New Generation GSM s.c.

Kraków

Opinie o New Generation GSM s.c.

admin 2015-07-31 19:55:36
Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy New Generation GSM s.c.. Twój komentarz może wiele zmienić.
dzynek 2015-08-02 19:48:35
banda złodziei dalem telefon do serwisu czekam juz na niego prawie trzy miesiace.zwodza ludzi i oszukuja nie odzwaniaja.walki jakies robia.nie polecam tam zakupow
volter 2016-01-23 13:32:59
potwierdzam opinię o tym serwisie, omijajcie ich z daleka!!
mortimer 2016-06-06 17:04:24
Sprzedawałem tam wiele telefonów, zawsze dają dobrą cenę. Gdy kupuję często rabatu. CO do samego serwisu nie mam opinii. Oddawałem telefon tylko na wggranie polskiego jezya i trwało to 2 dni. Nie wiem skąd takie opinie. Polecam
Rafix 2016-06-07 11:33:49
Nie polecam, oddałem do serwisu telefon z wyzerowanym numerem imei. Zapewnili że zrobią to i odezwą się. Po 2 tygodniach próbowałem się dodzwonić i dowiedzieć co jest grane, po 1 telefonie kolejnych nie odbierano. Zerowy kontakt. Dopiero łaskawie w kolejnym tygodniu powiedziano mi że "nic nie da się zrobić", wszystko było by ok jak by dali mi znać po tygodniu a nie zwodzili prawie 3, co do samego sklepu nie mam zdania, serwis odradzam chyba że macie cierpliwość.
Kris55 2016-07-05 18:32:02
Kupiłem IPhone w tym serwisie. Wszystko było okej, po 4 mies. niestety zepsuł przycisk blokady, oraz włącznik / wyłącznik trybu cichego. Korzystając z Gwarancji oddałem telefon do serwisu. Zapewniali naprawę do tygodnia , skończyło sie na ponad 3 tygodniach. Za każdym telefonem z mojej strony liczne : zwodzenie klienta. Odradzam jaki kol wiek serwis w tym miejscu. A rozmawiając przez telefon z właścicielem; zachowywał sie arogancko i chamsko. Kiedy płaciłem za telefon: Pan właściciel był zadowolony, jednak kiedy miałem pytania co do serwisowania mojego telefonu: jego zachowanie było nie właściwe. Nie polecam, szkoda tracić nerwy i najważniejsze " czas " . Ocena jest adekwatna co do samej naprawy jak i podejścia do klienta. Zdecydowanie odradzam jaki kol wiek serwis w tym miejscu.
ten co ten 2016-09-07 13:21:46
Podajcie mi dokladny adres tego komisu bo na internecie sa 2 jaki jest adres ten w krakowie??
Zostaw swoją opinię o New Generation GSM s.c. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Generation GSM s.c.