Opinie o APX Technologie w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie APX Technologie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w APX Technologie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APX Technologie w Warszawa

Magdalena Nowy wpis

Kontroler jakości u nich to bardziej manualna praca czy raczej kontrola komputerowa, jak ta praca wygląda? Kojarzę że były oferty takie jeszcze pod koniec ubiegłego roku ale potrzebuje jakichś świeżych informacji bo teraz szukam pracy.

XYZ Nowy wpis
@Magdalena

Szukają głupiego na lato. Nikt nie chce tam pracować. Dobrzy operatorzy z długoletnim stażem odchodzą.. każdy szuka nowej pracy. Szkoda gadać co tam się dzieje

Były Nowy wpis

Jaka panuje atmosfera na produkcji? Rozważam powrót ale wizja ponownej pracy z panem michałem mocno mnie od tego odpycha. Podobno ten nowy dyrektor też jest nieźle odklejony. Takie przynajmniej doszły mnie słuchy od osób które miały (nie)przyjemność z nim współpracować

Nela Nowy wpis

Czy to prawda, że wynagrodzenie nie jest płacone w całości w terminie? Przynajmniej tak było w lutym, jak napisała tu jedna osoba. Czy całość wynagrodzenia wypłacana jest na konto czy dzielona na część w gotówce?

Elo

Echooo odbiło w końcu haha autostrada do dna bramka nr1 opłata 5set

Tabelkowicz
@Elo

Analizując podsumowanie roczne zakładu proszę o zwrócenie uwagi panowie PREZESI na okienko z kwotą wydana na wypłaty dla pracowników produkcyjnych (ludzi zarabiających na całą uczona administracje i dyrygenta) i podzielcie to przez liczbę tych oto roboli. To samo zróbcie z podsumowaniem 2021r. Różnica będzie zadziwiająca... "Ale jesteśmy bardziej produktywni, sprzedaż również 5%w górę,zakład rok zakończy na plusie" mówi dyrygent. Inflacja mówi wam to coś? Wszystko w górę a w APX wypłaty w dół. ????

Heh
@Tabelkowicz

Nie istotne jest że pracownicy mało zarabiają ważne że Roberto na zielono w tabeli jest. Tylko o własne 4litery się martwi.

XYZ
@Tabelkowicz

WAŻNE ŻE KAPITAN MA KASĘ ZA NIC, RESZTE DOROBI NA NARZUCANIU ZAMÓWIEŃ U KOLEGI KTÓRY ODPALI MU DOLE A W DODATKU ZAPEWNI KASE TEŚCIOWI ZA FRRE I WSPARCIE TECHNICZNE KTÓREGO NIKT NIGDY NIE WIDZIAŁ..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie APX Technologie, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Nikt

A któż to znów był niewygodny. Przecież jest już tak mało ludzi. Komu znowu (usunięte przez administratora) sylwestra

Były

Czyli za wiele się u Was nie zmieniło. Nowy rok nowe możliwości, uciekajcie :) Ps: W Jafo wystarczyło przejąć rządy by się zaczęło podnosić, warto poczytać

Robert
@Były

Zgadzam się w kwestii JAFO. Poza wyższymi wypłatami, w końcu jest jakaś kultura pracy i szacunek do pracowników - nie ważne na jakim stanowisku. Do tego koniec z kolesiostwem. Firma zmierza w dobrym kierunku.

XYZ
@Robert

DOBRY ŻART .. BRAK PŁATNOŚCI WYNAGRODZENIA W TERMINIE (W DNIU WYPŁATY DAJĄ ZALICZKĘ 500ZŁ A RESZTA NA KONTO PO 2 TYGODNIACH) , LUDZIE SIĘ ZWALNIAJĄ, OSOBA ZARZĄDZAJĄCA NIE WIE KTO CO ROBI W ZAKŁADZIE A DO PRACY PRZYJEŻDZA 2-3 DNI MAX W TYGODNIU NA 2 GODZINY (BO WARUNKI NA DROGACH PODOBNO NIE SĄ SPRZYJAJĄCE), PRACOWNICY NIE WIEDZĄ CZY CO DALEJ BĘZIE Z NIMI A CO DOPIERO Z FIRMĄ KTÓRA TONIE.. GDZIE SĄ PREZESI?? SERIO NIKT NIE WIDZI TEGO CZY POPROSTU NIE CHCE WIDZIEĆ? ŻENADA

W firmie APX Technologie niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5900 .

