logo Toyota

Toyota

Bytom

Opinie o Toyota

adam 2010-07-29 20:24:35
Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Kierownictwo dba o siebie. Według mnie jedyną osobą ,która jest w miarę w porządku jest pan (usunięte przez moderatora) (na ten temat powinni się jeszcze wypowiedzieć obecni pracownicy). Zresztą wszyscy "tańczą" jak im zarząd zagra. Co do pracowników niższego szczebla to na prawdę ciężko jest wyjść ponad podstawową wypłatę. Pan (usunięte przez moderatora). sie o to stara jak może. Naprawdę odradzam tego pracodawcę. Jak ktoś szuka zatrudnienia wśród sprzedawców nowych samochodów to, wybierzcie innego dilera.
www 2010-08-03 08:56:17
Jedynym członkiem klanu dyrekcji jest Dyrektor sprzedaży . Moim zdaniem jest to wynikiem ciężkiej pracy od sprzedawcy przez kierownika do dyrektora chłopak zna trud pracy bo sam ja wykonywał . Nie jest siostrzeńcem lub blondynka więc ciężko musiał pracować żeby dojść do tego stanowiska . Kryzys to jest frazes którym się wykręca zarząd podczas rozmowy o podwyżkach a nawet gdy rozmawiamy o niższych wypłatach . A to ciekawe dlaczego 3 osoby jada 3 różnymi samochodami w podobnym czasie z Bytomia do Chorzowa i odwrotnie to jest 30 km dziennie razy 25 dni . Nie musze być geniuszem aby wiedzieć że wyrzuca się kasę
zzz 2010-08-17 22:14:33
Ta firma to nieporozumienie... nie polecam!!
nie oceniam... 2010-08-25 19:52:56
...ale z perspektywy czasu przestaje dobrze postrzegać tę firmę. Specyficzna polityka
xxx 2010-08-25 21:34:00
Specyficzna polityka to chybadobre określenie tego, co się tam wyprawia...
Doceniony gdzie indziej 2010-09-08 20:33:03
Dziwię się nie którym osobą, które są w tej firmie. Macie potencjał, tylko trzeba podjąć odpowiednią decyzję. Ja taką decyzję podjąłem i jestem zadowolony w 100%. Moi drodzy handlowcy, bez Was ta firma nie ma racji bytu. Nie doceniają Was. Wiem, że myślicie cały czas o odejściu. Naprawdę da się lepiej zarobić gdzie indziej. Nie bójcie się. Nie którzy z Was maja naprawdę smykałkę do handlu. Dacie sobie radę gdzie indziej. Gdzieś gdzie Was docenią.
otóż to 2010-09-10 21:01:27
Doceniony gdzie indziej - 2010-09-08 20:33:03

Popieram z autopsji ;]
otóż to 2010-09-10 21:01:27
Doceniony gdzie indziej - 2010-09-08 20:33:03

Popieram z autopsji ;]
czemu nas tam nie ma......... 2010-09-14 20:38:48
Bazują na kryzysie ale spoko też będą żałowali że nie szanują pracowników. Zostaną tylko prezesi i dyrektorzy a Ci pojęcia nie maja na temat codziennej pracy .Tylko oportuniści zyskują ale wchodzić w tyłek a gdzie godność............
Były klient 2010-10-29 13:08:40
Jestem byłym klientem serwisu i Pani wypowiedzi są żałosne. Jest Pani niekompetentna i jedyne co robi w pracy to próbuje poprawić wizerunek firmy na gowork.pl. Dobry menger, za którego się Pani uważa,nie wdaje się w dyskusje nie mając argumentów. Proszę się nie kompromitować, widziałem, jak się Pani zachowuje w pracy, brak umiejętności komunikacyjnych, strach przed podjęciem decyzji, nie sądzę, że w innej firmie dostałaby Pani pracę. Kwestii wiedzy nie będę oceniał bo po tym co widziałem i słyszałem .... ŻENADA.
Toyota 2010-11-05 14:19:08
Do dzisiejszego dnia miałem inną opinię na temat tej firmy.
anonim 2010-11-09 20:48:40
Toyota - 2010-11-05 14:19:08

Do dzisiejszego dnia miałem inną opinię na temat tej firmy.

