Opinie o Poldan Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldan Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Poldan Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldan Sp. z o.o. w Sławno

Są jakieś różnice w socjalu w zależności od stanowiska? Bo tu ktoś pisał, że premie dla tych co w biurach robią są i to było w kontekście świąt, dajcie znać czy tam na co dzień faktycznie więcej dają i w ogóle co trzeba zrobić, żeby do biura się dostać teraz.

Czy firma Poldan Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik Nowy wpis

Właściciele Poldanu premi świątecznych ludzia nie dali muszą zostawić dla tych co w biurach robią no i dla siebie dziadostwo

Wilkołak Nowy wpis

Wszystkie firmy w Sławnie dawali pracownikom tylko nie Podan prezes fura za bańkę lata,ale cały czas ta sama bajeczka NIE MA PIENIEDZY

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sławno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kontroler weterynaryjny
Służba Cywilna
Paletku

Wie ktoś czy na święta będzie jakaś kasa?

@Paletku

A to jeszcze nic nie dostaliscie? Bo to już w sumie zaraz święta. Ogólnie to w poprzednich latach były jakieś bonusy pieniężne na święta? Albo jakieś paczki?

Wiecie może, czy w Poldan Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Czaruś

(usunięte przez administratora) robota zarobki (usunięte przez administratora) że aż można nadgodziny dorabiać tylko chęci paczki w święta premie jak tylko robisz swoją robotę a głupotami i płotami się zajmujesz to jest robótka dla Ciebie.Tylko wiesz a spełnia się twoje marzenia .????????????????????????

@Czaruś

To ile miesięcznie z nadgodzinami wyjdzie, i czy to tylko dla chętnych, czy czasem szef każe zostawać? I w jakiej wysokości premie? Bo w komentarzach z poprzednich lat ktoś się skarżył, że ich nie ma, więc coś się poprawiło :)

Gosia

Do czytających - macie aktualne dane o kasie, jaką zarabia specjalista ds. sprzedaży?? Trzy lata temu to były 4 tys. brutto, ale w ofercie PUP nie było tego, czy to jest podstawa, czy jeszcze jest jakiś system prowizyjny żeby ją zwielokrotnić. Widzę tu opinie o zarobkach takie sobie, ale może nastąpił jakiś cud.

Emilia

wiecie co ktoś mógł mieć na myśl pisząc o integracji aż do bólu? to była jakaś sugestia / przenośnia czy ludzie faktycznie tak tu zgrani są? napisze ktoś mi jak liczna jest teraz firma i co z rotacjami, duże są?

@Emilia

A kto takie hasło rzucił?

Feliks
@Emilia

Firma zatrudnia ogółem w kilku zakładach na dzień dzisiejszy ok 450 osób, a jeżeli chodzi o zgranie załogi, to jest tylko zależne od samych pracowników - nikt nikomu tu nie zabrania być normalnym człowiekiem, ale jak w każdej społeczności są LUDZIE i LUDZISKA, pewnie tak samo jest u nas, jednak mam nadzieję, że LUDZIE w większości.

@Feliks

Dobrze Felix piszesz...

Czy pracownicy POLDAN mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

xcz

Możesz się integrować do bólu...

Aktualny pracownik myślący ode

Ludzie lepiej tam nie idżcie zarobki marne nie ma urlopów nie dają wolnego na żądanie a się należy robię dwa miesiące i myślę o odejściu. Nie doceniają pracowników.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w POLDAN?

jak dla mnie jest (usunięte przez administratora) ludzie w porządku kadra Felix ,Sławek a nawet Zdzichu tez powyżej średniej

Obelix
@pracownik

O!! (usunięte przez administratora)A ich nie brakuje tacy jak ty nie narzekaj na pewno za palenie głupa w ciepłym masz więcej niż ten co robi na taki. Nie pozdrawiam

Jak szefostwo w POLDAN? Spoko traktują ludzi?

Pracownik były

Tak bardzo maja gdzieś ludzi

Obelix

Ha ha ha gdzieś mają ludzi kierownictwo oprócz felka ludzi traktuje jak śmieci. Kalafior na czele A i przekazywany detektor nie lepszy.

Płacą w tym roku premie świąteczną?

Byly pracownik

Nic nie da jak nie dał do tej pory szkoda słów już na ten zaklad ludzie do Abewood uciekają bo 20 na start brutto

Można umówić się na tygodniówki ?

Jakie są zarobki miesięczne?

No cóż, jest jak jest bida i tyle, sprzęt łatają czym się da , no ale jak się przeinwestowało to tak jest, kłamią że zbytu nie ma a transport za transportem wyjeżdża, ogólnie jak potrzebujesz pracy na chwilę to jak najbardziej, a jeżeli na dłużej to przygotuj się na nerwy, itp.

wrzeseń 3350zł.netto, pazdziernik 3000, listopad 2600,grudzień 2400, styczeń 2000, luty 1900. znalazłem się na osi X . ja wysiadam

Mlody
@były pracownik

Brak słów premie w kwocie 12 zł za cały miesiąc pracy dziad jeden

Abwood
@były pracownik

1900 caly rok

Zibi

Wiecie czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Jaka atmosfera w pracy?

Maska

Będą w tym roku premie świąteczne? Ktoś wie

Nico
@Maska

Prawdo podobnie w piątek 20

@Maska

Maja byc

Tymoteusz

Fajna firma i mnie się dobrze pracuje. Premie to wiadomo, że zawsze wielka niewiadoma

Zostaw merytoryczną opinię o Poldan Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w Poldan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldan Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poldan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Poldan Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poldan Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Gdańska 65A
    76-100 Sławno