Optymista

Nie warto. 2/3 powyższej kwoty jest w zasięgu operatora CNC.

@Optymista

Piszesz teraz, że na star czy po jakim stażu pracy? Ile lat za sobą ma tu tak właściwie najstarszy operator? I w jaki sposób są tu przydzielane podwyżki stażowe?

@Marta

Nie ma dodatków stażowych, szkoleń, dofinansowań, wczasów pod gruszą, imprez integracyjnych, życzeń świątecznych, poklepań po ramieniu Good job, więc i nie jest wprowadzony system stawkowy dla stażu pracy. Regulowany jasno jest system premii wyrobieniowej i zdefiniowane zostało co kwalifikuje się do nieprzyznania premii. Pracownicy produkcji bezpośredniej mogą liczyć na dodatek 450zł brutto za absencję od zwolnień chorobowych w danym kwartale. Raczej na dobrą stawkę na start nie liczył bym, cały czas załoga się pomniejsza. Gorąco polecam.

System
@.

System jest to dziwny. Raz pokażesz że można na czymś zyskać wyrobienie przykładając się do pracy to następnym razem dostaniesz ten sam detal z obciętym czasem na wykonanie (usunięte przez administratora).albo pomiar że stoperem przy dogranej maszynie w środku serii bez brania pod uwagę (usunięte przez administratora)czegokolwiek. Np pomiaru albo wymiany narzędzia bo tępe. Nie nie. Roboty nie musza odchodzić od maszyny. (usunięte przez administratora)

@System

aha czyli taki styl motywacji, że testują na co Cię stać? A co potem jak już nie wyrabiasz, są konsekwencje czy idzie się dogadać? pzt jak ktoś ogarnia dobrze normy to może liczyć na jakąś nagrodę?

@Marta

Nie zarabiasz nawet jak ogarniasz każdy temat, tabelkowicze mają tylko wzór na swoje wyniki, nie tych na dole łańcucha pokarmowego. Oni są tylko winni.

@.

A pani jakie stanowisko zajmuje w APX? Dużo pytań odnośnie komentarzy o firmie z pani strony

John

Wiadomo coś ile będzie na święta? Bo nie wiem czy już się zwalniać czy jeszcze poczekać

Dorota
@John

Czemu planujesz się zwalniać? Jeśli mogę wiedzieć? Co w firmie jest nie tak, że chcesz to zrobić?

Bajkopisarz
@Dorota

Najpierw by musiał pracować w APX aby się zwolnić haha

Wariat

Skonczcie siac ferment bo juz mdli od samego czytania. Dziecinada w ch.. Z tego co mi wiadomo to nikt nie byl wyjasnic twarza w twarz. Sam mialem z Michalem kilka zgrzytow ale zawsze wyjasnilem sobie z nim sam na sam co jest 5i git. A nie na goworku zalenia. Jabky wiekszych problemow nie bylo w naszym zakladzie. Pozdro

Weronika
@Wariat

To czemu inni nie chodzą sobie tak wyjaśniać?

Ty
@Wariat

Słuchaj nikt nie będzie z nim gadal bo kazdy wie jaki jest jedno że się obuzy na cały swiat a drugie ze bedzie się mscil bo wykorzystuje swoje stanowisko wlasnie w takich chwilach kiedy mu jest nie na reke. Dobrym przykladem jest Janek z myjki, raz chlopak sie poplakal bo kierownik wykrecal mu.. (nie powiem co).

