Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Wariat

Wykopsali Jedrusia to ciekawe do kogo ten kurdupel German będzie ludzi sprzedawal i komu (usunięte przez administratora) lizal żeby nikt nie zauwarzyl że jest leserem

gientarka4
@Wariat

Czym się kierują majstrowie czy kierwonik wybierając takich leserów i nierobów jak faszysta germanek i tomuś konfident? Patrzą na to kto lepiej donosi?

Robol

Panie dyrektorze, porządki w mistrzach rozpoczęte... A liderzy? A w biurach?

Broda

Dla pracownikow oferta. Jeśli chcesz jechać 12 stycznia do Lubina na galę FEN 23 lub 23 marca na KSW do Łodzi gdzie walka wieczoru będzie walke wieczoru stoczy Pudzianowski vs. Małecki napisz do mnie. Bilety już dostępne. Michal.guhn@wp.pl Wyjazd organizowany również z transportem. Więcej na emaila

Ochrona

Nowy lider z rur kurdupel dżermanek ludzi sprzedaje, a sam dziś zszedł wcześniej na szatnie. Pamiętaj krasnalu że karma wraca sprzedawczyku

Kaburson
@Ochrona

Z tego co czytam to dołączyłeś właśnie do grona sprzedawczyków. Tak trzymaj kolego.

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

plemnik

proszę zrobcie porządek z Zbigniew F ... w narzędziowni facet nic nie robi przez całą dniówkę zadania duże obgaduje wszystkich nie da się wytrzymać a kasa leci a do tego kobiety nie dajcie się

on
@plemnik

prawda zajmuje się pisaniem sms do anny.b pracuje na zmiany hala c krzyżówkami i spaniem

Rozbawiony
@plemnik

Ale piszcie o nim na gowork lighting a nie tu :p

noc
@Rozbawiony

tu czy tam Zaruskiego i narzędziownia jest jedna i ten gbur któremu płacą za nic...

Gabi

Może ktoś podać kontakt w sprawie pracy? Są jakieś przyjęcia?

MrX
@Gabi

Nie ma ale może od nowego roku będą. Złóż papiery do Gi Group i Adecco.

Pewny2

Od jutra referendum odnosnie zadowolenia z proponowanych podwyzek plac od 2019 tzn 1.1zl brutto. Niech kazdy sie wypowie szczerze czy taka podwyzka mu pasuje!

rozsądnytyp
@Pewny2

Jeszcze podwyżka zależna od kategorii. Między kategoriami i tak są różnice, po co je pogłębiać? To ich sprytny wybieg, żeby dać jak najmniej. Nie zgadzajcie się na to, taka sama podwyżka dla wszystkich!

Pewny.

Po 1 dniu ankiety i wynikach w zakladach MM nalezy sie spodziewać strajku w styczniu

Sadam Husajn

Ile na karpia?

Kupa śmiechu

Daro awansował miernoty na inżynierów co nie mają pojęcia o produkcji, jeszcze większe miernoty na kierowników to ma co ma. Wielką kupę śmiechu. U Pana Janka D to chociaż tyle tych miernot nie było na stanowiskach. Zarządzanie z (usunięte przez administratora) że aż boli.Mam nadzieje, że nowi właściciele wymiotą te miernoty.

Kupa śmiechu
@Kupa śmiechu

Najlepszy jest Pan Świstak

Dezodorant

Witek czemu nie wezmiesz sie za prace tylko chodzisz z rękami w kieszeni i nic nie robisz ?

Antyperspirant
@Dezodorant

Chyba zauwazyles ze Witek ostatnio nie chodzi zcisnieniowany i nie drze mordy bo odstawil dopalacze albo juz nie zazywa tych dopalaczy co Pawelek i dlatego chodzi przygnebiony z rekami w kieszeni.

Szklanka

Do majstra A.U. Jak to jest że jedni muszą robić do 5 .50 A inni mają przywileje i schodzą 30 minut wcześniej się myć? Dzień w dzień gdy wchodzę do szatni zawsze widzę kampera jak idzie się myć przed czasem . I gdzie tu sprawiedliwość??

Oszczednosc

Panie dyrektorze , oszczędności i oszczędności szukacie ich tylko na produkcji, czemu się nie wezmiecie za biuro ? (usunięte przez administratora)

franczesko
@Oszczednosc

Święta racja, wogole od czego ten koleś jest? Ale soboty święta robi to samo obiskany (usunięte przez administratora)teraz ma ksywe mobbingowiec, jest pełno ludzi z biur którzy przychodzą w soboty po to żeby wypić kawe posiedzieć pogadać a sobota wpada. Paie dyrektorze Pan tego nie widzi? Ludzią żałujecie dać pare złoty podwyzki a nieroby z biur co weekend w pracy.WSTYD I HAŃBA!!!!!!!!!

Irokez

Z opserwejszyn czarną chyba już jest bez goryla....wolny smakowity kąsek...ach te kształty...który nie spróbuje too chyba musi być pedal ..

rycerski
@Irokez

pocahontas moge byc nowym rycerzem..pociessssssssssssssssssszzzzzzzzzzeeeeeeeee

Gryps
@Irokez

I po co to wszystko mamy fajne dziewczyny na zmianie . A jak dzieci . kto co ?z kim czym ?o kim ?o czym?..żenada .

