SELL - BUD

Kielce

Opinie o SELL - BUD

anonim 2011-03-16 13:57:28
Firma powinna nazywać się [usunięte przez moderatora] bud, bo jak się tam wejdzie to nos ze smrodu urywa
anonim 2011-05-20 01:20:51
Firma dziad, obsługa do bani, jak sie wejdzie to nikt sie tobą nie interesuje, same głąby, jedna [usunięte przez moderatora] pani mysli że zjadła wszystkie rozumy i uważa się za znawce, a tak naprawde wie ile sama zje, [usunięte przez moderatora]
Tomasz Mucha 2011-06-30 21:35:18
Witam, jestem właścicielem firmy Sell-Bud. Dziś skierowałem pismo do prokuratury o zniesławienie i podanie adresów IP osób tu piszących obraźliwe teksty. Widocznie to są osoby, które nie dały sobie rady w życiu i pracy a zapewnie zostały zwolnione, a teraz wylweają żale na łamach internetu (to jeszcze ustali Policja). Tak być nie może, po ustaleniu nadawców skieruje sprawę o zniesławienie na drogę sądową.
Zapraszam wszystkich normalnych do odwiedzenia firmy.
Pozdrawiam
grzesiek 2016-04-20 20:02:07
szkoda, że właściciel nie pociągnął tematu.. jednak taka interakcja z forumowiczami to bardzo dobry chwyt wizerunkowy :)
Zostaw swoją opinię o SELL - BUD - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SELL - BUD