Opinie o Grupa CB w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa CB. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa CB o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CB w Toruń

Magda Nowy wpis

Ta firma ma polskiego właściciela ?

barry Nowy wpis

to prawda, z tego co zauważyłem to nie biorą kota w worku

Kamis Nowy wpis

Grupa CB zajmuje się wytwarzaniem betonu towarowego, biegów schodowych czy różnych prefabrykatów. W zasadzie oferta dosyć szeroka pomimo faktu, że konkurencja na rynku jest naprawdę spora i zastanawiam się czy i jak Grupa plasuje się w tej stawce. Mam nadzieję, że przy rekrutacji nie faworyzują nikogo i można normalnie wziąć udział w rekrutacji i mieć szanse na dostanie pracy.

Marian Różycki

Sprawa na dziś wygląda tak: Umowa Zlecenie z wielką niewiadomą do kiedy i czy zmieni się na Umowę o pracę, stawka jak na ten [usunięte przez administratora]troszkę wyższa bo 13 brutto ale UZ więc premi jaka mała by nie była nie ma, normy wyśrubowane, ten kto tam pracował jak zobaczy znowu zakład możę się zwymiotow..,syf jak był tak jest

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Grupa CB odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
:))

Grupy cb juz nie ma zakłady w opolu i toruniu(wapienna) sprzedali drugi zakład w toruniu (torbet) rozwalili nie wspominając o łomzy szkoda zakłady z tradycją ale tego mozna było sie spodziewac jak rządy obieli ludzie nie zwiazani z prefabrykacją betonem

sebi

No proszę, co ja czytam, ale chętnie poczytam tez co się zmieniło od zmiany dyrektora w Grupie CB, bo pewnie jest ciekawie, podzielcie się.

ktoś

a Pani Dyrektor handlowa jak tam ???

Robotnik GR CB

Grupa CB została sprzedana firmie Komfort kadra została prawie taka sama... (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)pylica(szlifowanie) 3)najniższa krajowa!!! (usunięte przez administratora) 5)zabieranie premii brygadom bez powodu 6)Problemy z urlopami w lato zawsze! 7)Zmuszanie do urlopów BEZPŁATNYCH w zimę !!! 8)Zabrali talony i paczki na święta! 9)Ile byś nie pracował i czego nie "robił" to nie dostaniesz podwyżki 10)Atmosfera pracy tragiczna duża rotacja ludzi 11)Latem piekarnik a zimą można zamarznąć na hali (stary kombinat ogrzewał hale!) 12)Zarabiała ludzie co pracują na (usunięte przez administratora)i ci co mają znajomość...

jojo
@Robotnik GR CB

ale kto zwija żagle ????

xv
@jojo

Pani Dyr została zwolniona. Wyleciala potym jak uciekla na chorobowe na pol roku bo wiedziala co sie dzieje cb

zawidziny

Firma do kitu brak profesjonalizmy w osobach zarządzających dlatego zwija żagle

szpahlasz

jestem zafascynowany pracom na zakładzie mnustwo nowyh tehnologi a ludzie tacy mili i kasa całkiwm niezła pozdrawiam nowy

jove

bzdury gadacie na temat wypłat w 90% jest 10-ego to nie jest wina firmy jeśli ktoś ma konto w banku w którym jest tylko jeden dziennie przelew przychodzący!!!

stef71

mniej alkoholu a wiecej pracy. to nie dosc ze nie bedziesz musial sie sam zwalniac to jeszcze kasy wiecej bedzie. a wyplaty na 95% sa 10-tego/ konkurencja sie odzywa?

ktos

Duże rotacje pracowników - praca na chwilę,

rozczarowany

na początku są obietnice i zapewnienia o Twoich wysokich zarobkach,rozczarowanie przychodzi bardzo szybko,nawet nie wiem jakbyś się starał i był wydajny.Jak można dobrze zarobić mając 8,40 brutto na godzinę i 100 zł premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CB - Toruń

Grupa CB