Majster-Plus s.c. Ilona i Jacek Jaroccy

Ruda Śląska

Opinie o Majster-Plus s.c. Ilona i Jacek Jaroccy

Beata 2014-11-21 15:56:30
Jestem rozczarowana. Meble kuchenne, które kupiłam u Majstraplus wcale nie były tanie, a ekipa która montowała uprzejma. I co z tego, jeśli to są partacze. Szuflada się nie domyka, a drzwi w zabudowie lodówki źle spasowane.
Mimo reklamacji nikt nie przyjechał. Poprosiłam innego fachowca, który po niejakim Darku i tu nie pamiętam imienia drugim pracowniku poprawił ich buble. Dlatego nie polecam tej firmy. Gdzie indziej można taniej i profesjonalnie.
Ania 2015-06-02 22:28:44
Czy ktoś może wie czy w Gliwicach ma ta firma salon sprzedaży??
zawiedziona 2016-07-01 12:38:10
Popieram Panią Beatę.
Jestem kolejną niezadowoloną klientką.
Meble kuchenne, choć minęło od montażu pół roku, dalej są nieskończone, a właściciel firmy nie raczy nikogo wysłać do nas, aby wykończyć kuchnię.
Panowie montujący szafki, podczas montażu uszkodzili nam sprzęt AGD. Odbyła się kolejna batalia, bo przecież do winy nie chcieli się przyznać. I warto zaznaczyć, że choć kuchnia robiona na wymiar, to w efekcie wymiary są inne niż powinny. Jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów, to trzymajcie się od tej firmy z daleka. Bo jeśli się płaci ok 15 tysięcy to się wymaga profesjonalnej obsługi i nienagannego wykonania. A w tym przypadku niestety zabrakło tych podstawowych elementów.
klientka 2016-10-18 12:57:06
Tak jak poprzedniczki myślałam, że firma będzie rzetelna i wiarygodna i powierzone im zlecenie wykona profesjonalnie, lecz niestety w sprawie reklamacji nikt nie odbiera ode mnie telefonów. Ciągle wykręcają się zajętym terminarzem i tym, że nie mają kogo do mnie posłać. Kuchnia zapłacona, a i tak nieskończona, bo silikon nie położony, bo jedna szafka niewymieniona... I pracownicy monterzy bardzo chamscy! Szkoda słów. NIE POLECAM!
Łukasz 2016-10-20 19:15:36
Witam.
Bardzo zawiodłem się na tej firmie. Nie polecam. Maja pracowników nie posiadających odpowiedniej wiedzy co do montażu. Moją sprawę reklamowaliśmy w czerwcu, a jest Październik i nadal się ciągnie. Jestem osobą wyrozumiała i bezkonfliktową ale w tym przypadku nie wytrzymałem nerwowo... Nie polecam. Pozdrawiam
Beata-Bytom 2016-11-17 21:35:29
A ja mam całkowicie odmienne zdanie co do tej firmy i jakości mebli. Co prawda jest taka że poślizg mebli nastąpił o dwa dni ale co do ekipy która przyjechała montować meble szafę komandor, komoda, szafki ( całe wyposażenie pokoju) naprawdę byli mili, uprzejmi, posprzątali po sobie, montaż który trwał ponad 3 godz, nie chcieli żadnej kawy, czy herbaty, a jak chciałam im dać na koniec parę złoty tzw. napiwku to jeden z tych montażystów podziękował mi i powiedział że szef płaci mu wynagrodzenie i dziękuję, dziwne jak na dzisiejsze czasy?? a co do jakości to meble, jak i drzwi przesuwają się bardzo dobrze, szafki tak samo, Pan który podjechał na pomiar służył pomocą i doradztwem, zaproponował mi całkowicie inne rozwiązani mebli i dodatków niż ja sobie wymyśliłam które w praktyce okazały się o wiele lepsze i funkcjonalne. A namiar otrzymałam z polecenia, nigdy wcześniej ich nie znając.
Zostaw swoją opinię o Majster-Plus s.c. Ilona i Jacek Jaroccy - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majster-Plus s.c. Ilona i Jacek Jaroccy