IMPAQ Sp. z o.o.

Opinie o IMPAQ Sp. z o.o.

Rock'n Roll 2009-09-29 21:19:51
Impaq Poznan była najgorszą firmą w której mi przyszło kiedykolwiek
pracować. ( usunięte przez administratora ) Pozdr :)
ww 2013-07-30 23:25:19
Generalnie nie polecam. Firma bardzo niestabilna, szybko i często zmieniająca strategię (wraz z kolejnym nowym dyrektorem generalnym). Zarobki poniżej średniego poznańskiego poziomu w IT. Kiedyś atutem rzeczywiście była dobra atmosfera, ale i to się zmienia na gorsze.
ww 2013-08-01 22:15:36
O jakie stanowisko konkretnie chodzi? - bo to tez jest ważne :)
Widełek oficjalnych nie ma (co już świadczy o kulturze organizacji). Jako przykład kiepskich wynagrodzeń mogę podać, że kierownik projektu zarabia mniej niż 2 średnie krajowe.

hehe 2013-09-02 23:50:55
powinni :D
pracownik_roku 2013-10-01 11:53:38
Elastyczny tzn np 8 godzin od momentu, gdy przyszedłeś do biura. Ludzie naprawdę pomocni, sympatyczni i kompetentni w większości - jak zawsze znajda się wyjątki.
Kasa jak zawsze mogłaby być lepsza, ale rekompensatą są półroczne premie :).
tenek 2015-01-18 22:00:37
właśnie totalna cisza tu, ciekawe z czego to wynika. czy może ktoś najlepiej oczywiście z byłych lub obecnych pracowników może powiedzieć mi jak wygląda zatrudnienie w impaqcie? czy patrzą tylko na cv, co biorą najbardziej pod uwagę no i czy jest rozmowa kwalifikacyjna? bo to chyba jest najbardziej stresujący moment wszystkich rekrutacji
ryś 2015-03-11 19:47:22
byłem tylko na rozmowie (tester0, ale żal ... ściska; olewackie podejście, wrażenie takie, że im mniej kasy podasz, tym większe zadowolenie na twarzy rekruterki. najgorsza rozmowa w życiu, zakładam, ze z pracą tam jest podobnie ;/
szaruska 2015-06-18 18:14:20
a ktoś coś wie na temat praktyk? czy płatne, czy nie?
Ania 2015-06-22 15:35:35
Cześć,
Serdecznie zapraszamy do naszego programu praktyk i Staży. Praktyki są bezpłatne natomiast staże już tak. To na który poziom zakwalifikuje się Kandydat, (można rozpocząć od praktyk i po pewnym czasie przejść na staż lub rozpocząć od razu z poziomu stażu)decydują umiejętności Kandydata weryfikowane podczas rozmowy rekrutacyjnej.
ret 2015-09-10 20:20:24
Zbieractwo i słaby kontakt - dostali moje CV w odpowiedzi na ofertę w serwisie z ogłoszeniami. Żadnej informacji zwrotnej, że np. teraz nie, ale może kiedyś. Odezwali się ponad pół roku później. Panią, która do mnie zadzwoniła, troszkę wybiło z rytmu to, że już nieaktualne. Nawet nie zapytała, jak w niektórych innych firmach się robi, czy mogą sobie zachować moje dane na przyszłość.
x 2016-04-12 11:07:37
Niepoważne podejście. Cały proces rekrutacyjny był stratą czasu ;)
Ania 2016-04-12 13:52:24
Cześć :) jeśli chodzi o wypłaty to opóźnień nie ma. Wypłata rzecz święta :D
Natomiast forma zatrudnienia zależy od Was. Studentów najczęściej zapraszamy na umowę zlecenia, później zaś sami wybieracie formę zatrudnienia - umowę o pracę lub umowę B2B.
brosman 2016-06-08 10:13:35
Chciałem odbyć praktyki programistyczne w tej firmie. Niestety brak jakiegokolwiek kontaktu, brak odpowiedzi na wysłane przeze mnie e-maile uniemożliwiły mi to. Ogólnie totalna olewka. Wydaje mi się, że jednak nie w taki sposób buduje się wizerunek firmy.
brosman 2016-06-09 10:38:05
Na stronie firmy można znaleźć informacje na temat "Akademii Impaq". Chciałem coś więcej na ten temat się dowiedzieć. Niestety nic się nie dowiedziałem przez totalną olewkę moich e-maili.
FrontMan 2016-06-10 10:18:05
To, że firmy nie odpowiadają na wszystkie aplikacje to normalne, podejrzewam, że w innych firmach spotkałeś się z czymś podobnym.
Jeżeli chodzi o mnie, brałem kiedyś udział w rekrutacji w tej firmie i nie miałem zastrzeżeń,Trzymali się terminów w udzielaniu odpowiedzi i odpowiadali na maile.
kkk 2016-06-13 12:47:04
Uczestniczyłem kilka razy w Akademii IMPAQ i zawsze otrzymywałem wiadomości zwrotne na napisane maile. Raz byłem na liście rezerwowej ale 2 dni przed warsztatami zadzwoniła do mnie Pani z informacją, że zwolniło się miejsce i czy nadal jestem zainteresowany uczestnictwem, także ja nie mam zastrzeżeń co do kontaktu z firmą.
mako 2016-06-13 14:12:23
no to faktycznie mają bardzo dobrą obsługe klientów, moim zdaniem takie rzeczy to tylko na plus w tej firmie. Zastanawiam się jeszcze jak wygląda u nich praca jako Software Development Engineer C++ or Java EE.
Zostaw swoją opinię o IMPAQ Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPAQ Sp. z o.o.