Gryps

Nie stać Cię

irokez
@Gryps

gryps to ty oflejo biegaj po innych fajnych dziewczynach bo tylko tak sie potrafisz dowartosciowac a ja sie zajme czarna klacza

irokez
@Gryps

na co mnie nie stac ??ha ha jeszce bedziesz mi buty pucowac przy gratulacjach

mops
@Irokez

jesli niektorzy lubia przydrozne straszace lachy to moze tak, jedyne co w miare tam zgadza sie to tylek ktory i tak wypina na sile jak dzdzownica bez kregoslupa

rycerski
@mops

mopik pewnie jestes jedna z tych grubych pasztetow pozbawionych cycka,tylka ,brak wciecia bo tluszczyca sie wylewa to tak piszesz ........lachony bez jedynek na przodzie

mops
@rycerski

mowilem tylek w miare ok ale nawet najlepszy murarz nie zaszpachluje twarzy po niewypalach a desperatow nie brak

Sprawiedliwi
@mops

Oj oj bo takich jak ty to pewnie by nawet olać nie chciała....z zazdrości i bez intelektu jesteś mopiku

Sprawiedliwi
@mops

Desperat to ty jesteś bo brak życia w domu dlatego za plecami normalnej dziewczynie robicie...boli bo ładna i ma w głowie półki nie to co ty....dziwię się że z posrod tylu plemnikow ten wygrał który jesteś ty &hhhhhhhhhaaaa!

Pppp
@mops

Ile twoja stara musiala zjesc sniegu zeby takiego balwana urodzic . Na bank jestes dalnem . Wylewasz swoje madrosci tutaj bo w robocie jestes pewnie jechany po rajtach jak daln .

Odeazny

W końcu cwaniakowaty. Poszedł z fonosem na sobierrraja i zalllllowa jakie wredne są dla normalnych kobiet

hulk 666

co wy o krasuli chcecie przecież i tak biega do R.S by wrocic na jego zmiane bo na waszej to same debile....konczy wcześniej i przychodzi na ogrodek i opowiada wszystko

niepodleglosc
@hulk 666

to pochwal sie co tam pier...li w stefie relaksu na nasza zmiane.....

@niepodleglosc

jak to co sama prawde….sgp nic nie robi tylko wali w prenta...najlepsza jest ruda i ta od merollla taka beka

@niepodleglosc

a najepsza polewka jest z pseudo lidera co biega za nia a do tego wymienia za nia kosze by nie musiala pracować...pucuje sie bo liczy na cos...malyknyp to nawet z podjarania zaczyna sie zacinac

@niepodleglosc

na zmianie A.U JEST TAKI ROZPIRDULICZ ZE wszyscy robia co chcą ….biega do niej nawet stary gruby boczek z kiepskich zwany kapirrrem….kubuus wie o wszystkim jak lata z nadwaga az mu sie giry wyginają...puszcza slabe teksy by byc fajnym ale przy tym krasulka boi sie ze wypadnie mu gorna półka zrobiona na haczyki......haha kubuuus sie toba zajmie bo jestes (usunięte przez administratora)

peanut
@hulk 666

moze komus upadl na leb jak byl maly hahah

@hulk 666

aaa jedzie po agusi jak po szmirce a takie koleżanki no nikt Katerinie nie dorowna tylko ona jest tam kobieta

Ustawiacz
@hulk 666

Taaa niby koleżanki a jedzie jedna po drugiej hehe oby dwie tępe hahaha

Pan

Czaja się na twoją kobietę kondomie żeby ją zwalić w ryj

Wyluziwany
@Pan

Niby na którą?

@Pan

krasiula biega za kuuubkie spowrotem to ja zostawcie z spokoju

rurex

Śmieszny pseudoustawiacz taczer już nie schodzi wcześniej bo andryj kalyjia go złapał pod pryszniicem i taczer musiał jędrkowi obrobic lage z połykiem. Taczer taki kozak jesteśa jak przychodzi co do czego to grzecznie klękasz i lage obrabiasz ty pis....do hahhahaahhahahahha

Ciekawska

Sam idź...a ty myślisz ze nie chciałabym zeby się zmienili?!tylko szkoda ze chetnych nie ma ....

Ciekawska

No tak a co z podwyżką?Co z naszymi zwiazkami? Będzie strajk ? 3 lata bez podwyżek!! 3 lata temu maslo kosztowało 3.5 a teraz 6.5 w promocji !!!A kasa cały czas ta sama ...Standart życia coraz niższy... Kiedyś to był zaklad że każdy chcial pracować i dobrze się zarabiało a teraz....Mam nadzieje że będą podwyżki ....ja jestem gotowa strajkować i ludzie obudzcie się w koncu bo znowu zostaniemy z niczym...

Moher
@Ciekawska

To dalej idź głosować na stary układ to za 3 lata masło będziesz miała po 10 zl....

Młody Minionek

Połowa ludzi z gientarek wali w(usunięte przez administratora) że zmiany od A .U kończą na nockach 2 godziny wcześniej na rankach o 13 na popkach o 20 a inni zapiepszaja do końca niech zapiepszaja na robotach cwaniaki

STARY MINIONEK
@Młody Minionek

JEDZ SPOKOJNIE KANAPKĘ NA PRZERWIE

Młody Minionek
@STARY MINIONEK

Teraz pracujący nie mają przerwy

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.