PROPERCO sp. z o.o. sp.k

Opinie o PROPERCO sp. z o.o. sp.k

Zofia F.

Super obsługa! Pomogli mi ze wszystkimi formalnościami, które mnie przerażały. Rzetelni i uczciwi, zdecydowanie polecam współpracę z nimi.

Alicja

Wysoko jakość obsługi. Doradcy bez problemu odpowiadają na wszystkie pytania. Proces podpisywania umowy przebiega sprawnie. Sczerze polecam.

Co myślicie o stanowisku pośrednika, padło już tu kiedyś takie pytanie z tego co widzę, ale troche czasu temu i tez bez konkretów:) Maja aktywna ofertę na stanowisko i chyba złoże cv, mega spoko ze oprócz prowizji jest tez stała podstawa. Pytanie, czy chodzi o minimalna czy coś więcej proponują? Co do samochodu służbowego, każdy pośrednik ma samochód na swój własny użytek, czy trzeba „się dzielić” z pozostałymi pośrednikami?

CKarol Nowy wpis

Polecam usługi Properco.

Czy w PROPERCO sp. z o.o. sp.k pracuje się na open space?

Sylwia G. Nowy wpis

Szczerze polecam tę agencję. Korzystałam z pomocy Pani Marioli przy wynajmie mojego mieszkania, która zapewniła miłą i rzetelną obsługę, wyjaśniała fachowo niuanse, efektywnie doprowadziła do końca zawarcie umowy najmu okazjonalnego, dbając o jak najbardziej korzystne dla mnie warunki.

Brałeś udział w rekrutacji do PROPERCO sp. z o.o. sp.k. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Katarzyna

Kto mi naświetli, jakie sukcesy w handlu trzeba mieć żeby mieć szansę w naborach na pośrednika? Widzę że ostatnio wymagali prawka kat. B, jakie auto służbowe dają?

Zuzanna

Miło, że polecasz. A możesz rozwinąć temat? Jakie to są korzystne warunki zatrudnienia?

Pawel Skonieczny

Profesjonalni i pomocni. Godni zaufania. Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Bardzo polecam

@Pawel Skonieczny

dziękujemy za miły komentarz :)

Siwek

Bardzo dobra firma. Miła i bardzo wyrozumiała obsługa. Dział obsługi klienta mimo początkowych nieporozumień był w stanie znaleźć ze mna wspólny język i dojsc do porozumienia. W mojej opinii bezkonkurencyjna firma, a jeśli jest lepsza, to proszę napisać, chętnie ponownie wybadam rynek.

szczurek

Super tam jest super dobrze się bawiłem

Serdecznie polecam biuro, a przede wszystkim panią Lenę Sosnowską, która wspaniale przeprowadziła nas przez cały proces sprzedaży mieszkania. Kobieta profesjonalna, niezwykle uczciwa, a przy tym bardzo ciepła i cierpliwa. Na pewno ponownie zdecydowałabym się na współpracę z panią Leną!

Seba

Profesjonalni i pomocni . Wojej opinii godni zaufania. W prowadzonych sprawach bardzo zaangażowani, gwarancja zadowolenia z przeprowadzonej transakcji.

Zofia F.

Maria

Współpraca z tą firmą była naprawdę świetnym wyborem. Ze wszystkim mi pomogli, znalazłam też u nich mieszkanie, które kupiłam po sprzedaży domu na wsi.

Magdalena

Bardzo pomocna obsługa, powiedzieli mi jak przygotować dom na sprzedaż, zorganizowali profesjonalną sesję zdjęciową i zajęli się formalnościami. Ja nie musiałam się niczym przejmować. Jak dla mnie takie rozwiązanie to uniknięcie stresu, wygoda i możliwość szybszej sprzedaży.

Michał K.

Zadziwili mnie przede wszystkim kompetentni pracownicy i szybkość reakcji. Polecam firmę, rzetelna i uczciwa. Pomogli mi załatwić wszystkie formalności, zrobili profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu mieszkanie szybko zostało sprzedane.

Zuzannna M.

Bardzo sympatyczna obsługa, oddana swojej pracy. Z dużym zaangażowaniem przygotowali moją nieruchomość do sprzedaży, pomogli w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, dając dokładne wskazówki co, kiedy i gdzie należy załatwić. Właściwi ludzie, na właściwym miejscu.

Miłosz

Polecam współpracę z tą firmą. Transakcja pobiegła pomyślnie i sprawnie.

Kaśka

Bardzo dobrze współpracowało mi się z firmą Properco. Uczciwi i rzetelni w swojej pracy. Miła obsługa, która potrafi udzielić odpowiedzi na pytania klienta, to moim zdaniem absolutna podstawa. Polecam

Zdecydowanie polecam, firma rzetelna, dobre podejście do klienta, szybka obsługa, bezproblemowo odpowiadają na wszystkie pytania. Nie mają też ukrytych kosztów, jak to bywało w innych biurach, w których bywałam.

Józek

Ja polecam, bardzo miła obsługa. Pomogli mi sprzedać dom, szybko i bez problemów. Klientów było sporo, pewnie ze względu na lokalizację i wysoki standard. Moim zdaniem warto im zaufać.

Zostaw merytoryczną opinię o PROPERCO sp. z o.o. sp.k - Kielce

• Jak się pracuje w PROPERCO sp. z o.o. sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy PROPERCO sp. z o.o. sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROPERCO sp. z o.o. sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROPERCO sp. z o.o. sp.k