Port-Hotel Sp. z o.o.

Opinie o Port-Hotel Sp. z o.o.

anonim 2009-05-30 21:06:56
Nieźle napisane, zgadzam się syf jakich mało KELNER.
Głupi Lisek 2009-09-23 15:08:36
Pracownicy hotelu wspaniali. Natomiast dyrekcja non stop kłóci się z zarządem, zarząd ma wszystkich w [usunięte przez moderatora] Bajzel straszny i atmosfera przez to taka sama. [usunięte przez moderatora] Jak podkablujesz kogoś dyrektorowi, masz u niego plusa. Idioci tam rządzą...
wawa 2013-04-24 21:56:18
Święte słowa. Zarząd tego hotelu to wyjątkowi ludzie, uwielbiają kłótnie, intrygi i [usunięte przez moderatora] . Ewidentnie są sfrustrowani i zdają sobie sprawę, że niczego sobą nie reprezentują, bo tak zachowują się ludzie z niskim poczuciem wartości. Pracowałam tam wiele lat i uważam, że ten hotel istnieje jeszcze dzięki zwykłym pracownikom, którzy wiedzą jak wykonywać swoją pracę. Zarząd nie jest do niczego potrzebny, no może żeby brać wysokie wynagrodzenie za kłótnie, bo nic innego nie robią. Pracownicy co mogą to olewają i robią swoje. Są tam dwie przyjęte zasady, albo ignorować zarząd i robić swoje albo zmienić pracę i ludzie tam tak funkcjonują.Pracownica Zarządu (bo jest podział na zarząd i hotel)
koń 2016-04-21 15:23:27
podobno przejęli jakieś nowe obiekty w Juracie i są nowe miejsca pracy - czy ktokolwiek z was ma jakie,ś konkretne informacje na ten temat? wytłumaczcie mi proszę również co oni mają wspólnego z Hiltonem bo wyskakuja mi rAZEM w googlachjako jeden wynik
Zostaw swoją opinię o Port-Hotel Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Port-Hotel Sp. z o.o.