracowałaś bądź pracujesz w NuOrder Group? Takie komentarze powinny mieć poparcie większą ilością informacji. Rozwiń swoją myśl.

xs

Zarobki są adekwatne do obowiązków, ale jak z terminowością wypłaty?

xl
@xs

No wlasnie ciezko jest z tym dlugo tam pracowalem a wyplata na czas zdarzyla mi sie moze 3-4 razy i to jeszcze na styk

pytajka
@xl

Czy u nich jest stablina sytuacja? Płacą? Widzę, że na FB ostatni wpis w maju.....

odpowiadacz
@pytajka

Jest całkiem w porządku, stabilnie. Wypłaty zwykle koło 10-tego.

Joanna

Pracujesz w NuOrder Group? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy? Na jakie możliwości rozwoju możesz liczyć jako pracownik firmy? Czym wyróżnia się firma na tle innych pracodawców z branży? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

Zostaw merytoryczną opinię o NuOrder Group - Warszawa

• Jak się pracuje w NuOrder Group?

Zobacz opinie na temat firmy NuOrder Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NuOrder Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NuOrder Group?

Kandydaci do pracy w NuOrder Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NuOrder Group
3.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chłodna 48 lok. 12
    00-872 Warszawa