Kumibex Sp. z o. o.

Tarnowskie Góry

Opinie o Kumibex Sp. z o. o.

admin 2015-07-31 19:18
Wiesz jak działa firma Kumibex Sp. z o. o. i na jakie umowy zatrudnia nowe osoby? Czekamy na Twój komentarz!
Były pracownik 2016-02-02 17:34
W tej firmie , pracownika mają za niewolnika , wyciskają go jak cytrynę i wymieniają na następnych . Czasami ludzie mają po 80 nadgodzin a wypłaty dostają tak jakby nie mieli ich w ogóle . Szef płaci jak chce , wszystko zależy od jego humoru w dniu wypłaty a i warunki do pracy mają bardzo dużo do życzenia . Ogólnie nie polecam ......
adam 2017-02-02 08:52
Dla mnie największą porażką tej firmy jest to że sprzedają maszyny o natrysku a z drugiej strony wykonują usługi robiąc tym samym konkurencje na starcie. firma z Rybnika powiedziała ze oni nigdy nie będą robić konkurencji i trzymają się tego natomiast firma Kumibex chce sprzedać sprzęt a robią trochę wiochę. myślę ze to nie jet ok w stosunku do innych osób które chcą wystartować taką maszyną
Zostaw swoją opinię o Kumibex Sp. z o. o. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kumibex Sp. z o. o.