Procurator BHP Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Procurator BHP Sp. z o.o.

ania 2011-12-06 22:04:05
Dzięki za opinię,dziś w Nowościach była oferta pracy z tej firmy,obietnica wysokich zarobków...już nie będę tam składać papierów, problem o którym piszesz[białych Murzynów],przerabiałam już w innym zakładzie,najniższa krajowa minus dojazdy-wychodziło tyle co zasiłek dla bezrobotnych lub z opieki społecznej.Będę szukać pracy gdzie indziej.Dzięki.
kinia 2013-03-22 13:45:49
To wszystko szczera prawda.
Mariusz 2013-10-08 17:07:25
Witam chciałem wszystkich ostrzec przed tą firmą. Szkoda nerwów i czasu straconego, dla tej firmy. Zarobki 1200 zł netto brak premii i atmosfera napięta i nerwowa! Naprawdę odradzam! wyzysk! Nie polecam tam pracować!!
realnie 2016-04-19 11:49:14
wydaje mi się, że firma, która oferuje pracownikowi 1200 złotych, nie dodając do tego premii ani dodatków, na pewno nie oferuje stabilnego zatrudnienia. Szkoda, bo jak widziałem kiedyś ich ofertę, to sądziłem, że jako doradca sporo tu zarobię, myliłem się :)
Zostaw swoją opinię o Procurator BHP Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procurator BHP Sp. z o.o.