Grupa CB

Toruń

Opinie o Grupa CB

rozczarowany 2009-07-19 08:33:10
na początku są obietnice i zapewnienia o Twoich wysokich zarobkach,rozczarowanie przychodzi bardzo szybko,nawet nie wiem jakbyś się starał i był wydajny.Jak można dobrze zarobić mając 8,40 brutto na godzinę i 100 zł premii?
ktos 2009-12-03 20:05:20
Duże rotacje pracowników - praca na chwilę,
jove 2013-10-11 14:19:05
bzdury gadacie na temat wypłat w 90% jest 10-ego to nie jest wina firmy jeśli ktoś ma konto w banku w którym jest tylko jeden dziennie przelew przychodzący!!!
szpahlasz 2013-10-11 14:20:13
jestem zafascynowany pracom na zakładzie mnustwo nowyh tehnologi a ludzie tacy mili i kasa całkiwm niezła pozdrawiam nowy
stef71 2013-10-12 23:52:41
mniej alkoholu a wiecej pracy. to nie dosc ze nie bedziesz musial sie sam zwalniac to jeszcze kasy wiecej bedzie. a wyplaty na 95% sa 10-tego/
konkurencja sie odzywa?
zawidziny 2013-12-22 16:21:20
Firma do kitu brak profesjonalizmy w osobach zarządzających dlatego zwija żagle
Robotnik GR CB 2014-01-02 21:19:48
Grupa CB została sprzedana firmie Komfort kadra została prawie taka sama...
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)pylica(szlifowanie)
3)najniższa krajowa!!!
(usunięte przez administratora) 5)zabieranie premii brygadom bez powodu
6)Problemy z urlopami w lato zawsze!
7)Zmuszanie do urlopów BEZPŁATNYCH w zimę !!!
8)Zabrali talony i paczki na święta!
9)Ile byś nie pracował i czego nie "robił" to nie dostaniesz podwyżki
10)Atmosfera pracy tragiczna duża rotacja ludzi
11)Latem piekarnik a zimą można zamarznąć na hali (stary kombinat ogrzewał hale!)
12)Zarabiała ludzie co pracują na (usunięte przez administratora)i ci co mają znajomość...
ktoś 2014-01-03 21:43:44
a Pani Dyrektor handlowa jak tam ???
jojo 2014-01-03 21:44:50
ale kto zwija żagle ????
xv 2014-01-10 21:37:33
Pani Dyr została zwolniona. Wyleciala potym jak uciekla na chorobowe na pol roku bo wiedziala co sie dzieje cb
sebi 2014-03-12 23:48:46
No proszę, co ja czytam, ale chętnie poczytam tez co się zmieniło od zmiany dyrektora w Grupie CB, bo pewnie jest ciekawie, podzielcie się.
:)) 2014-05-04 16:15:41
Grupy cb juz nie ma zakłady w opolu i toruniu(wapienna) sprzedali
drugi zakład w toruniu (torbet) rozwalili nie wspominając o łomzy
szkoda zakłady z tradycją
ale tego mozna było sie spodziewac jak rządy obieli ludzie nie zwiazani z prefabrykacją betonem
Marian Różycki 2014-06-02 12:35:18
Sprawa na dziś wygląda tak: Umowa Zlecenie z wielką niewiadomą do kiedy i czy zmieni się na Umowę o pracę, stawka jak na ten [usunięte przez administratora]troszkę wyższa bo 13 brutto ale UZ więc premi jaka mała by nie była nie ma, normy wyśrubowane, ten kto tam pracował jak zobaczy znowu zakład możę się zwymiotow..,syf jak był tak jest
Kamis 2015-02-19 10:51:35
Grupa CB zajmuje się wytwarzaniem betonu towarowego, biegów schodowych czy różnych prefabrykatów. W zasadzie oferta dosyć szeroka pomimo faktu, że konkurencja na rynku jest naprawdę spora i zastanawiam się czy i jak Grupa plasuje się w tej stawce. Mam nadzieję, że przy rekrutacji nie faworyzują nikogo i można normalnie wziąć udział w rekrutacji i mieć szanse na dostanie pracy.
barry 2016-05-19 18:00:28
to prawda, z tego co zauważyłem to nie biorą kota w worku
Zostaw swoją opinię o Grupa CB - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa CB