Avans Centrum-wschód sp.z o.o.

Opinie o Avans Centrum-wschód sp.z o.o.

anonim 2009-04-30 23:46:18
Totalny bałagan,dosłownie wszędzie.Brak kompetencji u ludzi którzy tam pracują,W Avans,do góry pną się ludzie tylko po przez pokrewieństwo rodzinne lub znajomi,nie liczą się kwalifikacje,dyrektorami zostają ciemniaki bez szkoły,którzy nie dawali by sobie rady w kierowaniu,kioskiem ruchu.Firma fatalnie płaci nastawiona jest głównie na tanią wiejską siłę roboczą,Bałagan jest przenoszony z roku na rok braki sięgają ogromnych sum,pozorne remanenty nic nie zmieniają,a dyrekcja udaje,że nie ma problemu.Po za tym zero socjalu,opieki medycznej,niby duża firma,a w koło panują średniowieczne warunki pracy,
m... 2009-11-04 21:16:37
zgadzam się w 100 % [usunięte przez moderatora] , chamstwo i oszustwo, w dodatku naginają prawo, przynajmniej ja się o tym przekonałem/łam
NEONETEK 2009-12-08 22:02:35
AVANS JEST OK. w neonecie to dopiero jest wyzysk zarabia się 950 zł. i co powiecie??
MANIEK 2009-12-08 22:08:00
Potwierdzam w neonet nie ma rewelacji, pracuje w neonecie, w małym mieście w woj. łodzkim. Jest tu też Avans i wiem, że oni mają o wiele lepiej, fajniejsza atmosfera, bardziej na luzie i większe pensje.
Myśle o tym żeby się przenieść.
Mariusz 2010-12-31 16:53:45
Odpowiem dwóm. Pracowałem w Avansie i pracuję w Neonecie. Mam porównanie. W Avansie total bałagan. Na górze jedna osoba odpowiedzialna za wszystko, podejmująca decyzje. Totalny komunizm. Neonet - przynajmniej wiem za co mi płacą. Wyrobię plan - zapłacą tyle ile było naliczone. Avans - oni tylko wiedzieli jak i ile mi zapłacą premii - czarna magia. Totalny PLUS dla Neonet.
daldi 2016-04-22 21:27:11
co się stało, że taka cisza na stronie Avansu Centrum -wschód?
Zostaw swoją opinię o Avans Centrum-wschód sp.z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avans Centrum-wschód sp.z o.o.