Ciekaw jestem tej opinii.
Doradca serwisu 2010-11-16 16:17:15
?Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem to była przyjemność.?

Te słowa Thomasa Edisona są nam szczególnie bliskie
osioł 2011-02-21 10:30:08
"Jeszcze dzień wyjdę stąd" ludzie z daleka od tej firmy uciekajcie ....
na szczescie byla juz pracownica 2011-02-21 13:03:02
Oj to wszystko prawda :) Ja jestem bardzo szczesliwa, ze juz nie musze tam pracowac :)
anonim 2011-03-26 21:38:01
Nie polecam usług serwisu blacharsko-lakierniczego, niska jakość prowadzonych prac, nie przystająca do jakości marki, porażka...szkoda gadać
były pracownik 2011-06-19 13:34:00
Witajcie, w tej firmie pracuje sie tylko na prezesów których jest coraz wiecej, to oni zarabiaja a reszta dostaje grosze. Plany wymyślają sobie tak by ludzie nie mogli zarobić, zresztą widać po rotacji. Wszyscy co sie zwolnili mają lepsze prace i są zadowoleni. (usunięte przez moderatora)
Marcin 2011-06-19 15:04:19
Witam
Przepracowałem w Tej Firmie równe 5 lat jako doradca serwisu. Bywało różnie raz lepiej raz gorzej.Wiele się nauczyłem . Niestety rynek motoryzacujny się zmieninia więc należy sie dostosowywać do obecnych warunków . Pomysły z planami i innymi warunkami koniecznymi wymuszne są przez TMPL więc kto ma je realizować ? Przecież nie zarząd ? A opisywanie i urzalanie się nad tym co się dzieje w tej firmie jest tylko pokazywaniem swojej słabości !!!!!!! Przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy .
Dobrze wspominam ten czas bo dobrzy pracownicy tworzą to firmę
Pozdr.
Tam gdzie obecnie pracuje jest inaczej może lepiej ale to czas pokaże
Gall z Galicji 2011-06-30 18:04:52
(usunięte przez moderatora) Sam widziałem .A co firmy o której mowa to zarobki są bardzo dobre . Doradca z certifikatem wyciąga od 1550-1900 zł ale za to kierownik już ma wiecej (dodatek 50 zł). Więc wszystkich którzy szukają wrażeń i emocji zapraszamy
anonim 2011-10-29 13:12:40
ha ha kierownik ma dodatek 50 zł więcej DOBRE. Warto zostać kierownikiem
lodek 2011-12-09 22:28:13
Szkoda mczasu na tą firmę. Ludzie ja spróbowałem i ......... szkoda pisać. Pracuję teraz w VW i zarabiam dwa razy więcej przy tym samym
(czyt. sporym) nakładzie pracy. Tutaj człowieka przynajmniej doceniają, a nie prezes za prezesem. Zapraszam.
niestety racja 2012-12-08 11:26:39
lodek - 2011-12-09 22:28:13

