KARPAT BUD SP Z O O RAFAŁ MARDOŃ

Rzeszów

Opinie o KARPAT BUD SP Z O O RAFAŁ MARDOŃ

czarny 2014-01-23 14:02:44
Witam mam propozycję pracy w firmie KARPAT BUD ,może mi ktoś powiedzieć co to za firma czy warto się związać na stałe ?Proszę o możliwie szybkę odpowiedz do usłyszenia
z góry dziękuję
kapselka 2014-03-14 11:58:49
Witam, mój mąż pracował w tej firmie w ubiegłym roku- Niemcy. Zarobki przeliczane na złotówki ok. 6 tys złotych. Nigdy nie udało mu się zarobić więcej niż 1700 eur mimo iż pracował od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 19 i we wszystkie soboty od 7 do 15. Obowiązywała go umowa zadaniowa według, której żeby dostać wynagrodzenie musiał wykonać określone zadanie, ale zadanie to była współpraca kilku specjalistów i wynagrodzenie dzielono przez osoby a nie patrzono na wkład pracy każdej z nich. Nigdy nie pozwolono mu wpisać w karcie iż pracował w sobotę i w razie kontroli kazano mówić, ze pracuje po 8 godzin. Przerwy były 2 po 30 min i pomiędzy nimi nie można było wyjść nawet do toalety. Kiedy mąż nie miał akurat pracy na swoim stanowisku kazano mu wykonywać inną pracę ( dodam, ze był zatrudniony jako operator żurawia). Warunki mieszkaniowe dobre( jeden pokój na 4-5 osób, telewizja, normalna łazienka osobno toaleta, wszystkie sprzęty i przybory kuchenne na miejscu, brak jedynie pralki i internetu, który można sobie było wykupić u właściciela mieszkania), ale reszta osób zatrudniona później mieszkała w budynkach gdzie na kilkudziesięciu mężczyzn był jeden prysznic i wiem, że męża tam też zamierzali przenieść, bo koszty mieszkanka w którym mieszkał były za wysokie. Zjazdy były co 2 miesiące na tydzień, czasem krócej i w tym czasie pracownik przebywał na urlopie bezpłatnym. Dojazd do firmy tj ok 2 dni był mu odliczany z urlopu.
Zostaw swoją opinię o KARPAT BUD SP Z O O RAFAŁ MARDOŃ - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KARPAT BUD SP Z O O RAFAŁ MARDOŃ