Firma Remontowo-Budowlana "Kompleks"

Piła

Opinie o Firma Remontowo-Budowlana "Kompleks"

Sebastian Celeban 2014-09-12 19:12
Witam, jakby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś o firmie remontowo-budowlanej KOMPLEKS Edward Brzeski to od razu mówię, że jest to solidna firma, która szanuje swoich pracowników i profesjonalnie wykonuje swoją pracę. POLECAM
Czaja 2017-01-16 23:32
Pracowałem w kilku jak nie w kilkunastu firmach i nigdzie nie było tak dobrze jak w firmie KOMPLEKS. Na początku byłem na stażu w firmie KOMPLEKS jako pracownik ogólnobudowlany. Zgodnie z obietnicą po stażu zostałem zatrudniony u Pana Brzeskiego. Pracuję od 2015 roku do dziś. Dostałem umowę na czas nieokreślony i godną pensję. Niedawno zostałem wysłany na szkolenie podnoszące kwalifikacje. Oczywiście na koszt pracodawcy. W tym roku planowane są nowe inwestycje dlatego pracowników zastanawiających się czy warto podjąć pracę w naszej firmie szczerze zapraszam.
Janusz R. 2017-02-11 23:23
Szczerze polecam.
Pracowałem w firmie 8lat i zawsze byłem dobrze traktowany.
W firmie dobrze płacą i można dobrze się rozwinąć.

Pozdrawiam Pana Brzeskiego i rodzinę.
Zostaw swoją opinię o Firma Remontowo-Budowlana "Kompleks" - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo-Budowlana "Kompleks"