Hyab Alucrom Kielce Sp. zo.o. Debska Wola 1/A Morawica

Dębska Wola

Opinie o Hyab Alucrom Kielce Sp. zo.o. Debska Wola 1/A Morawica

admin 2015-07-31 19:27
Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Hyab Alucrom Kielce Sp. zo.o. Debska Wola 1/A Morawica. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.
Anonim 2017-05-29 21:34
Pracowałem tam 3 miesiące i jedno co powiem to ...Syf i dno tyle o tej firmie moge powiedziec płaca max 2tys w pyle brudzie i chemii, biorą grubą kase za malowanie ram a używają do ich przygotowania materiałow najtańszych najgorszej jakosci, szpachle nitra pedzelki nawet nozyki wszystko china najtansze , Szefostwo traktuje pracownika jak niewolnika nie ważne czy jestes chory czy coś Ci jest trzeba zrobic ich produkcje i tyle , a najlepsze ze oszukuja ludzi co do nadgodzin i sobót i wypłacają co pół roku żeby człowiek się nie połapał ile miał mieć naprawde, jeszcze wiele innych mógł bym napisać co tam się dzieje ale szkoda słów. Pracowników czesto na zmianie bywało 10/11 za to w biurze ich jest drugie tyle I nic nie robią tylko patrzą jak ludziom życie utrudnić i dopiec. Kontrola jakosci to drugi syf czesto ludzie gorsi niz pracownicy na produkcji gdy oni zawalą wina spada na szarego pracownika i po premii.
Zostaw swoją opinię o Hyab Alucrom Kielce Sp. zo.o. Debska Wola 1/A Morawica - Dębska Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hyab Alucrom Kielce Sp. zo.o. Debska Wola 1/A Morawica