P&M EXPERT SERVICE Paweł Trepkowski

Warlubie

Opinie o P&M EXPERT SERVICE Paweł Trepkowski

Waldek 2014-05-13 21:42:10
Zdecydowanie odradzam tego wykonawcę. Posiada niedoświadczonych ludzi których można określić mianem niedouczonych samouków do tego pijaków i małolatów. Wykonawca niesłowny, nieuczciwy naciągający na kasę inwestora a przy tym niemiły i mało konkretny. Oferuje coś czego nie jest w stanie zrobić albo robi to pierwszy raz w swoim życiu co przekłada się na kiepską jakość ostatecznego wykonania. Wykonawca bierze dużą kasę za zlecenie co nie przekłada się w jakości zastosowanych materiałów potocznie pisząc wciska kit i mydli oczy, że zastosował produkty które były wcześniej uzgodnione.Znikają niewyjaśnionym sposobem materiały z budowy przez co inwestor narażony jest na dodatkowe koszta. Radzę zaopatrzyć się w urządzenie do nagrywania rozmów telefonicznych oraz bieżących w czasie wykonywania prac by ustrzec się przed nieuczciwą firmą. Nie posiada podstawowych narzędzi do wykonywania swoich usług korzysta z narzędzi inwestora bez wcześniejszego uzgodnienia. Widać powinien zająć się dojeniem krów albo wywalaniem gnoju a nie zawracać, truć życia poważnym osobą.
szerlok holms 2016-02-22 10:26:58
A Ty koleś nadajesz się na pasze dla szczurów
Zostaw swoją opinię o P&M EXPERT SERVICE Paweł Trepkowski - Warlubie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&M EXPERT SERVICE Paweł Trepkowski