Opinie o Loxa Sp. z o.o. w Żarki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Loxa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Loxa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loxa Sp. z o.o. w Żarki

Czy w Loxa Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Dawid Nowy wpis

Mając dobrego pracodawcę nie mamy zbyt wielkiej potrzeby korzystania z forum ale polecam pracę.

Lidia Nowy wpis

@Marek, @Gruby Henio i co z firmą Loxa? Jak jej kondycja wygląda na miesiąc marzec? czy przez te dwa miesiące zaszły jakieś zmiany?

Gruby Henio Nowy wpis
@Lidia

Firma od lipca nie płaci pracownikom pensji upadłości nie ogłaszają nie wiadomo co dalej w obecnej chwili może zostało 15 osób do końca listopada wszyscy są na wypowiedzeniu umowy

Gruby Henio

Firma upada tragedia porażka właściciela

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Loxa Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Lidia

@Haber, @mag minęło już trochę czasu, czy może we własnym zakresie kontaktowaliście się z firmą Loxa w sprawie pracy i może sami znacie już odpowiedź na te pytania i chętnie swoje doświadczenia przelalibyście tutaj, by każdy kto jest ciekaw tej firmy mógł znaleźć świeże informacje. @Tt czy pracowałeś w firmie Loxa i wiesz jak wyglądają warunki pracy i chciałbyś powiedzieć jak wygląda praca z ołowiem?

@Lidia

Firma w bardzo kiepskiej kondycji finansowej od miesiąca życie umarło zero produkcji nie wiadomo co dalej raczej upadłość

Tt

Ołów ołów .... Nawet Ukraińcy dali z tamtąd dyla :-D

Haber

Jakie wynagrodzenie? Magazynier, sprzedawca.

mag

Warto tu pracowac na magazynie? Bylem ostatnio na rozmowie i mówili coś o zmianach... Tylko mowili czy faktycznie cos sie poprawiło? Ciezko zuca siete akumlatory na palety?

leskov

Pić w pracy nie można i nie dziwię się takiej reakcji w sumie.

lolo

widocznie wyleciałeś za chlanie skoro przeszkadza ci taka dyscyplina pracy.

Bolo

Bzdura bzdura co wypisujecie ludzi traktują jak niewolników mobing jest ogólny brak świadczeń zdrowotnych za pracę w ołowiu dodatków za soboty niedzielę święta wczasów pod gruszą ogólnie syf pracowalem tam to wiem jak jest bhp poluje tylko na tych co palą fajki i co lubią wypić a reszta to się nie liczy jak by tak wezwać Tvn Uwaga to zamykają to już

Andre

Jaki pakiet socjal masz ty w głowie dobrze poukładane za nadgodziny nie płacą za soboty niedzielę też nie za święta tym bardziej na liście masz mieć tylko tyle dniówek ile jest według kalendarza jak wychodzi 20 a masz 24 to na liście 20 i nie pisz bzdur jak nie wiesz

Andre

ciekwski

Czesc! Jakie warunki na dzien dzisiejszy daja nowym pracownikom?

ciekwski

Czesc! Jakie warunki na dzien dzisiejszy daja nowym pracownikom?

łysy

Firma ok tylko kierownictwo na produkcji bardzo nie miłe najlepiej jak byś pracował 7 dni w tygodniu po 12 godzin może by cie ktoś wtedy docenił

wof

Nagrywaj, nagrywaj i jeszcze raz nagrywaj :)

starszy

Jestem pracownikiem firmy to jeden wielki mobbing prowadzony przez Mandoka Rudka i Skwarczyńskiego nie polecam ludzi się traktuje bez szacunku a ludzie na stanowiskach nawet matury nie mają,

sandro

Firma Loxa z Żarek zajmuje sie produkcją akumulatorów rozruchowych, także polecana powyżej firma to pewnie jakas alternatywa. Ja na ich stronie internetowej znalazłem informację, że poszukują specjalisty do spraw eksportu, wymagania w sumie nie są duże, bo to w głównej mierze znajomość angielskiego. Wiecie może co oni oferują, bo to dziwne, że nie wymagają nawet wykształcenia z branży spedycyjnej, czy transportowej.

robik

czy doswiadczona osoba powie cos wiecej jak tu przebiega rekrutacja do tej firmy czy wogóle istnieje jeszcze firma bo cos malo piszecie jak to jest a szukajac pracy dobrze byloby wiedziec czy wynagrodzenie jest adekwatne do pracy i jak u nich z tym pakietem socjalnym czy jest z góry dziekuje za informacje pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Loxa Sp. z o.o. - Żarki

Loxa Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Myszkowska 61
    42-310 Żarki