call center pharmadist ,

Wrocław

Opinie o call center pharmadist ,

byłapracowniczka 2015-10-30 15:08:05
Firma kompletnie niezorganizowana, nieprofesjonalna, totalny chaos w komunikacji, za co obrywają oczywiście pracownicy. Kierownictwo totalnie niekompetentne, które wydaje nielogiczne zadania, których nie da się zrealizować. Typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałam tam kilka miesięcy i nikomu nie polecam - fatalna atmosfera, ogromna presja na sprzedaż leków, których nikt nie chce, dobra prowizja jest nieosiągalna a stawka podstawowa jest głodowa. Traktowanie pracowników jest wręcz poniżające, krzyki, że nie ma wyników, że coś jest niezrobione. Ludzi dorosłych traktuje się niepoważnie, jak dzieci, jest to urągające godności. Nie polecam również firmy do współpracy partnerskiej - pracownicy są przerzucani z miejsca na miejsce, nie ma fachowego szkolenia, wiec pracownicy nie są gotowi do profesjonalnej pracy na danym projekcie i z tego, co słyszałam - firmy współpracujące z PDG nie są zadowolone ze świadczonych usług. Nikomu nie życzę podjęcia tam pracy, firmą powinna zainteresować się Inspekcja Pracy. Chciałabym wam podpowiedzieć, by nie nabierać się na te pięknie wyglądające ogłoszenia i bajki opowiadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Z resztą - liczba ogłoszeń i częstotliwość rozmów o czymś świadczy - nikt nie chce tam pracować! Odradzam!
onik 2016-04-21 20:50:12
kompetencja właścicieli zawsze może pozostawiac wiele do życzenia, ale otiweranie biznesu nie wiąże się z doświadczeniem i wykształceniem. Nie czepiajmy się :)
Zostaw swoją opinię o call center pharmadist , - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie call center pharmadist ,