THOMSON-POLKOLOR,GEPOL

Piaseczno

Opinie o THOMSON-POLKOLOR,GEPOL

anonim 2008-12-01 16:53:53
Słowa kojarzące się z THOMSON-POLKOLOR,GEPOL (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako profesjonalną.. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w THOMSON-POLKOLOR,GEPOL
Najbardziej nie podobało mi się w THOMSON-POLKOLOR,GEPOL:
jurek 2009-01-23 11:26:36
Praca thomson piaseczno to najgorsze [usunięte przez moderatora] jakie moga byc... pracowalem tam tyle czasu a postapili z nami jak z kompletnym dnem, [usunięte przez moderatora]
Ziomal 2009-01-23 16:13:35
Stary masz pelną rację, widzialeś tego [usunięte przez moderatora] Nawet pensji nam nie wyplacil dopiero musieliśmy strajkować. To jest [usunięte przez moderatora] Ja mam 3 dzieci żona w domu, wziąlem kredyt na mieszkanie. I co ja mam powiedzieć dzieciom że im jeść nie dam bo ktoś mnie[usunięte przez moderatora]
Na szczęście szwagier zalatwil mi robotę jako kierowca w piekarni.
Ale Thomson to największe szumowiny jakich znam. Wszyscy kumple mają ich dosyć. W końcu obrzucamy ich budynek jajkami albo pomidorami. Trzymajcie się ludziska, szukajcie szybko innej pracy bo wszędzie mówią o recesji
anonim 2009-02-09 21:35:37
Witam. Czy mogłabym prosić o jakiś kontakt z Panią? Może to być nr gg, skype, nr telefonu stacjonarnego. Piszę artykuł o firmie "Polkolor" i chętnie bym zawarła w nim wypowiedzi osób, które jeszcze pracują bądź niedawno jeszcze pracowały w tej firmie. Oczywiście dyskrecja zapewniona w przypadku, kiedy ktoś sobie nie życzy, aby jego dane widniały w ostatecznej publikacji prasowej (imiona i nazwiska do wiadomości redakcji). Chciałaby, aby ten materiał był jak najbardziej rzetelny i w sposób rzetelny przedstawiał istote rzeczy. Dziękuję serdecznie za pomoc. Pozdrawiam - Anna T. (mój nr gg: 3369889).
pracownik 2011-07-30 01:14:57
Ja tam pracowałem 20 lat....zero awansu.....ogólnie [usunięte przez moderatora]tam rządziła, zupełnie nie kompetentnych, widziałem jakie miliony szły w błoto, Thomson nic nie wiedział nawet, Awansowali siebie nawzajem, zupełne miernoty. Przełom 1990/91r Ci kierownicy wywieźli pól zakładu....!!!! zanim Thomson kupił zakład. Teraz pracują w Białymstoku i Łodzi
Ran 2016-05-19 19:01:08
THOMSON-POLKOLOR,GEPOL faktycznie nie awansuje, ale stanowisk jest więcej, więc generalnie chyba już podczas pracy mozna aplikować o coś więcej co nie?
Zostaw swoją opinię o THOMSON-POLKOLOR,GEPOL - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THOMSON-POLKOLOR,GEPOL