Budopol S.A

Bydgoszcz

Opinie o Budopol S.A

Naciągnięty 2012-10-18 05:32:52

Uwaga na tą firmę !!! Zatrudniają podwykonawców , są mili i sympatyczni do podpisania umowy , potem taka sobie praca - kiepska koordynacja prac jako GW, kiepska jakość . Póżniej uciekają starając się swoimi długami obciążyć tych których zatrudnili. Naliczają fikcyjne kary , ciąganie po sądach , brak odpowiedzi na listy , brak płatności , granie na zwłokę , wyłączanie telefonów nawet w głównej siedzibie na kilka dni aby nic nie wyszło na zewnątrz a wszystko po to aby psując robotę i uciekając w \"bólach porodowych\" aby tylko wygenerować zyski dla siebie.Po trupach do kasy. Tak było w AQUA ZDRÓJ W WAŁBRZY [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , i innych miejscowościach. Ludzie mają wyroki i - brak kasy - taka to firma ODRADZAM (usunięte przez administratora)!!!
W Wałbrzychu tyczy się to ok 60 firm - UWAGA
xyz 2012-10-19 13:04:25
To fakt!!!
zyczliwy 2012-11-05 17:17:06
Nie polecam tej firmy nikomu poniewaz w tej firmie dobrze tylko maja prezesi i kierownicy naduzywaja swoich przywilejow jezdza sluzbowmi samochodami .Brak szacunku dla ludzi zwalnianie dobrych pracownikow, zastepowanie nimi podwykonawcami .Ludzie chodzacy na chorobowe sa gnebieni przez kierownikow budowy i obrazani .Na budowach notorycznie nie przestrzegane jest bezpieczenstwo pracy.Za dawnych czasow byly prezes szanowal ludzi natomiast obecni maja ich za nic walcza tylko o swoje stolki kosztem pracownikow..
xxxx 2012-11-06 01:28:28
Przestrzegam wszystkich przed wspolpraca i zatrudnieniem sie w tej firmie bo naprawde nie warto.
olek 2012-11-06 20:31:29
Przekręcają ludzi i inwestorów
Tomek 2012-11-10 15:10:10
Nie warto miec z ta firma nic wspolnego bo to (usunięte przez administratora) i bankruci.
jjj 2012-11-24 20:30:11
To fakt
Ciekawski 2013-02-08 22:43:01
To sa bankruci nie warto z nimi wspolpracowac leca na samo dno.
Oszukany 2013-02-09 21:28:31
Uwaga. jak wspomnieli poprzednicy ta firma to jedno wielkie bagno. Miałem wątpliwą przyjemność z niby pracować. Kierownikiem był niedoświadczony młokos któremu niewsmak było że ja miałem umowę a nie jego kolega więc za namową kolegi ciągle wymyślał wymyślał aby tylko nie odebrać i nie zapłacić. Efekt? kierownika już nie ma a ja nie mam pieniędzy. Zarząd niekompetentny odsyłał od biurka do biurka kłamiąc w żywe oczy w sprawie płatności. W umowie zawarli dokumentację przetargową, nie brali udziału w ŻADNYM ze spotkań z projektantami. Nie znali uzgodnień ani nie dostarczyli dokumentacji wykonawczej po czym odebrali roboty i teraz że niby coś nie gra i nie zapłacą. Podam ich do Inwestora i skoro coś nie gra to wstrzymam odbiór i oddanie użytkowanie budynku to będzie głośno. po prostu banda złodziei. Odradzam wszystkim zarówno jako pracodawców jak i zleceniodawców.
xyz 2013-04-02 20:37:37
Mają zablokowane konta i wypowiedziane kredyty . Pikują do dna bo starali się oszukiwać z jednej strony Zamawiających , a z drugiej Podwykonawców samemu drenując zyski . A feeee!
arbuz 2013-05-09 20:06:08
O tej firmie nie ma co nawet pisac bo praktycznie juz jej nie ma,kompletna plajta.
xxx 2013-07-02 19:22:06
Nie możemy odpowiedzieć , bo z głodu brak nam sił :(
ja 2013-07-11 18:56:52
ISTNIEJE.
ws 2013-07-31 22:00:49
Firma istnieje ale jest bankrutem syndyk wkroczyl.Pracuja tam tylko osoby ktorych narazie nie moga zwolnic bo sa przed okresem emerytalnym.Wysprzedaja co tylko sie da .Nawet glowna siedziba na wyscigowej jest na sprzedarz.
kali 2013-08-30 02:32:00
a teraz nowina prezes który doprowadził budopol do bankructwa jest prezesem w prefabecie białe błota (usunięte przez administratora)
SubCon 2013-09-06 07:32:27
Niewiarygodne, myslisz o (usunięte przez administratora), ktory juz ma na sumieniu Bank Pocztowy, BKK w Bydgoszczy (w ramach bydgoskiej (usunięte przez administratora)) i oczywiscie firme Budopol z 60-letnia tradycja, postanowil teraz zrujnowac Prefabet? Interesujace jak on to robi, ze jeszcze ktokolwiek jest w stanie jemu zaufac. Podziwiam za odwage!
Michal 2014-01-10 18:43:14
Witam. Dostalem propozycje przcy w Budopol Bydgoszcz. Faktycznie to bankrut??? Pozdrawiam.
Jurek 2014-01-15 16:07:47
Wystarczy wpisac w przegladarke budopol zbankrutowal i wszystkie wiadomosci jak na tacy.
Tomek 2014-01-25 17:45:06
Poprzednik napisal prawde.
ktoś 2014-03-30 11:20:19
Ciekawe co za firmę po Budopolu i Prefabecie obierze sobie na cel aby ją (usunięte przez administratora)! A może on ma płacone grube pieniądze za każdą firmę, którą doprowadzi do upadku. Może to jakiś super LIKWIDATOR.
Antek 2014-06-21 15:17:03
DŁugi uwazaj bo czeka Cie kryminal za domki wybudowane.
dziki 2015-01-27 03:25:16
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XV Wydział Gospodarczy postanowieniem z dnia 6 maja 2014r. zmienił sposób prowadzenia postępowania upadłościowego Przedsiębiorstwa Budowlano-Usługowego BUDOPOL S.A. z siedzibą w Bydgoszczy z postępowania z możliwością zawarcia układu na postępowanie obejmujące likwidację majątku upadłego oraz wyznaczył syndyka. Także o pracy tutaj można raczej zapomnieć
Ivent 2015-03-28 19:06:24
Jeżeli to jest potwierdzona informacja to jestem wielce zdziwiony że tak to w Budopolu się skończyło. Myślałem, że znajdą w Bydgoszczy jakieś koło ratunkowe i będą w stanie dźwignąć się z tym wszystkim, co do tej pory mieli na swojej drodze - a tu takie coś. Jak w tym wszystkim wyglądali pracownicy, jakieś odprawy, wiecie coś?
Frik 2016-05-18 17:15:28
Wiesz co, no jesli jest tak jak mówisz, to faktycznie szkoda, że tak wyszło, ja zawsze żałuję takich rzeczy i karier, bo wiadomo przecież, że życie mogło wyglądać inaczej, ale spokojnie patrzę też w przyszłość bez strachu, polecam tak się czuć jak ja
Zostaw swoją opinię o Budopol S.A - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budopol S.A