Vox Industrie S.A

Janikowo

Opinie o Vox Industrie S.A

vox 2010-02-05 17:42:15
Nie polecam tej firmy. Ogromny wyzysk i nacisk na cele. Realizujesz je chwilowy poklask, ale spróbuj jednego miesiąca nie zrealizować - wywalą Cię z dnia na dzień bez uprzedzenia.
Poza tym niektórym kierownikom składu słoma z butów wystaje, a z ust co drugie słowo .(usunięte przez administratora). Żenujące...
R. 2010-02-05 17:48:01
Pracowalam tam i potwierdzam.to firma dla desperatow i to na krotko.
kierowniczka 2010-02-14 18:13:25
Jak w bajce - kazali mi tak napisać !!!
Krewowniczka2 2010-05-05 19:41:53
Głowa Cię boli, czy czegoś sie najadłaś/eś ??? Jedna z najgorszych firm w Poznaniu !!!!
Mario 2010-05-07 14:12:59
Jedna z najlepszych Firm W kraju. Pracuje tu od kilku lat i jest OK. "Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" a pomówienia zawsze będą. Trzeba pracować i tyle. Pozdrawiam
Anonim 2010-06-14 08:05:04
Powiem tak, pracowałem w tej firmie około 2 lat na dosyć przyjemnym stanowisku jeżeli chodzi o warunki pracy. Szkoda, że nie ma żadnej oceny poniżej niedostatecznej, a z pewnością bym taką wstawił. Jeżeli chodzi o warunki pracy - w porządku. Jeżeli chodzi o samych "dyr" .(usunięte przez administratora)co drugie słowo - to prawda. Dyrektor zakładu produkcyjnego nawet gaśnicami po hali produkcyjnej rzucał z wściekłości - jest na youtube. Obiecują więcej niż mogą dać - fikcyjne obietnice podwyżek, przez co słabnie motywacja pracowników, przekłada się to na wydajność, po czym cię zwolnią. Sprzęt w tej firmie w niektórych biurach od dobrych 10 lat prosi się o wymianę (Gdzie informatycy?). Cięcie kosztów na każdym kroku. Obniżanie płac na rzecz wyższych szczebli... Mógłbym wymieniać długo... każdy medal ma swoją drugą stronę, której nie widać i taka jest firma VOX, niby jakość, a pracownicy wykorzystywani na każdym kroku. Nie zrobisz czegoś na czas - wyrzucą Cię z dnia na dzień (to również prawda). Każdy każdego podpierdala. Ble, fuj... Przyszli studenci, osoby ubiegające się o pracę w tej firmie wole stać przy ladzie w warzywniaku niż tam pracować jako zwykły "robol" wokół osób jeżdżącymi subaru,porshe, mercedesami S klasy itd... Dobrze, że się zwolniłem bo na ten bajzel patrzeć nie mogłem.
mm 2010-11-17 17:43:11
chodzi tobie o meble vox czarnków?
kici 2011-01-21 15:52:07
to mi przypomina CZERWONAK PROFILE!
Templo 2011-08-31 21:32:19
Mam takie pytanko, chodzi mi o księgowość Vox w Janikowie - kto jest zastępcą głównej księgowej??????
pracownik z farmacji 2012-08-09 20:43:05
Uwazajcie na nową Dyrektorkę.Bałagan w poprzedniej firmie zrobiła i teraz za Was się zabierze.
nowy 2012-12-02 20:01:41
A czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w Profile VOX, na stanowisku PH?
Mer 2013-01-04 09:32:49
Profile vox stanowisko ph - prawda jest taka, od kiedy pracuje to zmieniają się ph co roku no czasami są 1,5 roku, a z kasą słyszałem że jest tak jak piszą wyżej że obiecują i to jest prawda, a jak plan wyrobisz to kolejny masz wyższy tak więc nie dadzą zarobić, wiem to od naszych ph a większość to moi koledzy tak więc informacji jestem pewien
nowy 2013-04-27 22:23:57
witam , czy ktoś szczerze moze napisac cos o voxie w Czarnkowie, chcialem aplikowac na technologa, ale moze czegos sie dowiem zanim to zrobie. dzieki
Mikey 2013-05-24 21:20:19
Witam,

jakie warunki są na PH w Vox Profile teren mazowiecki??
Jest prowadzona rekrutacja i byłbym wdzięczny za info czego mogę się na niej spodziewać, czy warto na nią jechać i jakie są warunki.

Za wszelkie informację będę wdzięczny.
tomek 2014-03-21 15:25:14
Dziwne, bo w krajowym rejestrze sądowym jest napisane, że Vox Industrie zostało wykreślone we wrześniu 2010 roku z rejestru, to chyba w Polsce już nie działają.
lewy 2014-04-27 13:18:00
ależ działają. Ich produkty możesz kupić praktycznie w całej polsce. Choć nie wiem czy mają w naszym kraju np. fabryke
xer 2014-05-08 20:48:23
Może przeniesli się na cypr, czy gdzie indziej, by płacić mniejsze podatki, sporo firm ostatnio robi takie tricky.
iii 2014-09-26 13:47:38
funkcjonuja tylko co chwile zmienia sie nazwa obecnie to Meble Vox ale i Profile w czerwonaku, składy budowlane i fabryka w czarnkowie to jedna i ta sama grupa kapitalowa; pracy tam nie polecam, dopoki sie pasuje do reszty to ok ale po krotkim okresie sielanki czar pryska, orgomne problemy organizacyjne, mnogosc dyrektorow powoduje ze rozjezdzaja sie odpowiedzialnosci a dramat prawdziwy zaczyna sie przy zwolnieniu, najczesciej jest to zwiazane z proba oszukania pracownika i zostawia na bardzo dlugo niesmak
kazus 2014-11-15 23:38:50
jak wyglądają warunki pracy w Poznaniu (Janikowie) na stanowiskach specjalistycznych?
były_pracownik 2015-05-10 14:03:45
Pracowałam w tej firmie około 5 lat na stanowisku doradcy klienta.Jeżeli chodzi o warunki pracy, mogę powiedzieć że było nawet ok.Dopiero po kilku zmianach kierowniczek, pomału otwierały mi się oczy.Przejęcia pracownika do innego kierownika wyglądało jak w serialu brazylijskim..dużo by opowiadać o błędach które wydają się na pozór tak łatwe.Ale skoro zatrudnia się osoby na takie stanowiska bez wykształcenia to tylko pogratulować Firmie(renomy?)..i tak jak ktoś wyżej napisał..co drugie słowo kur.. itp. to są osoby bez klasy a ich zachowanie tylko świadczy o inteligencji.Obiecują podwyżki,brak motywacjii pracowników, przekłada się na wydajność, po czym grożą zwolnieniem, ewentualnie wykończeniem psychicznym,co roku tylko mowa o cięciu kosztów a co chwile się słyszy, że otwierają nowe salony.Obniżanie płac na rzecz wyższych szczebli... wymieniać długo.Więc przyszły pracowniku zastanów się czy chcesz narzekać i odbierać gołą i marna wypłatę, czy lepiej poszukać lepiej płatną pracę i tam gdzie szanują pracownika.Tu się nie rozwiniesz, brak perspektyw, brak poszanowania, tylko obgadywanie za plecami, wytykanie błędów to dzień powszedni
Robson 2015-07-26 10:57:08
Pracuję w tej firmie 8 lat i szczerze polecam. W każdej robocie są plusy i minusy, ale w Vox-ie plusy przeważają. Prężnie działająca firma, ambitna, nadająca ton w branży. Generalnie dużo pozytywnego się dzieje a uhonorowaniem tego jest wiele nagród, które co chwilę otrzymuje.
Endriu 2015-08-14 01:13:53
Nie polecam. Nie szanują ludzi. Typowa polska firma... Pensja nędzna. Jeśli zarabiasz więcej umowa "menadżerska" czyli umowa śmieciowa. Najlepsi już z tej firmy odeszli....
Felek 2015-12-08 12:46:22
Pytanko - słyszałem, że w Voxie nie zatrudniają pracowników tylko świadczysz im usługi na zasadzie firma-firma, czyli musisz założyć działalność gospodarczą ? Mówię o stanowiskach PH czy P Inwestycyjnych itp. . Coś ktoś na ten temat ?
jaa 2016-04-20 10:58:58
nie nazwała bym 2000 zł duza suma co najwyzej akceptowalna
Zgrywus 2016-09-13 14:00:45
czyli na każdym kroku chcą albo cie otruć albo zabić?
kolo 2016-09-13 14:42:38
Na pewno zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków @bobo, bo premia się normalnie trafia, ale czy wypłata jest u nich na czas? Muszę zawsze na czas opłacić rachunki, a to bardzo dla mnie jest ważne.
Zostaw swoją opinię o Vox Industrie S.A - Janikowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vox Industrie S.A