brak logo

TEJA ENGINEERING Sp. z.o.o.

Ząbkowice Śląskie

Opinie o TEJA ENGINEERING Sp. z.o.o.

klient 2014-05-26 08:42
Witam właśnie się dowiedzieliśmy że TEJA ENGINERRING Sp. z o.o. jest w upadłości, oczywiście informacja ta została ujawniona w terminie kiedy miała zostać uregulowana pierwsza faktura za zakupiony towar ( po prostu nas [usunięte przez admina] ), mało tego Pan D który zamawiał u nas materiał, który zapewniał że płacą w terminie, nie odbiera telefonów a jak już jakimś cudem człowiek się dodzwoni na stacjonarny to udaje totalnego idiotę ( o niczym nie wiedział, nie wie jak to się stało itp. głupoty...).

PROSZĘ UWAŻAĆ NA TĄ FIRMĘ -[usunięte przez admina]
12
aga 122 2015-07-25 23:44
Są w upadłości, już likwidacyjnej, ale oczywiście działają dalej jako apmix sp. z o.o. (Ten sam zarząd, ten sam prokurent, ten sam adres, na tym samym terenie - syndyk to chyba toleruje, więc jak ktoś chce do pracy to polecam do apmixa od razu).
prezes na wakacjach na krecie, bo tanio, ludzie czekają na odprawy, syndyk wszystkich trzyma - bo praca w TE to stan umysłu

Nie bądź następnym który "da na kreskę " .....
7
Zostaw swoją opinię o TEJA ENGINEERING Sp. z.o.o. - Ząbkowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEJA ENGINEERING Sp. z.o.o.