Port Keja

Węgorzewo

Opinie o Port Keja

Aneta 2015-07-19 21:25:22
Kierowniczka nie kompetętna. Psychiatra by się przydał. "szef" z bosmanatu nigdy nie był na łódce. chce Cię ooszukać i wyzyskać. Zarobki opóźnione o kilka miesięcy bo kierowniczka nie może sobie poradzić z remanentem...
olo 2016-06-03 15:47:43
ta kierowniczka to powinna siedzieć w zoo i bananami karmić towarzyszy, a nie pojawiać się wśród ludzi, takiego betonu nie widziałem od lat, kiedyś pamiętam jeszcze starą ekipę z baru, fajni ludzie nakręceni na świat pozytywnie nawet bramka była zajebista nie pamiętam kolesia ale kozak pozytywny. A teraz? pytam gdzie czy mam tu zacumować to pierw wydziera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bosman jape płać a potem palcem pokazuje jak Cezar dumny, hujek TAM jest miejsce, no w ryja dać tylko. Masakra jakaś, potem wpada ten człekokształtny ktoś do kobiety podobny i wykłada filozofie życia kto ją zatrudnił, to nie te miejsce to nie ten czas chyba... ale jednak ktoś serce ma że takiego pawiana zatrudnił...jak ma męża to jemy trzeba współczuć...nigdy nie wydam już tam nawet złotówki na sracz choćbym miał sraczkę nawale w porty a nie dam gnidom zarobić port z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
jak ja jej nie lubię tez 2016-06-03 15:53:07
to nie kierowniczka tylko karierowiczka, wygryzła wszystkich po trupach.
ale to wróciło do niej, ma życie wyrysowane na facjacie i pewnie jej z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mierdzi!
kierowniczka ;) 2016-09-18 21:48:34
Witam Odpowiem na komentarz. Oczywiście osoby odpowiedzialne majątkowo za towar otrzymują wynagrodzenie do dwóch tygodni po remanencie. Remament robimy co najmniej raz w miesiącu. Jeżeli wyniki wykazują manko może zdarzyć się że, wypłata opóźni się do 3 tygodni celem wyjaśnienia z czego wynikają rozbierzności w stanie towaru. Nie jest prawdą, że wynagrodzenie wypłacane jest z opóźnieniem kilkumiesięcznym. Firma ma doskonałą zdolność finansową, taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Komentarz napisany jest złośliwie przez osobę nie nadającą się do pracy w naszym zespole. PS. Proszę poprawić błędy ortograficzne w treści komentarza.
Aneta 2016-12-28 22:47:19
Po witam powinna być cyba kropka. Tak to bywa jak komuś brakuje argumentów. Wytyka się błąd ortograficzny. Manko mogło być spowodowane laniem piwa do kubka, doskonale wiemy przez kogo.
Lepiej się Pani nie pogrąża bo znajdzie się ktoś kto Pani udowodni wszystkie błędy i nieprawidłowości w zatrudnianiu osób.
Ps. Zamykanie się w biurze nie pomoże.
Zostaw swoją opinię o Port Keja - Węgorzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port Keja