Caffeine Cafe

Katowice

Opinie o Caffeine Cafe

ostrzegam!! 2009-07-13 08:52:49
Pracodawca zatrudnia na czarno lub na odnawialną co miesiąć umowę zlecenia. Wykorzystuje nieświadme swoich praw dziewczyny, nie gwarantując im umowy o pracę i innych świadczeń należnych pracownikom. W zalezności od wlasnego widzimisię wysyła na tzw. urlop oraz zwalnia z dnia na dzień
anonim 2009-09-04 10:47:56
Jest dokładnie tak jak opisał poprzednik. Kierowniczka tej firmy zatrudnia na czarno, umowy na oczy nie widać, ciagle nowe osoby przyjmuje, zmienia stawkę za godzine z dnia na dzień, ustalany jest grafik pracy a po przyjściu do pracy okazuje się że mamy iśc do domu bo już są soby do pracy, bez uprzedniego zawiadomienia!!. Ciągle niedostępna pod telefonem, oszukuje dziewczyny. UWażajcie, odradzam
Cuda na kiju 2009-11-13 17:34:48
szanujcie się ludzie!!!nigdy tam do pracy!!! na kawę?MOŻE!!!TO CO NAPISANE PRZEZ DWIE POPRZEDNIE OSOBY JEST W CAŁOŚCI PRAWDĄ!POWIEM WIĘCEJ--NIEZDECYDOWANIE W/W PRACODAWCY ZMIENNOŚĆ NASTROJÓW WARIACTWO I SZALEŃSTWO JEST CODZIENNOŚCIĄ, DO TEGO JEDNAK DOCHODZI SIĘ DOPIERO PO KILKU DNIACH PRACY GDYŻ POCZĄTEK JEST NIESAMOWICIE PRZYJEMNY WIARYGODNY I MIŁY!
Potem [usunięte przez moderatora] jak mały samochodzik oszczędny bo na wodę($-zarobki? śmieszność, wymagania? SZOK!!)
malinowe 2009-12-14 02:11:07
ostrzegam!!!
tak jak juz dziewczyny pisaly kompletnie nie polecam, [usunięte przez moderatora] osoba niezrownowazona. kobieta zatrudnia na czarno, za niskie stawki. kawy tam rowniez polecic nie moge, poniewaz niewiedza personelu na temat prawidlowego dbania o ekspres zatrwaza.
odradzam!!!!!!!!!!!!!!1
anonim 2010-09-14 19:36:19
dodaje sie rowniez do komentarzu pracowalam tam iwiem co tam sie dzieje to jest jedna tragedia pracowniki pomiatane jak szmaty do podlogi bo inaczej nieidzie tego okreslic pani anetka niezna tego coto pracowac bo nigdy nie pracowala jeden pracownik pracuje za trzech i najtanszym kosztem to znaczy za 7 zl na godzine i jeszcze na czarno w ciagu paru miesiecy pracowniki przewracaja sie na prawo i lewo bylo ich az tylu .Jest dobra jak cos potrzeboje az slodziudka a puzniej potrafi wyzwac od najgorszych ,pracuje sie pelny etat a umowe zlecenie dawaja niepolecam nikomu tej pracy bo to jest zaklad dla niezrownowarzonych ludzi
chorzow 2010-09-16 20:43:03
dziwczyny i chlopaki nieicie do pracy do kawiarni tam jest tragedia pracowac za 6 zl na godzine to powina sobie ta kierowniczka pracowac tam sie na okraglo pracowniki zmienaja maja jeszcze podobno stolowke tam tak samo bezprzerwy jest iny pracownik bo na kawiarni sa co jakis czas ogloszenia o prace jak nie o kucharza to o pomoc kuchena ludzie skladaja dokumenty pracuja pare dni i znowu ogloszenie przyjmuja studentow zeby nieoplacac pracownikow nikt tam niejest zatrudniny legalnie gdzie sa te kontrole
anonim 2011-01-21 19:38:32
Też pracowałam w caffeine cafe.osobiście nie mogę tak bardzo narzekać na warunki pracy.w moim przypadku nie było sytuacji,żebym nie była w stanie skontaktować się w razie potrzeby z szefową. co do pieniędzy-wypłaty dostawałyśmy czasem z lekkim opóźnieniem,ale nigdy nie było sytuacji,że komuś nie zostały wypłacone pieniądze za dany miesiąc.rzeczywiście szefowa ma swoje humory,ale kto ich nie ma?:)zresztą znam osoby,które pracowały znacznie ciężej za gorsze pieniądze,w znacznie gorszych godzinach,ale też takie, które trafiły lepiej.chyba nigdy nie znajdzie się taki,który dogodzi wszystkim.jeśli chodzi o pracę wakacyjną,uważam,że jest w porządku.sama,oprócz paru niemiłych sytuacji,także z klientami, wspominam tą pracę bardzo miło:)
Szymon 2016-09-17 16:06:40
Dzień dobry, Wczoraj byłem na rozmowie jako dostawca cateringu dietetycznego w Caffeine Cafe. Pan z którym odbyłem rozmowy był aż nad wyraz miły... Jeśli chodzi o płacę to oferta należała do przeciętnych.. Umowa zlecenie ale wolałby o dzieło ( bo gnoje nie chcą płacić ubezpieczenia!!!). Na koniec rozmowy zostało mi powiedziane, że na 99% jestem przyjęty tylko musi się dowiedzieć o umowę u księgowej i jutro (sobota) da mi znać do 15:00. Wybiła godzina 15:00 po napisaniu SMS jaka decyzja, otrzymałem wiadomość " z kandydatami skontaktujemy się w poniedziałek." Zostałem oszukany przez nich już na początku!!!!! To jest nie normalne, posiadam duże doświadczenie w pracy jako kierowca i podchodzę do pracy w 100% profesjonalnie i myślałem że szukają kogoś poważnego z kim nie będą mieli problemów, ale myliłem się oni szukają chłoptasi do pomiatania których będą mogli wykorzystywać na lewo i prawo a potem wyrzucić na zbity pysk!!! ODRADZAM W 1000% . Trzeba tępić takich pracodawców bo rynek pracy przesycony jest takimi oszustami jak w Caffeine Cafe!!!
Szymon 2016-09-18 13:37:18
Jeszcze jedno do mojego powyższego komentarza. Wczoraj napisałem na ich FB negatywną opinię i dałem ocenę 1, nagle dzwoni Pan właściciel ( który oczywiście umiał tylko zbyć mnie wcześniej) i zaczął się drzeć na mnie jakim prawem ja piszę coś takiego na fb i wystawiam taką ocenę im i czy wiem co robię.... Ja mu tłumaczę, że jestem dorosłym facetem i u mnie 15:00 w sobotę ustalone to święte i już a on jeszcze bardziej z pyskiem na mnie jak ostatni gnój i prostak. Po prostu słoma wychodzi z butów, do PGR-u orać pole a nie rozmawiać z ludźmi. Po czym gdy jeszcze raz próbowałem mu spokojnie wytłumaczyć walnął słuchawką i po rozmowie.

Tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia biznesu i zatrudniania ludzi. Chyba, że do rozrzucania gnoju na wsi z której się wywodzą i nie mam tu zamiaru stwierdzać, że ludzie ze wsi są źli tylko chodzi mi o wieśniactwo.
Zostaw swoją opinię o Caffeine Cafe - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caffeine Cafe