@Ty

...nie powiesz co? mam pytanie czy kierownictwo tu od lat jest stałe czy zdarzają się rotacje? była jakaś większa ostatnio w firmie czy warunki są stale niezmienne?

Jolanta

I mówisz o nim w taki sposob, bo wygląda na obrazonego? :) No bez przesady... chyba ze zle traktuje pracowników?

Zdumiony
@Jolanta

Niestety ja musze codziennie mieć z tym Panem styczność i wiem o czym mówię. Widocznie Ty nie masz tej "przyjemności" z nim współpracować. Zachowuje się jakby miał okres menstruacyjny 30 dni w miesiącu i wylewa swoje złości na reszcie pracowników. A zapomniał wół jak cielęciem był kiedy myliły mu się pomiarów ki z detalami i zaciskał je w szczękach obrabiarki.

Aleksander
@Zdumiony

No dobra ale nie można z nim pogadać żeby trochę zmienił ton? Przecież chyba sam widzi jak się zachowuje i jakie to męczące dla współpracowników. Chociaż próbowałeś?

były
@Aleksander

Ludzie próbowali i nic.

Dorota
@były

No to w takim razie słabo jak nie bierze sobie rad do serca. Może warto aby pogadał z nim zatem ktoś kto ma na niego większy wpływ typu wspólnik?

Hiob

Ponieważ opinie nawet niesprawiedliwe nie trafiają do Pezesa proponuję wysyłać informacje na jego skrzynkę e-mail to znaczy spersjonalizowane, stać Was ? (usunięte przez administratora) Putina- TonRob

Garbaty Kamil
@Hiob

Jeden chciał odesłać do niego naszą świąteczną zapomogę i już tu nie pracuje

Olaf
@Garbaty Kamil

Kiedyś też jeden próbował głośno o tym mówić i też wyleciał

@Olaf

No to jest jakakolwiek możliwość, żeby móc cokolwiek zmienić czy już zawsze każdy się będzie bał? Bo z samego pisania faktycznie nic nie wynika, chyba że się mylę?

Zadowolony
@Garbaty Kamil

O jakiej świątecznej zapomodze mówisz??

Danuta
@Garbaty Kamil

Odesłać co? Nie każdy jest taki wtajemniczony weź pisz konkretnie :)

Apel wojskowy

Generale Puchalski otwórz wreszcie oczy bo najwyższy stopniem gaciowy ekonomista (usunięte przez administratora) ci firmę. Każdy ma nadzieję, że odlicza już DDC

Pracował ktoś z Was jako Operator w firmie APX Technologie? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Olo

Daj sobie spokój

Frezer

Najlepiej przyjedź na rozmowę i się dowiedz, ale to musiałbyś rozmawiać najlepiej z kimś z produkcji, bo pani od HR-u raczej za dużo ci nie powie bo sama mało wie

@Olo

Czemu odradzasz tu pracę? Jak już tu wpadłeś to może podaj jakieś argumenty, bo na ten moment nie wiadomo o co chodzi.

Olo
@Mieczysław

Jak mam wyrazić swoją opinię skoro jak to zrobię to moja odpowiedź jest usuwana. Ale teraz wyrażę to bardziej bezpośrednio: nie ma atmosfery w tym zakładzie dzięki osobom na "wyższych stanowiskach" które to wykorzystują i gdyby szefostwo się z tym liczyło zrobiłoby z tym porządek i pieniądze jak na operatora CNC szału nie robią a wypadkową tego bynajmniej jest to że nie ma chętnych do pracy. Możnaby wymieniać więcej ale to są dwa główne problemy tego zakładu z perspektywy zwykłego Kowalskiego na produkcji.