Zgadzam się, ludzie są w dechę i trudno mi było opuścić tę firmę. Ale zarobki doprowadziły mnie w wielkie życiowe g... Decyzja o odejściu to był pełen spontan, coś w stylu "już dość" ale propozycja współpracy w innej firmie padła w niecały tydzień i tam już w okresie próbnym padła dwukrotność tychczasowych pensji. Dobrze życze tej firmie ale zacznijcie doceniać pracowników bo ekipa jest super.
anonim 2013-07-14 10:21:52
Ja również odradzam korzystanie z serwisu blacharsko-lakierniczego. Można po ich usługach dostać niekompletne wyposażenie auta albo i nawet uszkodzone. Źle wspominam także pana Ad...na S. z tego serwisu, za to że w pardzo perfidny sposób szkalował jednego z klientów serwisu. Pomimo tego że to nie dotyczyło mnie zrobiło mi się strasznie nieprzyjemnie. Jeśli wszystkich klientow pan A.....n tak traktuje... to ja dziękuję.
Saszasza 2014-04-05 07:55:43
Na mój gust to firma trochę kręci lewe lody z pracownikami a raczej na pracownikach. Oferując słabe pieniądze inteligentnych raczej nie przytrzymają za długo
Ksza 2014-04-06 09:20:37
(usunięte przez administratora). Zastanawiam się tylko czemy firmy sprawdzaja zadowolenie klientów a o pracownikach już nikt nie pamięta ! Nikt się nie zastanawia że klient co roku widzi innego pracownika który go obsługuje
ignorant 2014-05-17 18:55:01
Ja również po swoich doświadczeniach z zakupem samochodu z programu pewne auto stanowczo odradzam to miejsce. Prezes nie raczył nawet porozmawiać z klientem, nie próbował pomóc w jakikolwiek sposób. Jak jeszcze się zastanawiasz i masz pieniądze w portfelu to jesteś "obskakiwany" z każdej strony - jak już zapłacisz - biada Ci - ignorancja totalna. Szerokim łukiem omijać to miejsce. Chcesz kupić używane auto to równie dobrze możesz kupować z ulicy. Taka sama gwarancja, a przynajmniej zaoszczędzasz 3 - 4 tys.
anonim 2014-10-27 13:33:49
Popieram !!!
beznadzeina atmosfera w firmie, żadnej współpracy zarobki bardzo słabe jak na wymagania plany itd,
Jest, lub było trochę wartościowych pracowników w firmie ale poddadzą się i odejdą, nie da się pracować w tej firmie na dłuższą metę. Zero poszanowania pracownika, które wychodzi niestyty od góry - zarząd z wszystkimi prezesami, gdzie niektórzy udają że pracują, a kręcą lody na boku.
Polio 2014-11-26 22:52:41
Niestety,nie polecam nikomu tego salonu. Klienta tu traktuje się przedmiotowo,coś obiecuje i słowa nie dotrzymuje. Liczy się tylko łatwy zarobek. Brak profesjonalizmu niestety..
KOMUNA 2015-03-09 16:05:25
BIALI MURZYNI ZA 2000 MOGĄ MNIE W POMPĘ CMOKNĄĆ -NIE WYCHODZIŁBYM Z DOMU ZA TAKIE DROBNE
bylypracownik 2016-05-11 22:52:59
Jestem byłym pracownikiem salonu Toyota Czajka-Auto. Powiem wszystkim. NIE POLECAM TEGO SALONU!!,ani nikomu żeby tam pracował. Wyzysk,traktowanie ludzi jak murzynów,normalni ludzie na ,,dole'', beznadziejne kierownictwo. Jak ktoś szuka pracy to nie w tym salonie. Stawki śmieciowe, umowa??? Lepiej iść do Tesco wykładać towar.
ilonka 2016-05-11 23:03:11
widze, ze szukają u nich ludzi na stanowisko jako Mechanik,/elektromechanik, pracownik myjni ale nie wiem jakie sa u nich stawki. Szukają oczywiście do nich do Łodzi, ale i na inne miasta widziałem oferty, wiec jak ktoś jest w temacie to jak najbardziej polecam.
były pracownik 2016-11-15 10:36:41
Nie polecam firmy, niestety potwierdzam, zero szacunku do pracownika, marne zarobki, a duże wymagania.
W tej firmie nie popracujesz długo jak jesteś ambitny i chcesz coś osiągnąć. Stołki w firmie obstawione v-ce prezesów jak psów, którzy dostają plany z TMPL i za pomocą kija i marchewki gonią towarzystwo.
Dobrze się mają dwaj v-ce z dawien dawna wskoczyli do firmy i udają że pracują, dbają o firmą wizerunek a na boku kręcą lody że aż dudni.
Najgorzej niestety mają pracownicy produkcyjni: doradca, mechanik , myjkowy. No chyba że ma się skrzywiona psychę jak taki jeden Doradca z Chorzowa : Piotruś W dla którego liczy się tylko plan i robota - konfident w dodatku. Współczuję Klientom którzy tam przyjeżdżają, naciągactwo i łupienie na maksa - przecież trzeba zrealizować plany na wycieraczki, klocki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tarcze itd.

Zostaw swoją opinię o Toyota - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota