Linia Otwocka

Otwock

Opinie o Linia Otwocka

ula 2015-01-28 19:30:11
Nie polecam pracy w tej redakcji, ani jako dziennikarz, ani w innej roli,
nie są godni zaufania, improwizują, udają, że pracują. Może właściciel to kupuje, rzadko bywa na miejscu, płacą różnie, generalnie z dużym opóźnieniem, śmieszne stawki. Gazeta idzie na dno i czasy świetności ma dawno za sobą. Atmosfera nieciekawa, mobbing i komitywa starych pracowników, nie daje szans nowym pomysłom.
Młody 2015-01-28 19:49:39
Zgadzam się z opinią! Nie jest to twórcze medium, nie zależy właścicielowi na pracownikach, a inni (starzy) tylko to wykorzystują. MOBBING! Gazeta wygląda słabo, treści też nie są obiektywne, aktualne, rzetelne, sprawdzone. Całość to improwizacja. Do dziś nie mam wypłaconych wszystkich należności, redaktor naczelny AK nieobiektywny,ulegający naciskom i wpływom. Brak profesjonalizmu widać od progu, kultury w organizacji brak, warunków do pracy także, pół dnia pracownicy gadają o bzdurach utrudniając prace innych. KOSZMAR!!!
Hdf 2016-04-24 23:27:27
Hej, mój znajomy pracował tam jako szef kuchni, ale to naprawde dawno
Zostaw swoją opinię o Linia Otwocka - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linia Otwocka