Sylwester Stallone

Oby nowy rok przyniósł dla nas wielkie pozytywne zmiany. Najlepiej u szczytu góry i w dziale pod schodami

@Sylwester Stallone

W jakim obszarze te zmiany by były najbardziej potrzebne teraz? Powiesz jak ty to widzisz? :D

Garbaty Kamil

Nie popieram decyzji wyrzucenia pewnego pracownika tylko dla tego że chciał być solidarny i przez swoje postępowanie powiedzieć coś włodarzom, a wszystko za sprawą osoby która od lat nagminnie się spóźnia do pracy i tylko poza kopaniem pod kimś dołków nic nie potrafi. Zachowanie na poziomie przedszkola, co tu się wyprawia. Brawo, oby tak dalej to już nikt tu nie będzie pracować.

Lama

Nie narzekać tylko robić

Galapagos

W apxie jak zwykle po 100 złotych na święta. Więcej dostawałem w innej strzeleńskiej firmie w latach 90. Panie prezesie na co idzie nasz socjal??? Na święta ochłapy, na wielkanoc nigdy nie ma, a integracji nie ma już od dwóch lat i proszę nie zwalać winy na covida!!! Proszę nie usuwać prawdziwych niewygodnych wpisów!!!!!!

Spokojny
@Galapagos

Te sto złotych to chyba na waciki tylko zastanawia mnie bardzo czy wszyscy dostali równo bo nie bardzo w to wierzę szarej masie dać ochłapy bo i tak nikt nic nie powie wstyd wszyscy powinni włożyć drugą stówę w tą kopertę i oddać

Mario
@Galapagos

Nędzne 100 zl dla pracownika na święta wstydu nie maja!!!

@Mario

Czy oprócz premii świątecznych można tu też liczyć na inne bonusy i dodatki? I jak wygląda atmosfera w firmie, jakie są relacje pracowników z przełożonymi? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat.

Galapagos
@Mieczysław

O dodatkach zapomnij a atmosfera fatalna szczegolnie w pewnym dziale zaraz pod schodami do biura

Kamila
@Galapagos

Witaj, niestety ja jako osoba z zewnątrz nie orientuje się o jakim dziale mówisz.. Ale czy nie ma szans na to by atmosfera pracy w APX uległa zmianie? Może mogą zostać podjęte jakieś kroki by ją polepszyć?

Nikt
@Kamila

Jeżeli jesteś osobą z zewnątrz to co cię interesuje atmosfera w firmie takie głupie wpisy i podszywanie się pod kogoś innego jest śmieszne. Dobrze wiadomo że piszę to osoba związana z firmą a po drugie to po to jest ta strona że można pisać opinie jak i pozytywne tak i negatywne. No hyba że tak jak w TVP 1 wszystko jest pięknie i ładnie. S, koda mi tylko niektórych pracowników że są jak chorągiewki na wietrze. Nawet nie stać zakładu tym roku na ubrania dla pracowników ale nikt się nie odezwie. Za mówienie lub pisanie prawdy zaraz się zwalnia ludzi a potem nie ma kto robić. Taka jest oto prawda

Mikołaj Święty
@Spokojny

W tym roku znów stówka na święta. Tylko brać i szaleć. Na głowę od karpia wystarczy ale do niektórych to niedociera że robią (usunięte przez administratora). Większość to (usunięte przez administratora) i judasze ładnie z tobą rozmawiają a w plecy wbiją Ci taką szpile. Ale i oni kiedyś zostaną docenieni. A pracownicy są traktowani jak najgorsi tyrają cały miesiąc a na koniec cyk i po premii. Ale jeszcze brakuje bata i po plecach. Czasami trzeba znać swoją wartość i mieć do siebie szacunek żeby móc spojrzeć w lustro

Mandarynka
@Mikołaj Święty

Trzeba znać swoją wartość, dokładnie!????

Węgiel

Całkowicie nie zgadzam się z opiniami dotyczącymi niekompetencji kierownika kontroli, fakt może czasami nie znajduje wspólnego języka z niektórymi pracownikami lecz to nie znaczy że jest on niekompetentny. To właśnie dzięki niemu jest wysoki poziom jakości, Niektórzy chyba nie mają co robić w domu że wypisują takie bzdury.

Popiół
@Węgiel

Taką opinie mógł wyrazić jedynie pracownik który próbuje się przypodobać Panu MN bądź taki który nie zna faktów i nie pracował na produkcji. Moim skromnym zdaniem czas aby "góra" wzięła w końcu sprawy w swoje ręce gdyż przez takich właśnie ludzi jak Pan kierownik nie ma chętnej nowej siły przerobowej i dobrej atmosfery na produkcji. A na temat kompetencji wcale się nie wypowiadam tak samo na temat kultury osobistej której po prostu ten człowiek nie posiada.

Danuta
@Węgiel

W sumie to trochu nie fajnie, że roztrząsacie czyjąś kompetencje lub jej brak tak na Forum publicznym, gdzie ta osoba pewnie nie ma okazji się wypowiedzieć, ale nie mnie to oceniać. Zawsze taka atmosfera jest u was??

Leśny ludek
@Danuta

A to ta osoba mieszka w szałasie bez internetu że nie ma jak się wypowiedzieć? A co do atmosfery to jest taka zawsze kiedy wchodzisz do kontroli

Były
@Węgiel

Czasami ? Z niektórymi ? Chyba nie mówisz o tej samej osobie. Niestety z Panem MN nie jest łatwo ani przyjemnie pracować. Nie jest to tylko moje zdanie ale 80-90 % pracowników zakładu to potwierdzi

Optymista

Czy to prawda że Andrzej M. chciałby wrócić do działu kontroli?

Niekompetentny kawaler

Kasując komentarze na temat niekompetentnych osób pokazujecie że w tej firmie nie ogarniacie nawet tak prostej rzeczy jak opinie. Wklejam tu tylko to co sądzi o tym administracja gowork "Pamiętajmy, że komentarze pojawiające się chociażby na serwisie GoWork.pl są często pozostawiane przez byłych pracowników. To w jaki sposób zostaną one zinterpretowane przez osoby rozważające zatrudnienie w Twojej firmie zależy w ogromnym stopniu od tego, jak zareagujesz na pozostawioną opinię. Duża ilość firm chce pozbyć się tego dylematu kasując niepochlebne komentarze lub w ogóle na nie nie reagując. Według użytkowników, to najgorsze z możliwych rozwiązań, jakie może zostać podjęte. Rzutują one na wiarygodność korporacji. Pozbywanie się niepochlebnych wpisów pokazuje, że firma nie potrafi sobie radzić z krytyką, boi się jej i ucieka. Dyskusja na wątku w dalszym ciągu trwa, a pracodawca stawiany jest w różnym świetle. Niezajęcie przez niego stanowiska, to swoiste przyznanie racji, tym, którzy go krytykują – w przeciwnym razie, co stoi na przeszkodzie by włączyć się w dyskusję i rozwiać wszelkie niejasne aspekty? Rozwiązanie jest zatem prostsze niż mogłoby się wydawać. Użytkownicy zapoznający się z opiniami pojawiającymi się na GoWork.pl budują na ich podstawie obraz pracodawcy. Warto zatem w sposób merytoryczny i zgodny z prawdą odpowiadać na komentarze. W ten sposób potencjalny pracownik – nierzadko wykwalifikowany specjalista – pozna nie tylko drugi punkt widzenia, ale również przekona się, że firma dba o swój wizerunek i relację z pracownikami. Zacznie jawić się jako rzetelny i wiarygodny pracodawca i dużo łatwiej przyciągnie do siebie kompetentnych kandydatów."

Czy nowo zatrudnione osoby w APX Technologie otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak.

Kamila
@Anonim

Czy w APX najpierw jest okres próbny czy od razu czas określony? :) Jak w ogóle wygląda szkolenie wstępne i cały okres wprowadzenia, ile trwa? Po jakim czasie pracownik może zacząć całkowicie samodzielną pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o APX Technologie - Warszawa

• Jak się pracuje w APX Technologie?

Zobacz opinie na temat firmy APX Technologie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APX Technologie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APX Technologie